Eiti į turinį
Arnas_Fine

Ukrainos ir Rusijos konfliktas

Rekomenduoti pranešimai

Tai čia kiek supratau, tas Ukrainos laikinasis prezidentas jau yra opozicijos narys? Ir žmonės (protestuotojai) yra už jį? Nes, Ukrainos laikinasis prezidentas nusprendė gintis ir pasipriešinti Rusijos pajėgoms, tad manau prieš Rusijos pajėgas stos ne tik žmonės su pagaliais, bet ir Ukrainos karinės pajėgos, todėl galbūt kai kurie ir mano, kad gali kilti karas. Nes Ukrainos laikinasis prezidentas perspėjo, kad jei typo Rusija "peržengs ribas" su ja bus nutrauktos visos bendradarbiavimo sutartys ir t.t. Tai manau, galų gale Ukraina galbūt prisijungs prie ES, jei jau Rusija pradės savo karinius veiksmus. Tuomet jei jau Ukrainos prezidentas nuspręs nebebendradarbiauti ir stoti prieš Rusiją, ir galbūt prisijungti prie ES, per visą tą sumaištį galbūt bus į tą "mėsmalę" bus įtrauktą ir ES? Bet mano manymu ES gali įsikišti, tik tuomet, jei Ukrainai pavyktų bent biški atlaikyti Rusijos karines pajėgas, ir tuomet Ukraina nuspręstu, kad jei reikia pagalbos? Galbūt tas "karas" su Rusija patrumpins Ukrainos apsisprendimą kur jai keliauti ar su ES, ar su Rusija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Palauk palauk, Rusijos ir Ukrainos konfliktas? Tai, kad rusija įvedė armijos pajėgas nereiškia, kad tai konfliktas. Tiesiog bus padaryta karinė misija - visų protestantų naikinimas arba apraminimas ir viskas, jokio konflikto nebus ir nėra. Janukovičius slėpiasi Rusijoje, tad Rusija ir Ukraina ne priešai. Janukovičius teigia jog jis yra dabartinis Ukrainos prezidentas ir savo prezidentavimą dabaigs iki galo. O dėl įvykių pastoruoju metu tai mano nuomonė yra, kad tuos protestantus reikia raminti, jie yra nacionalistai, o kas žino tai nėra geri žmonės kurie nori, kad šalyje būtų tvarka. Aš esu teisėsaugininkų - Berkuto pusėje, nes tai yra toks apmokintas būrys kuris jeigu gautų leidimą naudoti ginklus, galėtų apraminti visus per keleta dienų. Kodėl aš teisėsaugininkų pusėje o todėl, kad opozicijos dalyviu amžius neviršija 25-30 metų.

Dainos kurtos opozicijos dalyviu.

Užtat jis yra labai geras reperis, kas supranta.

Pridedu: Jokio III pasaulinio karo nebus, jokio atominio karo nebus, nes užteks tik vieno leidimo naudoti ginklus, užteks tik rusijos karinių pajegų, užtekt Berkuto ir užteks Ukrainos armijos ir taip bus per daug, apramins visus per keleta dienų, nes dabar su tais "bananais" teisėsaugininkai nieko negali padaryti. Tad galvoti apie pasaulinius ir atominius karus yra neprotinga, tie kurie taip galvoja tai jie pilnai neįsivaizduoja ką šiuo metu reiškia karas, tai bus 100 kart žiauriau ir baisiau už II pasaulinį karą.

kai žinai, kad tu rusiško kraujo turi, tai man nekeista kad kremliaus propagandą čia viešai skleidi, ale nacionalistai :D ten ne protestantai - ten tauta kuri, suvažiavo iš visos Ukrainos, kas ta Rusija yra, kad ji gali kištis į kitos šalies vidaus reikalus? Žmonės nori eiti į vakarus, o ne į rytus, kas ta rusija yra, kad gali tai uždrausti? niekas. janukovyčius iš viso, dar džiaugias, kad spėjo pabėgt, man keista, kaip toks mąstantis žmogus gali tikėti apskritai viskuo ką sako būtent jis ir jo aplinka. gerai, dauguma yra jauni žmonės, todėl, kad jie iš tikro mąsto, kaip ir Lietuvoj - per rinkimus visi jauni balsavo už partijas kurios remias tikrom ideologijom, o ne įvairom juodojom buhalterijom ar panašiai. nepamiršk, kad buvo ir pagyvenusių žmonių maidane, kurie ėjo vien dėl to, kad jų vaikai geriau gyventų. o jei ES tokia bloga, kodėl 25 šalyse iš 28 žmonės gyvena geriau nei nuostabioj, neišpasakyto grožio rusijoj? matyt Ukrainiečiai dar mąstyt moka.

Tai čia kiek supratau, tas Ukrainos laikinasis prezidentas jau yra opozicijos narys? Ir žmonės (protestuotojai) yra už jį? Nes, Ukrainos laikinasis prezidentas nusprendė gintis ir pasipriešinti Rusijos pajėgoms, tad manau prieš Rusijos pajėgas stos ne tik žmonės su pagaliais, bet ir Ukrainos karinės pajėgos, todėl galbūt kai kurie ir mano, kad gali kilti karas. Nes Ukrainos laikinasis prezidentas perspėjo, kad jei typo Rusija "peržengs ribas" su ja bus nutrauktos visos bendradarbiavimo sutartys ir t.t. Tai manau, galų gale Ukraina galbūt prisijungs prie ES, jei jau Rusija pradės savo karinius veiksmus. Tuomet jei jau Ukrainos prezidentas nuspręs nebebendradarbiauti ir stoti prieš Rusiją, ir galbūt prisijungti prie ES, per visą tą sumaištį galbūt bus į tą "mėsmalę" bus įtrauktą ir ES? Bet mano manymu ES gali įsikišti, tik tuomet, jei Ukrainai pavyktų bent biški atlaikyti Rusijos karines pajėgas, ir tuomet Ukraina nuspręstu, kad jei reikia pagalbos? Galbūt tas "karas" su Rusija patrumpins Ukrainos apsisprendimą kur jai keliauti ar su ES, ar su Rusija?

Ukrainos laikinasis prezidentas yra aukščiausiosios rados pirmininkas kuris šiuo metu yra buvusios opozicijos kuri buvo maidane atstovas, kadangi pašalintas janukovyčius, ir jo neremia net jo pati regionų partija, pagal konstituciją prezidentas iki rinkimų yra rados pirmininkas. taip lengvai nepriima į ES, Lietuva būtų tapus irgi greičiau ES nare, bet pirma Ukraina pasirašyt asociacijos sutartį turi. jei bus karas, skaityk visa Europa duos ekonominę blokadą rusijai, kurios ekonomika ir taip tuoj į minusą eis, nato taip pat žada padėt ukrainai, todėl putinas dar nepuola. sprendimas yra - bus su ES, asociacijos sutartis per kelias savaites pasirašyta greičiausiai bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepagailejau -r3p

Tai nueik dar ir ant kitų post'ų užmesk -rep :DD Jūs tuom nieko nepasieksit, niekaip nepakeisit mano nuomonės.. Kas manęs neliečia - tas man visiškai px... Ir nemanau ar jūs čia turėtumėt nervintis, nes manau, kad beveik nei vieno iš jūsų pažįstami negyvena Ukrainoj.. O tuo labiau neturėtumėt diskutuoti apie ją, kai nežinot kas yra tiesa, o kas ne ;DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai nueik dar ir ant kitų post'ų užmesk -rep :DD Jūs tuom nieko nepasieksit, niekaip nepakeisit mano nuomonės.. Kas manęs neliečia - tas man visiškai px... Ir nemanau ar jūs čia turėtumėt nervintis, nes manau, kad beveik nei vieno iš jūsų pažįstami negyvena Ukrainoj.. O tuo labiau neturėtumėt diskutuoti apie ją, kai nežinot kas yra tiesa, o kas ne ;DD

O tu jau viską puikiai žinai, kas tiesa, o kas ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O tu jau viską puikiai žinai, kas tiesa, o kas ne?

nesidomiu aš tokiais dalykais nes man neįdomus, o jūs čia diskutuojat nieko vpš nežinodami... Geriau jau patylėtumėt ir nesikištumėt į kitų reikalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nesidomiu aš tokiais dalykais nes man neįdomus, o jūs čia diskutuojat nieko vpš nežinodami... Geriau jau patylėtumėt ir nesikištumėt į kitų reikalus.

Tai ** čia vpš komentuoji, jeigu nesidomi? Žmonės nori tiesiog padiskutuot apie tai, jeigu tau neįdomu, tai ir nesirodyk čia su savo komentarais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sutampa mūsų nuomonės, manau visa tai daves iki III Pasaulinio, o tada jau nieko nebeliks :|

Prie ko čia pasaulinis? :D jei Rusija su Ukraina reikalus tvarko

36e27a0df7c28b7beffa9063d485be6e988.jpg

Eik tu **

Palauk palauk, Rusijos ir Ukrainos konfliktas? Tai, kad rusija įvedė armijos pajėgas nereiškia, kad tai konfliktas. Tiesiog bus padaryta karinė misija - visų protestantų naikinimas arba apraminimas ir viskas, jokio konflikto nebus ir nėra. Janukovičius slėpiasi Rusijoje, tad Rusija ir Ukraina ne priešai. Janukovičius teigia jog jis yra dabartinis Ukrainos prezidentas ir savo prezidentavimą dabaigs iki galo. O dėl įvykių pastoruoju metu tai mano nuomonė yra, kad tuos protestantus reikia raminti, jie yra ****, o kas žino tai nėra geri žmonės kurie nori, kad šalyje būtų tvarka. Aš esu teisėsaugininkų - Berkuto pusėje, nes tai yra toks apmokintas būrys kuris jeigu gautų leidimą naudoti ginklus, galėtų apraminti visus per keleta dienų. Kodėl aš teisėsaugininkų pusėje o todėl, kad opozicijos dalyviu amžius neviršija 25-30 metų.

Dainos kurtos opozicijos dalyviu.

Užtat jis yra labai geras reperis, kas supranta.

Pridedu: Jokio III pasaulinio karo nebus, jokio atominio karo nebus, nes užteks tik vieno leidimo naudoti ginklus, užteks tik rusijos karinių pajegų, užtekt Berkuto ir užteks Ukrainos armijos ir taip bus per daug, apramins visus per keleta dienų, nes dabar su tais "bananais" teisėsaugininkai nieko negali padaryti. Tad galvoti apie pasaulinius ir atominius karus yra neprotinga, tie kurie taip galvoja tai jie pilnai neįsivaizduoja ką šiuo metu reiškia karas, tai bus 100 kart žiauriau ir baisiau už II pasaulinį karą.

1689110_490966891008021_2105765847_n.jpg

mldc + dedu

Šeip ištikįuju verčia susimastyti...

Tai jau tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai čia kiek supratau, tas Ukrainos laikinasis prezidentas jau yra opozicijos narys? Ir žmonės (protestuotojai) yra už jį? Nes, Ukrainos laikinasis prezidentas nusprendė gintis ir pasipriešinti Rusijos pajėgoms, tad manau prieš Rusijos pajėgas stos ne tik žmonės su pagaliais, bet ir Ukrainos karinės pajėgos, todėl galbūt kai kurie ir mano, kad gali kilti karas. Nes Ukrainos laikinasis prezidentas perspėjo, kad jei typo Rusija "peržengs ribas" su ja bus nutrauktos visos bendradarbiavimo sutartys ir t.t. Tai manau, galų gale Ukraina galbūt prisijungs prie ES, jei jau Rusija pradės savo karinius veiksmus. Tuomet jei jau Ukrainos prezidentas nuspręs nebebendradarbiauti ir stoti prieš Rusiją, ir galbūt prisijungti prie ES, per visą tą sumaištį galbūt bus į tą "mėsmalę" bus įtrauktą ir ES? Bet mano manymu ES gali įsikišti, tik tuomet, jei Ukrainai pavyktų bent biški atlaikyti Rusijos karines pajėgas, ir tuomet Ukraina nuspręstu, kad jei reikia pagalbos? Galbūt tas "karas" su Rusija patrumpins Ukrainos apsisprendimą kur jai keliauti ar su ES, ar su Rusija?

Kokią tu čia pievą sušnekėjai :D "Bet mano manymu ES gali įsikišti, tik tuomet, jei Ukrainai pavyktų bent biški atlaikyti Rusijos karines pajėgas, ir tuomet Ukraina nuspręstu, kad jei reikia pagalbos?". Žmogau, Ukraina jau senų senovėje prašo pagalbos iš NATO ir ES. Suprantu, kad bandei kažką protingo pasakyt, bet gavos nekažkas, tad nekalbėk nesamonių jei nežinai kaip yra. Ką Ukraina turi atlaikyti? Rusijos karines pajėgas? Jauti, kad Ukraina finansiškai yra bedugnėje, jos vyriausybė yra nestabili, valstybės suverenitetui kenkia prorusiškas Krymas ir tu siūlai atsilaikyti Ukrainai prieš Rusijos ginkluotąsias pajėgas? Nors Ukraina ir turi 1 mln. reguliariosios armijos karių, bei 6 mln. šauktinių, tačiau prieš rusijos techniką ir profesionalių karių skaičių tai yra dulkės. Siūlau tau jei domiesi šituo reikalu dar pasiskaityti ir pagalvoti ką šneki, nes šneki tikrai nesamones :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...