Eiti į turinį
Laimonas_Samg

Ukrainos "Maidanas".

Rekomenduoti pranešimai

Na man visų pirma nervina taip jog mentai vos ne šito įvykio kaltininkais lieka, nors šiaip jų nemėgstu, bet tame esmė jog jie viską pasiima ant savo pečių, kadangi PREZIDENTAS sušiko visą reikalą, o mentai už jį atsako, tranko ir pnš, iš vienos pusės suprantama sukilėlius kažkiek reiktų raminti, nes negalima tiesiog vietoje stovėt. Kartais pagalvoju vietoj tų žmonių tą prezidentą pakastų visai šaliai geriau būtų. Na manau baigsis tuo jog ar taip ar taip turės įstot į ES arba rinks naują prezidentą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

„Like‘ai nesustabdo kraujo. Share‘ai neprikelia mirusių. Žvakutės nesukuria demokratijos.“ šituo sakiniu galima vadovautis. Ukrainoj nors ir žiauru, bet patys už barikadų stovintys žmonės nesupranta ko nori, ES ar Rusijos. Taip, jie nori nuverst prezidentą, bet nėra jokios alternatyvos, ką išrinks? Nieką! Nieko geresnio neras ir viskas, o kas iš to, kad kitas chamas ateis į valdžią? Man irgi nepatinka korumpuota valdžia, bet niekas negarantuoja, kad pakeitus ji bus kitokia. „Aš už Ukrainą, tik ko nori Ukraina?“.

Apie jų veiksmus. Abiejų pusių vertinu negatyviai. Pirmiausia, kovojant su molotovais - nieko nebus, jie nieko neišloš, o berkutas nieko neišlot naudodami ginklus, tai yra nenaudinga. Kaip ir mes išsikovojom nepriklausomybę, nors ir kitokia situacija, bet gink Dieve gi kas būtų buvę, jei būtume pradėję mėtyti molotovo kokteilius į rusus? ŠAKĖS! Pirmiausia, Berkutas turi praktiškai pasiduoti, padėti visus ginklus ir tuos profesionalius snaiperius nusodinti į vietą, sudaryti ultimatumą, jeigu nepaklus, tik tuomet naudoti ginklus, o kaip ir minėjau - molotovo kokteiliais, pagaliais ir plytom jie išloš tik kulką į kaktą.

yra toks dalykas kaip "solidarumas"

Iš dalies pritariu, bet, visi žino, ko Ukraina nori - nori įstoti į ES sąjungą, bet nežinia kas po to bus? Ar kas nors pagerės? Pasiims paskolas, o kaip grąžins? Po 1000 metų?? Jiem reiks daug laiko kol atkurs valstybę, atkurs ekonomiką ir sudarys tvirtą demokratiją, nors nežinia ar reikalai išvis pakryps į tą pusę, galbūt, rusai iš to nuobodulio paims - ir okupuos Ukrainą, o tada jau nemanau, jog norės molotovus mėtyt... kaip ir sakai, jeigu mes būtume mėte molotovus - jau seniai lietuvos nebūtų tokios kaip valstybės... Taipogi manau, jog berkut persistengė su snaiperiais. Nesutinku su tuo, jog ES sąjunga grius vien dėl to, jog sakykim Vokietija paliks ją, tai tikrai ne tiesa. BET - vieną dalyką kurį garantuoju, tai jog karas kils, tikrai kils, bet negaliu pasakyti, kas pirmas jį sukels.

EDIT: Nesutinku su žmogumi, kuris rašė, jog jie patys kalti... Ukraina kenčia nuo Rusijos, o Janukovičius yra tikrai korumpuotas ir nesiruošia niekur trauktis ar pakeisti sprendimo... nebent žmonės jį nuvers. Ir žiūrėkit, kad nepradėtų su Lietuva, kai baigs su Ukraina rusija... apstatė Lietuvą rakėtom ir tankais... nereikia kaltinti žmonių, kurie nori geresnio gyvenimo, o jeigu mums taip būtų? Jeigu rusija paleistu tas raketas ir tankus į Lietuvą, ar gi mes laimėtumėm? Su 10 tankų Lietuvoj? Kaip manot, 10 tankų prieš šimtus tūkstančių tankų ir raketų... Reikia palaikyti Ukrainiečius, bet nereikia persistengti :)

būtų ta Lietuva net jei tie molotovai būtų mėtyti...apskritai visa SSRS pradėjo žlugt, tu galvoji taip paimtų ir rusija atsikuria ir Lietuva kaip jos dalis ane?

Yra toks dalykas kaip asociacijos sutartis, kurią Ukraina pasirašys, su kuria bus tos paramos, susitvarkys šalis įstatymiškai, o Lietuva galvoji 1990 buvo geresnėj situacijoj? Ukrainos rytuose buvo pramonė kokia iki dabar yra, bet vistiek mes kažkaip juos pralenkėm per tiek pat laiko ir skolas sugebam grąžint, nematau aš pas juos problemų tą patį daryt. tu mažiau svaik su ta okupacija, ne praeitam amžiuj gyvenam, Europa galvoji nieko nedarys, ypač kai Ukraina eina link jų pusės? Aš tau garantuoju, kad to karo nebus, ir eik miegot ramiai dabar. rusija jei norėtų jau būtų paleidus tas raketas prieš įstojant į NATO.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu krv kokis degradas, ar ta Ukraina tave liečia ? Manęs neliečia, aš ir nesirūpinu. Gan savanaudiškai skamba, bet jūs nieko nepakeisit, verkit forumuose ir kur norit, bet jūs nieko nepadarysit. Krv verkiat dėl jos be jokio reikalo, kuriat temas, dedatės tas veliavas, o žinot jog nieko nepakeisit. Pz užsidėjau vėliavą - išgelbėjau ukrainą. Be to " Suauksi - suprasi" gud lituanika languager.

Nesikabinėk, jei ant vieno žodžio raidę parašiau ne taip, lituaniste. Čia ir yra sukurta tema, jog būtų galima paskaityti protingų žmonių mintis ir padiskutuoti ne vien apie sargą, o tokie kaip tavo free postai nervina, ir gali nešdintis iš čia.

P.S Kodėl tavo manymu visi delfi, lrytas, 15min rašo komentarus? Tam kad padiskutuoti ir išsakyti savo nuomonę. Laisvas, matosi, jog dar su 15mečiu kalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nesikabinėk, jei ant vieno žodžio raidę parašiau ne taip, lituaniste. Čia ir yra sukurta tema, jog būtų galima paskaityti protingų žmonių mintis ir padiskutuoti ne vien apie sargą, o tokie kaip tavo free postai nervina, ir gali nešdintis iš čia.

P.S Kodėl tavo manymu visi delfi, lrytas, 15min rašo komentarus? Tam kad padiskutuoti ir išsakyti savo nuomonę. Laisvas, matosi, jog dar su 15mečiu kalbu.

Kas tu čia per vienas esi, jog siuntinėtum mane ? Nekelk bambos prieš kitus, nes pats ne kas esi. Da pašol tu, kad ir kas bebūtum. Aš prie tavęs neprilipau pirmas, tu prie manęs. + Jei trukdžiau, galėjai eit pats žinai kur, nes tavęs nečiulbinau. Numečiau tą paveiksliuką ir kaip šuo pradėjai lot neprašytas, trukdo - tai nematyk manęs. + kodėl taip diskriminuoji jaunus žmones ? Man deja nėra 15, bet matosi, jog tu labai bijai panašaus amžiaus žmonių, nes labai siuntinėji juos. Pl tau 19, ar kiek ten, ir žaidi sarge ? Sveiki visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kas tu čia per vienas esi, jog siuntinėtum mane ? Nekelk bambos prieš kitus, nes pats ne kas esi. Da pašol tu, kad ir kas bebūtum. Aš prie tavęs neprilipau pirmas, tu prie manęs. + Jei trukdžiau, galėjai eit pats žinai kur, nes tavęs nečiulbinau. Numečiau tą paveiksliuką ir kaip šuo pradėjai lot neprašytas, trukdo - tai nematyk manęs. + kodėl taip diskriminuoji jaunus žmones ? Man deja nėra 15, bet matosi, jog tu labai bijai panašaus amžiaus žmonių, nes labai siuntinėji juos. Pl tau 19, ar kiek ten, ir žaidi sarge ? Sveiki visi.

Nenoriu užtęsti pokalbio, man 20 ir sampe lošiu, kai turiu laisvo laiko. Sargą lošia ir 26 metų žmonės ir ką? Negalima turėti pramogos? Tą ir noriu pasakyti, jog susirašynėju su dar visiškai nesuprantančiais žmonėmis, kurie tik sugeba priekaištauti ir prie visko prisikabinti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nenoriu užtęsti pokalbio, man 20 ir sampe lošiu, kai turiu laisvo laiko. Sargą lošia ir 26 metų žmonės ir ką? Negalima turėti pramogos? Tą ir noriu pasakyti, jog susirašynėju su dar visiškai nesuprantančiais žmonėmis, kurie tik sugeba priekaištauti ir prie visko prisikabinti. :)

Deja tu prie manęs "prisikabinai" pirmas, aš tave tik matymo žinojau, o ko prie manęs prisipisai tai nesuprantu. Laivas esi, kaip matau rimtas, nes tau 20, o aš tik lavonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Deja tu prie manęs "prisikabinai" pirmas, aš tave tik matymo žinojau, o ko prie manęs prisipisai tai nesuprantu. Laivas esi, kaip matau rimtas, nes tau 20, o aš tik lavonas.

Ar sakiau, kad tu lavonas? Tiesiog Ukrainoje vyksta tokios nesąmonės, o tu sugebi numesti kažkokį suknistą paveikslėlį su Lenkijos vėliavos spalvomis. Kuom tau ta Lenkija dabar blogai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ar sakiau, kad tu lavonas? Tiesiog Ukrainoje vyksta tokios nesąmonės, o tu sugebi numesti kažkokį suknistą paveikslėlį su Lenkijos vėliavos spalvomis. Kuom tau ta Lenkija dabar blogai?

O tai dėl ko tu taip jaudiniesi dėl jų ? Čia jų pačių reikalas yra ir nemanau, kad kažkuom tu padėsi jiem. + Lenkai nemalonus žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...