Eiti į turinį
Arnas_Fine

Ukrainos ir Rusijos konfliktas

Rekomenduoti pranešimai

Baisu, tikrai baisu. Nežinau iš tikro nei ką palaikyt. Ar tuos kurie ten protestuoja, ar policininkus. Ir dar kai pagalvoji, kiek žuvusių yra, ir kiek policininkų žuvę yra, nors jie tik vykdo savo pareigą, ir įsakymus. Ką pats apie šį konfliktą manai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baisu, tikrai baisu. Nežinau iš tikro nei ką palaikyt. Ar tuos kurie ten protestuoja, ar policininkus. Ir dar kai pagalvoji, kiek žuvusių yra, ir kiek policininkų žuvę yra, nors jie tik vykdo savo pareigą, ir įsakymus. Ką pats apie šį konfliktą manai?

Sutampa mūsų nuomonės, manau visa tai daves iki III Pasaulinio, o tada jau nieko nebeliks :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Palauk palauk, Rusijos ir Ukrainos konfliktas? Tai, kad rusija įvedė armijos pajėgas nereiškia, kad tai konfliktas. Tiesiog bus padaryta karinė misija - visų protestantų naikinimas arba apraminimas ir viskas, jokio konflikto nebus ir nėra. Janukovičius slėpiasi Rusijoje, tad Rusija ir Ukraina ne priešai. Janukovičius teigia jog jis yra dabartinis Ukrainos prezidentas ir savo prezidentavimą dabaigs iki galo. O dėl įvykių pastoruoju metu tai mano nuomonė yra, kad tuos protestantus reikia raminti, jie yra ****, o kas žino tai nėra geri žmonės kurie nori, kad šalyje būtų tvarka. Aš esu teisėsaugininkų - Berkuto pusėje, nes tai yra toks apmokintas būrys kuris jeigu gautų leidimą naudoti ginklus, galėtų apraminti visus per keleta dienų. Kodėl aš teisėsaugininkų pusėje o todėl, kad opozicijos dalyviu amžius neviršija 25-30 metų.

Dainos kurtos opozicijos dalyviu.

Užtat jis yra labai geras reperis, kas supranta.

Pridedu: Jokio III pasaulinio karo nebus, jokio atominio karo nebus, nes užteks tik vieno leidimo naudoti ginklus, užteks tik rusijos karinių pajegų, užtekt Berkuto ir užteks Ukrainos armijos ir taip bus per daug, apramins visus per keleta dienų, nes dabar su tais "bananais" teisėsaugininkai nieko negali padaryti. Tad galvoti apie pasaulinius ir atominius karus yra neprotinga, tie kurie taip galvoja tai jie pilnai neįsivaizduoja ką šiuo metu reiškia karas, tai bus 100 kart žiauriau ir baisiau už II pasaulinį karą.

1689110_490966891008021_2105765847_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Palauk palauk, Rusijos ir Ukrainos konfliktas? Tai, kad rusija įvedė armijos pajėgas nereiškia, kad tai konfliktas. Tiesiog bus padaryta karinė misija - visų protestantų naikinimas arba apraminimas ir viskas, jokio konflikto nebus ir nėra. Janukovičius slėpiasi Rusijoje, tad Rusija ir Ukraina ne priešai. Janukovičius teigia jog jis yra dabartinis Ukrainos prezidentas ir savo prezidentavimą dabaigs iki galo. O dėl įvykių pastoruoju metu tai mano nuomonė yra, kad tuos protestantus reikia raminti, jie yra nacionalistai, o kas žino tai nėra geri žmonės kurie nori, kad šalyje būtų tvarka. Aš esu teisėsaugininkų - Berkuto pusėje, nes tai yra toks apmokintas būrys kuris jeigu gautų leidimą naudoti ginklus, galėtų apraminti visus per keleta dienų. Kodėl aš teisėsaugininkų pusėje o todėl, kad opozicijos dalyviu amžius neviršija 25-30 metų.

Dainos kurtos opozicijos dalyviu.

Užtat jis yra labai geras reperis, kas supranta.

Jo, aš ir parašęs komentarą dar kartą perskaičiau temos pavadinimą. Viskas juk ne dėl Ukrainos ir Rusijos santykių. Bet tai yra vėlgi politiniai žaidimai. Dauguma žmonių nori stoti į Europos Sąjungą, o valdžia nenori, ji nori bendradarbiauti su Rusija, todėl ir nori žmonės nuversti valdžią. Bent jau aš taip manau, kodėl viskas taip vyksta Ukrainoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kaip faina, nueini į sargą, o ten debilas į /vip rašynėja, jog prasidės pasaulinis karas. jūs biški pasukit savo smegenėles, jūs net nesusivokiat kas ten dedas, nueikit pas tėvus ir pasiklauskit, o ne piskit čia protą ir bijokit kažkokio karo, nes - visiem vienodai. taip, obama sakė gins ten tuos ukrainiečius, ką jie padarys? kariaus su jais netiesiogiai, uždarys sąskaitas ir t.t kam reikai tas supras, bet abejoju ar jie gali ką nors padaryt ir drįstu sakyti jog jie tikrai nesiruošia kariauti...

nes dėl to skelbt atominį karą yra beviltiška, jau greičiau visa tai prasidės dėl naftos, bet tik ne dėl ukrainos. o dėl ko tai vyksta? kadangi kryme gyvena daugiau kaip 60proc rusų, ir kaip matot NIEKS BEVEIK NESIPRIEŠINA tam, kad tai priklausytų rusijai. amerikičiai nedrįs pradėt viso šito marmalo (kalbat apie pasaulinį), kadangi prieš juos stos dvi stiprios valstybės, tai rusija ir visi kitaicai, o abiejų valstybių jie tikrai nenugalės kad ir kiek naikintuvų jie turėtų. čia iš šito šūdo nieko nebus, rusija atsiims tą krymą, dėl to nesijaudinkit, kadangi nieks to nesustabdys, bet jie iš to darosi reklamą, kad glai būti agresyvūs, kad "subaugintų" amerikiečius, rodo ką gali padaryti, gi ukrainiečiai nesipriešina, kam ten siųst tūkstančius tų karinių transportų? neee, jų taktika labai aiški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kaip faina, nueini į sargą, o ten debilas į /vip rašynėja, jog prasidės pasaulinis karas. jūs biški pasukit savo smegenėles, jūs net nesusivokiat kas ten dedas, nueikit pas tėvus ir pasiklauskit, o ne piskit čia protą ir bijokit kažkokio karo, nes - visiem vienodai. taip, obama sakė gins ten tuos ukrainiečius, ką jie padarys? kariaus su jais netiesiogiai, uždarys sąskaitas ir t.t kam reikai tas supras, bet abejoju ar jie gali ką nors padaryt ir drįstu sakyti jog jie tikrai nesiruošia kariauti...

nes dėl to skelbt atominį karą yra beviltiška, jau greičiau visa tai prasidės dėl naftos, bet tik ne dėl ukrainos. o dėl ko tai vyksta? kadangi kryme gyvena daugiau kaip 60proc rusų, ir kaip matot NIEKS BEVEIK NESIPRIEŠINA tam, kad tai priklausytų rusijai. amerikičiai nedrįs pradėt viso šito marmalo (kalbat apie pasaulinį), kadangi prieš juos stos dvi stiprios valstybės, tai rusija ir visi kitaicai, o abiejų valstybių jie tikrai nenugalės kad ir kiek naikintuvų jie turėtų. čia iš šito šūdo nieko nebus, rusija atsiims tą krymą, dėl to nesijaudinkit, kadangi nieks to nesustabdys, bet jie iš to darosi reklamą, kad glai būti agresyvūs, kad "subaugintų" amerikiečius, rodo ką gali padaryti, gi ukrainiečiai nesipriešina, kam ten siųst tūkstančius tų karinių transportų? neee, jų taktika labai aiški.

Paskaitęs Delfi pamačiau, jog ten parašyta, kad Krymas jau paskelbęs kovinę parengtį prie Rusija, ir nusiteikęs gynybai. Tai visiškai prieštarauja tai ką tu čia parašei. Tad yra labai daug nuomonių dėl ko čia viskas kilo, ir kaip viskas baigsis. Visai pasimečiau.. Net nebežinau kas tiesa, o kas nesąmonės..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Karo tikrai nebus nes nieko gero jiems iš tos Ukrainos nei JAV nei pačiai Rusijai visdelto naftos ten nėra jeigu būtu naftos jau patikėkit JAV būtu prikiše nagus.O jeigu Rusams reiktu jie būtu senai pasiime ir pasiunte ne 8'000 karių.Ir beto pritariu Jimmyo žodžiams kad jie nori įbauginti JAV bet nemanau kad pavyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...