Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Čia puse jaučiu rašančiu net nėra žaidę tokiu laiku man atrodo. Aš irgi noriu pasidalint viena savo anketa iš 2011 metu kai dar per gmaila reikėjo pildyt, dabar skaitant savo anketa net juokinga daros..

 

 

 

88892fb6c131d0a5ac5cb209f4bbc9fb941.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

blemba gaila nebera seno kompo, ten tiek nuotrauku buvo iš tu laiku kai fungus buvo cosos drk, tuo metu tokia stumykla žiauri budavo. dabar aplink tik girdisi vaiku balsai kurie sako aš tave nudosinsiu.

 

;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ktunx sita tema man primine pirmaji mano darba dar kitam acc, pas Boyka immortaluose. dar su medziu lageriu pc filmavau ir video kazkoki vaikiska dariau kai imm boykos ir funguso cn uzeme ls pd, kai dar nebuvo /respawn komandos ir galejom naudotis galimybe stumdyt masinas :DD

gale by dowis_click raso, senas acc :D ir tik db prisiminiau, kad tas yt kanalas "Nervvas" yra Vladimir_Boyka, i skype siunciau, kad ikeltu :D

 

o cia kaip su boyka ir kitais imm mafijozais nakti nesamones darem :D

 

Dar ka gero pamenu, kad frazes "ss" parasymas iskart poto kai mane nuzudydavo atnesdavo man biski saibu arba siaip, likdavau duxu isvadintas. :D duodavo pinigu, kad nekviesciau pd, o jei neduodavo, nusiusdavau fotke pd ir nubausdavo. Dar pamenu kai teisesauga galejo but klubuose, bet poto forume ten visokios diskusijos vyko, ir nusprende, kad negalima turet klubo teisesaugai. :D arba kai per /v /s buvo galima sveikintis, skelbimus skelbti ir negaudavai mutes uz tai :D

cia dar anketa radau pacia pirma i medikus, pas Kebabas_Dzo, kai ziauriai ahujenai rasyt mokejau..

 

7dKvR.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

cia dar is seniau kai dir turejau ir viena kokiu metu senumo :D

nuotrauka Kornis_Diesel priklauso sita

 

2794e9ee154e312004ccc69cfc87f24f320.png

 

kai cyteriux prasiaute pro baze ir perdaze visas masinas, o /respawn nebuvo dar. ir sena mediku baze dar :D

 

6e4471207fc094b5a73636ba3ffc7cac642.png

 

cia kai eigintas dar buvo duxas nieko gero nepasiekes

 

 

37a78f8cd358ca1491953b28f7fca9e3230.png

 

cia kai sumasciau nusipirkti cadrona ir kelti jai rida. su Alksniu buvom dviese kurie turejo tokias dideles ridas, poto aisku prasidejo ta ridos manija :D

 

789488048b1927e6ac1598de43bbd895151.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

blemba gaila nebera seno kompo, ten tiek nuotrauku buvo iš tu laiku kai fungus buvo cosos drk, tuo metu tokia stumykla žiauri budavo. dabar aplink tik girdisi vaiku balsai kurie sako aš tave nudosinsiu.

 

;/

Joo... kai Baba prašo mini į Cosą vidury nakties, rimti laikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...