Eiti į turinį
Bacard_Together

Šiek tiek apie keylogus...

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, gal galit padeti:/ atsiunciau cia pries koki 1men faila. Kai paspaudziau siusti mano ekranas pasidare melynas ir kaskokie tekstai atsirado ir poto vel isijunge viskas normaliai. Poto po poros valandu isstryne antivurisine java ir t.t ir dabar bandau atsiusti antivurisine viskas normaliai bet kai baige instaliuoti ismeta lentele acess denied o kai bandau java atsiusti meta file corupted. Gal kaska padesit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, gal galit padeti:/ atsiunciau cia pries koki 1men faila. Kai paspaudziau siusti mano ekranas pasidare melynas ir kaskokie tekstai atsirado ir poto vel isijunge viskas normaliai. Poto po poros valandu isstryne antivurisine java ir t.t ir dabar bandau atsiusti antivurisine viskas normaliai bet kai baige instaliuoti ismeta lentele acess denied o kai bandau java atsiusti meta file corupted. Gal kaska padesit?

Pasigavai virusa turbūt. Nežinau kokio bet tai virusas. Taip nėra man būvę dar. Pirma pažiūrėk ar nedingo task manager t.y CTRL+ALT+DELETE. Jei ne tai pažiūrėk porcesses ir bandyk atrasti. Užimtu nedaug, ir gali būti pavadintas toks pats kaip ir tikras pavadnimas ant failo. Jei kaip minėjau nebūs Task manager tai būs blogai. Turbūt ir kiti dalykai būvo išjungti be kuriu būtu nesunkų ištrinti virusa. Didžiausias mano patarimas būtų įsirašyti naujus windowsus. Tai yra nesunku, paieškok thepiratebay.com ir ten parsisiųsk norimus windowsus. Žiūrėk kad atitiktu bitai. Daugiau padėti negaliu, nes suprask, probelmos visos nematau ir nieko panašaus dar neesu matęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Senam pc buvo dinges task manageris, tai čia tipo jau žopa? :D

Ne, nežopa dar. Žiūrint kaip tau jis dingo. Task manageri galima atsigrąžinti dažniausiai, būna kad ir negalima. Paieškok internete kaip įjungti/enable task manager ir pamatysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Aurimas_Basketts

Sveiki, gal galit padeti:/ atsiunciau cia pries koki 1men faila. Kai paspaudziau siusti mano ekranas pasidare melynas ir kaskokie tekstai atsirado ir poto vel isijunge viskas normaliai. Poto po poros valandu isstryne antivurisine java ir t.t ir dabar bandau atsiusti antivurisine viskas normaliai bet kai baige instaliuoti ismeta lentele acess denied o kai bandau java atsiusti meta file corupted. Gal kaska padesit?

Na truputi užsiimu programavimu taigi galiu kažkiek pagelbėt šiuo klausimu ;) Pirma tu pasižiūrėk kokių tipu failus neleidžia atidaryti,pagal šitai žinosi kokia programa naudoti ištrinant virusa. Antra jei abejoji kad tai ne virusas pasitikrink savo savo kompa per "Onlines ativirus" pagal savo kompo pajėguma tada dar galėsi kažką paburt (Gausi tikslesnius duomenys). Panaršyk internete truputi apie savo "Simtomus" ir atrasi viruso pavadinima o kai rasi pasiskaityk apie jį (Dauguma virusų yra senų kurie neatsinaujina todėl juos galima apeiti su tam tikrom programom) o tada susirask kur aprašytų priemones panaikint virusa. Dar patarčiau perkurt vartotoja ištrinat visus failus kuriais nesi tikras kad jie saugūs. Man panaši situacija buvo,aš tik pasisiunčiau legalius (Nelaužtus) windows'us ir persirašiau kompą o visus failus kuriais buvau tikras kad jie neužkrėsti susikėliau į (D:) diska ;) Jei dar ko turi paklaust rašyk. Daug dabar padėt negaliu rašau iš telefono ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...