Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Gaila, kad nebeturiu nei vienos nuotraukos iš pačių pirmųjų SARG metų. 

Čytai buvo naudojami tik tam, kad susitvarkytų apdaužytą mašinikę arba biški panaudotų speed'ą.)) O dabar.. sunku dar rast žaidėjų, kurie nečytina, išskyrus mane ir Tropecą.)))

O čia tiems, kurie sako, kad pagrindinė administracija pasikėlė, tai patys pagalvokit, lyginat jų bendravimą, kai būdavo max 80 žaidėjų ir dabar, kai žaidžia maždaug 400. Jūs elgtumėtės lygiai taip pat.))

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Atsimenu kai su draugeliais skype kalbėdavom ir laukdavom kol atsijungs kažkas ir kažkuris iveisį servą kad parašytu adminams o šie prakickintu žaidėjus :-D :-D :-D

P.s turėjau ir aš senų foto,dėja kompas užlinko su visu hardu,nebeverta traukt iš jo kažką,tikriausiai net nebeišsitraukia :-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atsimenu tuos laikus, kai reporterių darbas be pakv. buvo, old times.... :D

Ir kai varydavai isidarbint kad pasikeikt:D.ir mute iškart

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Geri laikai buvo, kai ankščiau /tpsf padarai ir gal 20 mašinų vienoj vietoj atsirasdavo :D Kai nebuvo LV turgaus, o LS ant smėliuko turgelis būdavo :) Kai anksčiau ateini į ts.sarg.lt ir girdi, kaip Pešliaką pizdavoja :DD

prieš tpls gi išvis buvo prie wang cars toj aikštelei :D

Arba kai vakarais netilpdavo žmonės, reikėdavo laukt kol kažkas išeis, nes būdavo full (500) ir tuo metu servas lagindavo žiauriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ojez.. Kokie laikai, kokios nuotraukos. Irgi žaidžiau tada, bet ant tiek buvau durnas, nes nesigaudžiau, kas iš viso vyksta tame sarg'e :D Gera prisimint, gaila didelė nostalgija... Tada buvau naujokas, tad kur čia aš būsiu tose nuotraukose, bet anyway dekui už tokius prisiminimus:) Be to administracija nėra pasikėlusi, bent man kada parašau visada atrašo, kalba eina tiek apie žaidimo admin'us ir pačią Sarg.lt administracija skype, Gmail erdvėje.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...