Eiti į turinį
Arnas_Fine

Ukrainos ir Rusijos konfliktas

Rekomenduoti pranešimai

Palauk palauk, Rusijos ir Ukrainos konfliktas? Tai, kad rusija įvedė armijos pajėgas nereiškia, kad tai konfliktas. Tiesiog bus padaryta karinė misija - visų protestantų naikinimas arba apraminimas ir viskas, jokio konflikto nebus ir nėra. Janukovičius slėpiasi Rusijoje, tad Rusija ir Ukraina ne priešai. Janukovičius teigia jog jis yra dabartinis Ukrainos prezidentas ir savo prezidentavimą dabaigs iki galo. O dėl įvykių pastoruoju metu tai mano nuomonė yra, kad tuos protestantus reikia raminti, jie yra ****, o kas žino tai nėra geri žmonės kurie nori, kad šalyje būtų tvarka. Aš esu teisėsaugininkų - Berkuto pusėje, nes tai yra toks apmokintas būrys kuris jeigu gautų leidimą naudoti ginklus, galėtų apraminti visus per keleta dienų. Kodėl aš teisėsaugininkų pusėje o todėl, kad opozicijos dalyviu amžius neviršija 25-30 metų.

Dainos kurtos opozicijos dalyviu.

Užtat jis yra labai geras reperis, kas supranta.

Pridedu: Jokio III pasaulinio karo nebus, jokio atominio karo nebus, nes užteks tik vieno leidimo naudoti ginklus, užteks tik rusijos karinių pajegų, užtekt Berkuto ir užteks Ukrainos armijos ir taip bus per daug, apramins visus per keleta dienų, nes dabar su tais "bananais" teisėsaugininkai nieko negali padaryti. Tad galvoti apie pasaulinius ir atominius karus yra neprotinga, tie kurie taip galvoja tai jie pilnai neįsivaizduoja ką šiuo metu reiškia karas, tai bus 100 kart žiauriau ir baisiau už II pasaulinį karą.

1689110_490966891008021_2105765847_n.jpg

Viskas kaip ir aišku kodėl tu tiki rusų propagandomis, nes tu pats rusas. Šiaip įdomus veidas būtum politikoje, šiaip su tokiu prorusišku požiūriu nesiūlyčiau kažką su politika sieti nes tikrai gausis nekažkas :D O šiaip tas paveiksliukas prajuokino, nes yra atvirkštinis variantas, kur giltinė yra Rusija, tik skirtumas, tas, kad atvirkštinį variantą palaiko visas pasaulis, o tą kur tu numetei - tik rusai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Viskas kaip ir aišku kodėl tu tiki rusų propagandomis, nes tu pats rusas. Šiaip įdomus veidas būtum politikoje, šiaip su tokiu prorusišku požiūriu nesiūlyčiau kažką su politika sieti nes tikrai gausis nekažkas :D O šiaip tas paveiksliukas prajuokino, nes yra atvirkštinis variantas, kur giltinė yra Rusija, tik skirtumas, tas, kad atvirkštinį variantą palaiko visas pasaulis, o tą kur tu numetei - tik rusai :D

Zdarova pacanas,Nebeužkalnų 3 pasaulinis einam i armija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...