Eiti į turinį
Recruce_Recrut

Dviračiai

Rekomenduoti pranešimai

Nusipirkau pernai pavasarį naują dviratį-mountine bike(jei rasiu nuotrauką įklesiu). Preke patenkytas ir tuo labiau smagu su draugais pasivažinėt. Ypač vakarais po sunkios dienos(vasarą aš bent taip darydavau) išvažiuodavau su draugu prie ežero ir žvejodavom. :) Laukiu nesulaukiu pavasario!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nusipirkau pernai pavasarį naują dviratį-mountine bike(jei rasiu nuotrauką įklesiu). Preke patenkytas ir tuo labiau smagu su draugais pasivažinėt. Ypač vakarais po sunkios dienos(vasarą aš bent taip darydavau) išvažiuodavau su draugu prie ežero ir žvejodavom. :) Laukiu nesulaukiu pavasario!

Taip, žinoma, kalbant apie pavasarį, tai aš jo laukiu, labai laukiu! tų šiltų orų, ir šildančios saulutės. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

BMX. Rytoi dieną gal Foto įmesiu.

ką moki ? 360 ,180 moki? Streetas , dirtas , indooruose raidini? sakyk firmą ,dalis pavardink įdomu ,įdomu . mano toks bmx : sia-sav-1400-blauzdu-apsaugos-81178889.jpg

Remas : Wtp Justice 12 metu / 20.5 tt

Sake : Odyssey director

Vairas : Sunday Triumph

Stemas : Salt pro

Hs : Mankind guoliai / Animal cupsas

Grips : Odi longneck

Seat : Animal Striped

Post : Mankind

Sprocket : Proper magnalite 25t ( Ant foto kitas )

Chain : Shadow interlock v2

Cranks : Kink

Pedals : Eclat surge

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

BMX dviratis nebūtinai gali būti eksplotuojamas, kaip daryti trukus, ar važinėti tam skirtose trasose, visokių yra, kiti žmonės nusiperka BMX tipo dviračius, būtent dėl pramogos, pasivažinėti. :)

Na, o tavo dviratis yra iš tiesų neblogas, turbūt nemažai už jį paklojai, gero ir smagaus važinėjimo tau su juo. B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turejas wtp bmx,veliau pora DH dviraciu o dabar nusipirkau turgui is kazkokio nevykelio fulla Cube XMS 2009 uz 400lt kurio verte zymiaii didesne ir linksmai vazineju:) Nuotraukas sumesiu rytoj kadangi jau tamsu. Tomas_Powee pardavineji savo bmx ar kaip cia kad is skelbiu fotke? neblogas visai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...