Eiti į turinį
Recruce_Recrut

Dviračiai

Rekomenduoti pranešimai

bicycle_pant.gif

Sveiki, forumiečiai, senokai kūriau kokią temą, tai dabar toji diena, kai sukursiu diskusiją, diskusija bus apie dviračius. Turbūt visiems žinomas šis dalykas, taigi galbūt yra tokių žmonių kurie turi dviračius? (manau aišku kad yra bent 70% kurie turi bei naudoja juos), o galbūt yra tokių kurie užsiima dviračių sportu? Rėžkit, man įdomu išgirsti jūsų nuomonę, aišku būtų labai malonu kad įkėltumėte bent vieną, kitą fotografiją, visgi įdomu visiems.

Na, tai pagrindinis klausimas jums, skaitytojai, na, domitės dviračiais? ar važinėjate jais? Ką manote apie dviračių sportą?

Rekrutas.

Redaguota , redagavo Recruce_Recrut

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Nusipirkau iš turgaus pigiai, atrodė neblogas, po mėnėsio pradėjo birėt, viskas girgždėt :D

Dabar reiks naujo ieškot ant vasaros

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

201009031545-bicicleta.jpg

http://www.dreamsportbiciclete.ro/produse/201009031545-bicicleta.jpg

Pats turių tokį dviratį jau beveik 2 metus. Šią vąsara keisiu į kitą dviratį. Važinėjų miškuose. Vokietijoję tėvas turi nuosava namą su 3 arais, ten esu pastatęs tokią tipo DownHill trasą bet dar daug darbo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Turiu dviratį aišku, zjbs pralėkt ypatingai vasarą, pas tave kartais atlekiu cool.gif.

d33b6e2f3e3b59ca5fbbec286d63b58c590.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nusipirkau iš turgaus pigiai, atrodė neblogas, po mėnėsio pradėjo birėt, viskas girgždėt :D

Dabar reiks naujo ieškot ant vasaros

Nevisada yra patikimi dviračiai iš turgaus, nors yra ir tikrai gerų, dažnai žmonės, kurie pardavinėja dviratį, jį laikinai sutvarko, kad tik išeitų kam nors parduoti, kaip sakoma "nepirk katės maiše", geriausia dviratį pirkti iš kokio tai nors salono, arba iš kokios dviračių parduotuvės, ten ir garantinį duodą, ir laimingas važinėji, nei problemų, nei dar kažko. Aš pats nesu pirkęs dviračio nei karto iš turgaus, ir niekada nepirksiu, nes nežinau kokį man dviratį čia įkiš.. Dar galimas atvėjis, kai dviračius turguje parduoda vogtus, oi, tada tai gali turėti bėdų net su policija, geriau tokių nesklandumų išvengti, nusiperkant dviratį iš parduotuvės, su dokumentais ir garantiniu talonu. Manau supratai, ką norėjau pasakyti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nevisada yra patikimi dviračiai iš turgaus, nors yra ir tikrai gerų, dažnai žmonės, kurie pardavinėja dviratį, jį laikinai sutvarko, kad tik išeitų kam nors parduoti, kaip sakoma "nepirk katės maiše", geriausia dviratį pirkti iš kokio tai nors salono, arba iš kokios dviračių parduotuvės, ten ir garantinį duodą, ir laimingas važinėji, nei problemų, nei dar kažko. Aš pats nesu pirkęs dviračio nei karto iš turgaus, ir niekada nepirksiu, nes nežinau kokį man dviratį čia įkiš.. Dar galimas atvėjis, kai dviračius turguje parduoda vogtus, oi, tada tai gali turėti bėdų net su policija, geriau tokių nesklandumų išvengti, nusiperkant dviratį iš parduotuvės, su dokumentais ir garantiniu talonu. Manau supratai, ką norėjau pasakyti.

Supratau, norėjau sutaupyti, o gavosi pinigai į balą.. :D Dabar taip ir darysiu, pirksiu iš salono kai pasitaupysiu šaibų

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Su kalnų dviračių draskaus ir gerai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias Serlokas_Honsas

Turiu kažkokį net firmos nežinau, maximoj pirkau bet 1 metus laiko :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias  Bmw_Fanas

BMX. Rytoi dieną gal Foto įmesiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nusipirkau pernai pavasarį naują dviratį-mountine bike(jei rasiu nuotrauką įklesiu). Preke patenkytas ir tuo labiau smagu su draugais pasivažinėt. Ypač vakarais po sunkios dienos(vasarą aš bent taip darydavau) išvažiuodavau su draugu prie ežero ir žvejodavom. :) Laukiu nesulaukiu pavasario!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nusipirkau pernai pavasarį naują dviratį-mountine bike(jei rasiu nuotrauką įklesiu). Preke patenkytas ir tuo labiau smagu su draugais pasivažinėt. Ypač vakarais po sunkios dienos(vasarą aš bent taip darydavau) išvažiuodavau su draugu prie ežero ir žvejodavom. :) Laukiu nesulaukiu pavasario!

Taip, žinoma, kalbant apie pavasarį, tai aš jo laukiu, labai laukiu! tų šiltų orų, ir šildančios saulutės. ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

BMX. Rytoi dieną gal Foto įmesiu.

ką moki ? 360 ,180 moki? Streetas , dirtas , indooruose raidini? sakyk firmą ,dalis pavardink įdomu ,įdomu . mano toks bmx : sia-sav-1400-blauzdu-apsaugos-81178889.jpg

Remas : Wtp Justice 12 metu / 20.5 tt

Sake : Odyssey director

Vairas : Sunday Triumph

Stemas : Salt pro

Hs : Mankind guoliai / Animal cupsas

Grips : Odi longneck

Seat : Animal Striped

Sprocket : Proper magnalite 25t ( Ant foto kitas )

Chain : Shadow interlock v2

Cranks : Kink

Pedals : Eclat surge

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

BMX dviratis nebūtinai gali būti eksplotuojamas, kaip daryti trukus, ar važinėti tam skirtose trasose, visokių yra, kiti žmonės nusiperka BMX tipo dviračius, būtent dėl pramogos, pasivažinėti. :)

Na, o tavo dviratis yra iš tiesų neblogas, turbūt nemažai už jį paklojai, gero ir smagaus važinėjimo tau su juo. B)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...