Eiti į turinį
Recruce_Recrut

Dviračiai

Rekomenduoti pranešimai

bicycle_pant.gif



Sveiki, forumiečiai, senokai kūriau kokią temą, tai dabar toji diena, kai sukursiu diskusiją, diskusija bus apie dviračius. Turbūt visiems žinomas šis dalykas, taigi galbūt yra tokių žmonių kurie turi dviračius? (manau aišku kad yra bent 70% kurie turi bei naudoja juos), o galbūt yra tokių kurie užsiima dviračių sportu? Rėžkit, man įdomu išgirsti jūsų nuomonę, aišku būtų labai malonu kad įkėltumėte bent vieną, kitą fotografiją, visgi įdomu visiems.


Na, tai pagrindinis klausimas jums, skaitytojai, na, domitės dviračiais? ar važinėjate jais? Ką manote apie dviračių sportą?

 

 

 

Rekrutas.

 

Redaguota , redagavo Recruce_Recrut
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

201009031545-bicicleta.jpg

http://www.dreamsportbiciclete.ro/produse/201009031545-bicicleta.jpg

Pats turių tokį dviratį jau beveik 2 metus. Šią vąsara keisiu į kitą dviratį. Važinėjų miškuose. Vokietijoję tėvas turi nuosava namą su 3 arais, ten esu pastatęs tokią tipo DownHill trasą bet dar daug darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nusipirkau iš turgaus pigiai, atrodė neblogas, po mėnėsio pradėjo birėt, viskas girgždėt :D

Dabar reiks naujo ieškot ant vasaros

Nevisada yra patikimi dviračiai iš turgaus, nors yra ir tikrai gerų, dažnai žmonės, kurie pardavinėja dviratį, jį laikinai sutvarko, kad tik išeitų kam nors parduoti, kaip sakoma "nepirk katės maiše", geriausia dviratį pirkti iš kokio tai nors salono, arba iš kokios dviračių parduotuvės, ten ir garantinį duodą, ir laimingas važinėji, nei problemų, nei dar kažko. Aš pats nesu pirkęs dviračio nei karto iš turgaus, ir niekada nepirksiu, nes nežinau kokį man dviratį čia įkiš.. Dar galimas atvėjis, kai dviračius turguje parduoda vogtus, oi, tada tai gali turėti bėdų net su policija, geriau tokių nesklandumų išvengti, nusiperkant dviratį iš parduotuvės, su dokumentais ir garantiniu talonu. Manau supratai, ką norėjau pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nevisada yra patikimi dviračiai iš turgaus, nors yra ir tikrai gerų, dažnai žmonės, kurie pardavinėja dviratį, jį laikinai sutvarko, kad tik išeitų kam nors parduoti, kaip sakoma "nepirk katės maiše", geriausia dviratį pirkti iš kokio tai nors salono, arba iš kokios dviračių parduotuvės, ten ir garantinį duodą, ir laimingas važinėji, nei problemų, nei dar kažko. Aš pats nesu pirkęs dviračio nei karto iš turgaus, ir niekada nepirksiu, nes nežinau kokį man dviratį čia įkiš.. Dar galimas atvėjis, kai dviračius turguje parduoda vogtus, oi, tada tai gali turėti bėdų net su policija, geriau tokių nesklandumų išvengti, nusiperkant dviratį iš parduotuvės, su dokumentais ir garantiniu talonu. Manau supratai, ką norėjau pasakyti.

Supratau, norėjau sutaupyti, o gavosi pinigai į balą.. :D Dabar taip ir darysiu, pirksiu iš salono kai pasitaupysiu šaibų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...