Eiti į turinį
Piktas_Dievas

Rukymas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Vytenis_Blaack

Koks čia pas mane ir Rūkymas rukau E.cigarete ji galima sakyt be TABAKO IR NIKOTINO TIK Skonis Pradėjau Nuo 13 Greit bus 15 Mama žino tėvas ne nes pasakytu 120Lt į šūdą įmetei ir dar rėkt pradėtu, o su mama taip draugiškai pakalbėjau sakia gerai tik Cigaru nerukit tikru :D

:D:D:D prajuokino su ta el.cigarete :D žinojai, kad ji 5 ar net 10kartų blogiau už tą tikrąją? :D

beveik 18, nesu net bandęs ir abejoju ar bus toks momentas, kai savo lūpose turėsiu cigaretę :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paprastų nesu bandęs, esu bandęs elektronine, ir tai iš klasiokų, bet ir tai vos pora kartų ir tai tik dėl skonio, bet šeip šūdas, netik sveikatą susipisi, bet ir gera šimtą litų išmesi..Asmeniškai vpš neįkertu kaip tėvai gali leisti rukyt nepilnamečiams, nu suprantu nebent jau ten 17-18 metų, tai tada sugadintas vaikas nuo vaikystės, o šeip kuriems leidžia rukyt kurie vos po 13-14 metų, tai asmeniškai turėt tokius tėvus... Yra baisu.

Šiandien esu nors ir blogos nuotaikos, stengsiuos nieko neįžeidinėt.

Leist neleist savo vaikui rūkyt, yra tėvų sprendimas. Gal jums atrodo keistai, bet jie turi kitokių auklėjimo būdų. Turiu draugą, jam dabar 16, o rūko nuo 12 man atrodo. Mama apie tai sužinojo po kažkiek laiko,kai sužinojo,kad jis pradėjo rūkyt. Sakė,kad atsisėstų,reikia pakalbėt. Išrašė 2h moralų ir paleido. Mama jam visiškai nieko nebesakė ir pinigų duodavo, jeigu nusipirkt reikėdavo. Nu sakau, čia tėvų reikalas. O klasioko pavyzdžiu, mama pamatė,kad jis rūko elektroninę cigaretę, nulekė iki parduotuvės, nupirko liaudiškai tariant "sangoko" raudono, ir liepė rūkyt,kad atsirūkytų visam. Po 6 sakė supykino ir užmigo, nebenorėjo rūkyt.

Jeigu leidžia rūkyt, nesmerkit ir nesikiškit. Ne jūsų reikalas, ne jūsų sūnus ar dukra kentės, o jų.

Tokie tėvai yra psychiškai nesveiki.. Aš supraščiau jeigu kalijaną leistu rūkyti. Jis mažiau kenkią. + Parduodą Maximoi:DD nors ten ir prezervatyvus gali pirkti.. ;DD

"psychiškai" nesveikas yra nebent tik pats tu arba tavo lietuvių kalbos žinios...

Psichiškai nesveiki ane?

Bent pasidomėk koks žmogus yra psichiškai nesveikas. Nereikia jokių enciklopedijų, šiais laikais žmonės naudoją Google.

Mhm, kaljianas?

Yra begalė straipsnių, kol mokslininkai teigia, kad tas tavo šūdų krūva mėšle, kitaip vadinamas kalijanu, yra 200 ir dar daugiau kenksmingesnis už tikrą cigaretę, ar už cigarečių pakelį. Tiksliai neatsimenu.

Sakai parduoda Maximoj? mhm...

Tabako gaminiai parduodami nuo 18 metų, kaip visi žinom tabakas kalijanui taip pat yra, tik jis specialus. Nebent aš nebe suprantu įstatymų, bet kam parduot kalijanus, BET tabaką pardavinėt nuo 18-kos metų.

Prezervatyvai?

Prezervatyvus turi parduot visiem, aišku pypliukas 7-nių metų nenueis, nes jam pimpalas stovi tik iš ryto ir tai, jis tada nori nusimyžt. Prezervatyvai ir buvo sukurti tam,kad nebūtų netyčiukų arba kas jų nenori ir , kad vaikai jų patys neprisidarytų.

O ir aš pats pagalvojau, kad geriau mirsiu nuo plaučių vėžio nei nuo elektros ir skysčio.

Nu neblogą poemą parašiau. Visai įdomu buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip kurie rašo, kad rūko nuo 5-6 metų... Gal nep*skit proto, tokio amžiaus vaikai apie tai tikrai dar negalvoja, o ir pažįstamų rate daržely abejoju ar įmanoma rast rūkančių. Neįsivaizduoju kaip tokio amžiaus vaikas gali rūkyt ir, apskritai, kaip jis galėtų nusipirkt cigarečių.

Pats bandžiau rūkyt, buvau netgi pradėjęs kokioj 4 klasėj, bet neilgam. Dabar neseniai galvojau jau pradėsiu, bet kai kurie įvykiai pakeitė mąstymą ir tiesiog visą tai mečiau. Neapsimoka.

420 ok

Bišk ir aš pasireikšiu. Yra pas mus mokykloj keletas tokių, kiurie rūko jau nuo 7 metų.. Du tokie pypliai iš asocialių šeimų.. Viena gera mokinė (ketvirtokė), o rūksta lyg kaminas... Suskė vos nuo žemės matos, bet ko norėt, kai visa jų šeima rūko? O tas berniukas tai degradų degradas, kuris nuo antros klasės pradėjęs jau rūkyt, renka bikus atkėlęs groteles prie kultūros namų, geria su bomžais alų, bielką, vyną tą pigų, kur su langų valikliu ir dažais skiestas, keletą kartų prigavo ir miestelio seniūnas, ir mokyklos direktorius, bet nieko nepadadė jam.. Sykį nervas net paimė kai toks snarglius užtraukė dūmą prie mūsų.. Išmušiau nafik cigaretę iš dantų, nes užknisa mane kai tokie pypliai rūko..

Nerūkau ir kitiem nepatariu, nes puikiai suprantu, koks tai nuodas .Pačiam 16 greit bus, esu tik pamėginęs porą dūmų sutraukt, nu ir ką? Užsikosėjau.. Nesuprantu kam jos sukurtos buvo? Matai, kitiem "nervus nuramina", nes jie patys sau įsiteigę (prasigooglinkit žodį savitaiga), kad rūkant numalšinami nervai "va surūkysiu cizą, ir nusiraminsiu", nors tai tėra savitaigos vaisius, kuris jų smegenim duoda, jog nuo dūmo jie nurims, nors nifiga.. Atostogų metu buvo atvažiavęs į kaimą atostogom draugas (andrius_sampas (leavinęs)), išeidavom vakarais pavaikščiot su trim panelėm, vienai iš jų 13, metė rūkyt 3 kartus, kitai 14, metė rūkyt 2 kartus, ir galiausiai mano buvus klasiokė metė rūkyt 5 kartus.. Neblogai skamba iš 15-mečių lūpų "buvau metęs(usi) rūkyt 5 kartus" Gal ne man ir suprast koks tolkas rūkyt, bet suprantu tik tiek, kad tai yra tiesiog nuodai

no 420's

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bišk ir aš pasireikšiu. Yra pas mus mokykloj keletas tokių, kiurie rūko jau nuo 7 metų.. Du tokie pypliai iš asocialių šeimų.. Viena gera mokinė (ketvirtokė), o rūksta lyg kaminas... Suskė vos nuo žemės matos, bet ko norėt, kai visa jų šeima rūko? O tas berniukas tai degradų degradas, kuris nuo antros klasės pradėjęs jau rūkyt, renka bikus atkėlęs groteles prie kultūros namų, geria su bomžais alų, bielką, vyną tą pigų, kur su langų valikliu ir dažais skiestas, keletą kartų prigavo ir miestelio seniūnas, ir mokyklos direktorius, bet nieko nepadadė jam.. Sykį nervas net paimė kai toks snarglius užtraukė dūmą prie mūsų.. Išmušiau nafik cigaretę iš dantų, nes užknisa mane kai tokie pypliai rūko..

Nerūkau ir kitiem nepatariu, nes puikiai suprantu, koks tai nuodas .Pačiam 16 greit bus, esu tik pamėginęs porą dūmų sutraukt, nu ir ką? Užsikosėjau.. Nesuprantu kam jos sukurtos buvo? Matai, kitiem "nervus nuramina", nes jie patys sau įsiteigę (prasigooglinkit žodį savitaiga), kad rūkant numalšinami nervai "va surūkysiu cizą, ir nusiraminsiu", nors tai tėra savitaigos vaisius, kuris jų smegenim duoda, jog nuo dūmo jie nurims, nors nifiga.. Atostogų metu buvo atvažiavęs į kaimą atostogom draugas (andrius_sampas (leavinęs)), išeidavom vakarais pavaikščiot su trim panelėm, vienai iš jų 13, metė rūkyt 3 kartus, kitai 14, metė rūkyt 2 kartus, ir galiausiai mano buvus klasiokė metė rūkyt 5 kartus.. Neblogai skamba iš 15-mečių lūpų "buvau metęs(usi) rūkyt 5 kartus" Gal ne man ir suprast koks tolkas rūkyt, bet suprantu tik tiek, kad tai yra tiesiog nuodai

no 420's

Pritariu tau (y)

Nors ir pats rūkau, bet tai būna, kai grįžtu ten kur gyvenau [ paatostogaut arba šiaip atsipalaiduot ten varau ] , nusiperku pakelį.

O dėl nervų, tai pritariu kad tai supistas mitas. Kartą susinervinau,žiauriai, turėjau cigarečių, nu galvoju pažėsiu ar padeda. Pirma,antra, trečia... Jokio efekto. Nors ir žinojau ,kad nepadės,tiesiog norėjau įsitikint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tokie tėvai yra psychiškai nesveiki.. Aš supraščiau jeigu kalijaną leistu rūkyti. Jis mažiau kenkią. + Parduodą Maximoi:DD nors ten ir prezervatyvus gali pirkti.. ;DD

Rūkai? Rukyk, savo sveikata žaloji ne mano.. Kaljanas kenkia mažiau? Mažiau rukyk žmogau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiandien esu nors ir blogos nuotaikos, stengsiuos nieko neįžeidinėt.

Leist neleist savo vaikui rūkyt, yra tėvų sprendimas. Gal jums atrodo keistai, bet jie turi kitokių auklėjimo būdų. Turiu draugą, jam dabar 16, o rūko nuo 12 man atrodo. Mama apie tai sužinojo po kažkiek laiko,kai sužinojo,kad jis pradėjo rūkyt. Sakė,kad atsisėstų,reikia pakalbėt. Išrašė 2h moralų ir paleido. Mama jam visiškai nieko nebesakė ir pinigų duodavo, jeigu nusipirkt reikėdavo. Nu sakau, čia tėvų reikalas. O klasioko pavyzdžiu, mama pamatė,kad jis rūko elektroninę cigaretę, nulekė iki parduotuvės, nupirko liaudiškai tariant "sangoko" raudono, ir liepė rūkyt,kad atsirūkytų visam. Po 6 sakė supykino ir užmigo, nebenorėjo rūkyt.

Jeigu leidžia rūkyt, nesmerkit ir nesikiškit. Ne jūsų reikalas, ne jūsų sūnus ar dukra kentės, o jų.

"psychiškai" nesveikas yra nebent tik pats tu arba tavo lietuvių kalbos žinios...

Psichiškai nesveiki ane?

Bent pasidomėk koks žmogus yra psichiškai nesveikas. Nereikia jokių enciklopedijų, šiais laikais žmonės naudoją Google.

Mhm, kaljianas?

Yra begalė straipsnių, kol mokslininkai teigia, kad tas tavo šūdų krūva mėšle, kitaip vadinamas kalijanu, yra 200 ir dar daugiau kenksmingesnis už tikrą cigaretę, ar už cigarečių pakelį. Tiksliai neatsimenu.

Sakai parduoda Maximoj? mhm...

Tabako gaminiai parduodami nuo 18 metų, kaip visi žinom tabakas kalijanui taip pat yra, tik jis specialus. Nebent aš nebe suprantu įstatymų, bet kam parduot kalijanus, BET tabaką pardavinėt nuo 18-kos metų.

Prezervatyvai?

Prezervatyvus turi parduot visiem, aišku pypliukas 7-nių metų nenueis, nes jam pimpalas stovi tik iš ryto ir tai, jis tada nori nusimyžt. Prezervatyvai ir buvo sukurti tam,kad nebūtų netyčiukų arba kas jų nenori ir , kad vaikai jų patys neprisidarytų.

O ir aš pats pagalvojau, kad geriau mirsiu nuo plaučių vėžio nei nuo elektros ir skysčio.

Nu neblogą poemą parašiau. Visai įdomu buvo.

BŪTENT. Kaljanas dar daugiau kenkia negu cigaretė. Nesu šventasis, nesakau, jog nerūkau, bet bent jau netraukiu kasdien. Cigaretes rūkau tik kompanijoje, kaljaną irgi. Pastaruoju metu kaljaną rūkau labai dažnai, nes kai prasidėjo geri orai, dažnai būnu gamtoje su draugais, tad smagu ir parūkyti.

Kitas klusimas. Tėvai ir rūkymas:

Vaikas norėdamas rūkyti - rūko, niekas negali jo sustabdyti, nebent tik pamoralizuoti, jog tai kenkia. Aš rūkyčiau, net jeigu tėvai man neleistų, nes čia yra mano pasirinkimas, aišku tėvai pyktų, sakytų, jog tai blogai ir t.t. Man nesunku pasakyti tėvams ar prisipažinti, jog rūkiau ar gėriau. Kad ir vakar (penktadienis), tėtis pasisiūlė parvežti namo iš draugo. Tik įsėdau į mašiną, tėtis paklausė ar gėriau? Aš net nebijodamas atsakau - taip. Daugiau nieko ir neklausia, nes jie supranta mane ir tuo pačiu prisimena save, jog jie irgi panašūs ar tokie patys buvo. Su tėčiu dažnai šnekamės apie jo vaikyste/paauglyste ir nė kiek nesistebiu savąja.

Tad tas pats ir su cigaretėm, rūkai dėl savęs, ne dėl kitų. Tėvai gali tik pabarti, uždrausti tikrai ne. Bet jeigu nori, pasako - rūkyk, tai manau ir rūkyčiau (jeigu norėčiau). Nelabai įsivaizduoju tų šeimų kur leidžia (nieko čia blogo) ar vaikai pas juos rūko namuose? Na, bet čia nereikia teisti tėvų ar vaiko. Mes esam nuo nieko nepriklausomi, mes darom ką norim, mūsų gyvenimas, mes jį ir gadinam.

Dar apie prekyba alkoholio/tabako gaminiais. Koks skirtumas ar jūs patys nusipirksit "bonką" alaus, ar nupirks "frontas" nuo parduotuvės kampo? Suprantu - įstatymai. AŠ irgi neparduočiau tų gaminių kokių 10 metų vaikui, na bet 15 - 16, tas amžius kai viską norisi išbandyti, visi tokie esam, visi tokie būsim, na čia yra tik šimtai žmonių kurie nelabai tokių metų dar apie tai galvoju, na bet nieko blogo, viskam savas laikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D:D:D prajuokino su ta el.cigarete :D žinojai, kad ji 5 ar net 10kartų blogiau už tą tikrąją? :D

beveik 18, nesu net bandęs ir abejoju ar bus toks momentas, kai savo lūpose turėsiu cigaretę :D

Tu gal patylėk aik pirma pasiskaityk kas didesne žala daro Ar paprasta cigarete ar E.Cigarete P.s patariu tau pasižiūrėt ta VIDEO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Vytenis_Blaack

Tu gal patylėk aik pirma pasiskaityk kas didesne žala daro Ar paprasta cigarete ar E.Cigarete P.s patariu tau pasižiūrėt ta VIDEO

lol, pasižiūrėjo kažkokio čiuvo video, kad e.cigaretė yra geriau ir patikėjo :D pasiskaityk labiau internete, pabūk paskaitose kur mokykla rengia, tada patikėsi, kas geriau yra :D just sayin

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...