Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Skrrop_Pozz

Prašau jūsų pagalbos. igxprd32 | Atsiliginsiu 2m

Klausimas

Sveiki taigi šendien atsitiko tokia problema kai nuainu į serveri man po 20-30sec palagina.

Po kokio laiko 15sec isijungia Sampas ir susimažinta ekranas kiek imanoma ir nusidažo ivairiom spalvom dekstopas ir išmėta lentele.

10c878e590693de262d8c192813c2d47177.png

Pavyzdys

tiktai čia Warcraft, o man yra GTA

515e351ae5dc8823b40a4b0d57a9d03b482.png

Tai prašau Sargečiai padėkit atsiliginsiu sarg.lt pinigais 2mil.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

29 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Kokiu būdų persirašyti draiverius vaizdo?

Parsisiūsk iš interneto vaizdo draiverius pagal savo vaizdo plokšę pvz: Gforce Fx5500 ir isirašyk tu tik nerašyk to kur aš parašiau vaizdo plokštę nes pas tave tai kitokia bus :D. jeigu dar kas į AŽ parašyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

spausk su dešinne peles klaviša ant samp tada spausk "Compabilyti" ar kaip ten nusistatyk "Run this program in Compabilyti mod for" paspausk varnėle pasirink Windows 98/ Windows Me ta pati padaryk su gta.exe jeigu nepadėjo padaryk kaip video dešine pelės klaviša ir ant gta.exe, sa-mp parašyk ta teksta. Dar gali būti toks variantas atidaryk kompa pati, pravalyk nuo visur dulkes, nuo vaizduškes, numesk į AŽ arba skype man savo PC parametrus vaizduške, procas ir t.t. pajieškosiu driveri'u.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turėjau Windows XP lošiau SARG'e irgi taspats atsitiko pasikeite spalvos bandyk Perkanuoti kompiuteri nuo virusu ir ji pravalyk (jei stacionarus) ir atsiusk švaru GTA San Andreas žaidima ir nedėk į ji modifikaciju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

spausk su dešinne peles klaviša ant samp tada spausk "Compabilyti" ar kaip ten nusistatyk "Run this program in Compabilyti mod for" paspausk varnėle pasirink Windows 98/ Windows Me ta pati padaryk su gta.exe jeigu nepadėjo padaryk kaip video dešine pelės klaviša ir ant gta.exe, sa-mp parašyk ta teksta. Dar gali būti toks variantas atidaryk kompa pati, pravalyk nuo visur dulkes, nuo vaizduškes, numesk į AŽ arba skype man savo PC parametrus vaizduške, procas ir t.t. pajieškosiu driveri'u.

''compabilyti'' eik tu nahui :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...