Eiti į turinį
Piktas_Dievas

Rukymas

Rekomenduoti pranešimai

Rūkiau tikrai nemažai laiko , daug kartų bandžiau mesti , ir tik , kai atsirado problemų su sveikata tada visiškai lengva ranka atsisakiau rūkymo :) Kai surukydavau į dieną po pokelį ir daugiau , mesti iš karto buvo stipru :)) Nerūkau jau virš puse metų B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

lol, pasižiūrėjo kažkokio čiuvo video, kad e.cigaretė yra geriau ir patikėjo :D pasiskaityk labiau internete, pabūk paskaitose kur mokykla rengia, tada patikėsi, kas geriau yra :D just sayin

Pats gyniau tą elektroninė, kol man neapšvietė proto vienas žmogus .

Tikros cigaretės sudėtį visi patys puikiai žinom, bet rūkom. O elektronines - nieks neištyrė ir byrka žino kokio ji kenksmingumo. Kaip ir sakiau, geriau mirsiu nuo plaučių vėžio nei nuo elektros ir kažkokios spermos vadinamos "skysčiu".

O ir e.cigaretė turi šalutinį poveikį. Vienus kankina nemiga, pilvo skausmai parūkius nors ir porą garų ir panašių atvėjų. Man asmeniškai buvo pradėję bert tiek veidą, tiek pečius. Nuo veido apmažėjo [ aišku mano oda LABAI reaguoja kokį maistą aš valgau ] tai sunku juos visus ir panaikint, ant pečių vis dar liko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Vytenis_Blaack

Pats gyniau tą elektroninė, kol man neapšvietė proto vienas žmogus .

Tikros cigaretės sudėtį visi patys puikiai žinom, bet rūkom. O elektronines - nieks neištyrė ir byrka žino kokio ji kenksmingumo. Kaip ir sakiau, geriau mirsiu nuo plaučių vėžio nei nuo elektros ir kažkokios spermos vadinamos "skysčiu".

O ir e.cigaretė turi šalutinį poveikį. Vienus kankina nemiga, pilvo skausmai parūkius nors ir porą garų ir panašių atvėjų. Man asmeniškai buvo pradėję bert tiek veidą, tiek pečius. Nuo veido apmažėjo [ aišku mano oda LABAI reaguoja kokį maistą aš valgau ] tai sunku juos visus ir panaikint, ant pečių vis dar liko.

ištyrė JAV mokslininkai (bent jau mum per mokyklos paskaitą sakė :D), kad ten belenkiek brudo yra, juo labiau, kai sako kad ta e.cigaretė be nikotino - tai kokia ji cigaretė jei nėra nikotino? tiksliai nepatvirtinsiu, bet žinau tiek, kad ten belenkiek brudo yra, patys pagalvokit - elektroninė, jau tai reiškia kad gryna sintetika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ištyrė JAV mokslininkai (bent jau mum per mokyklos paskaitą sakė :D), kad ten belenkiek brudo yra, juo labiau, kai sako kad ta e.cigaretė be nikotino - tai kokia ji cigaretė jei nėra nikotino? tiksliai nepatvirtinsiu, bet žinau tiek, kad ten belenkiek brudo yra, patys pagalvokit - elektroninė, jau tai reiškia kad gryna sintetika

Būtent !

Nors ir atrodo, kad rūkai skystį be nikotino, atrodo okey, nieko čia gi blogo , ji be nikotino. Bet jūs nežinot pačios skysčio sudėties. Gal ten kokio dramblio sysius su sperma sumaišyti, o jūs sakot kad zjbs skonis ir t.t

Ir dar čia puikus triukas, kad atrodo va taip, baterijos kontaktas susiliečia su kaitiklio kontaku, prasideda kaitinimas, siūlai traukia garą, o jūs jį traukiat. Atrodo nieko blogo, bet taip nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Anksčiau buvau didelėj rūkymo manijoj, rūkydavau 5 kartus į dieną, tačiau poto sugebėjau mesti ir nerūkau iki šiol, nebent surūkau vieną kitą, kai nervuojuosi.

5 kartus dar nera labai daug, savaitgalio vakara, nu nuo vakaro ten mazdaug iki paryciu kol lauke budavau parukydavau mazdaug 10 kartu.

P.S. draugelis esa megines, bet pats siaip neruko, jam patinka cigareciu kvapas, viska, bet vistiek neruko, visi jam to pavydi, bet siaip jeigu nori numest, tai tikrai numesi, tokiu metu amziaus dar priklausomybes kaip ir negali but, bent jau kaip aiskino musu aukletoja, rukiusi 18 metu, veliau numetusi gan lengvai. Ji mum aiskina taip, jeigu esi priklausomas rukymui, tada esi cigaretes vergas. Negi tau kazkokia cigarete virsininkas? :D aisku nelabai kam ir rupi ka ten sako ji :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...