Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Gaila, neturiu jokiu fotkiu, bet atsimenu kai per antrą sarg.lt gimtadienį, dar kai Night_Mare buvo sumapinęs tpdrage koncerto vieta, dirbau SWAT pas Vytautas_Raginis ir žiauriai DM`indavau, o geriausia būdavo tai, kad tave pasodina į jail parašai 3lvl adminui ir tave iškart unjailina, nes esi teisėsauga :D Va ten tai laikai, o kas dabar :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neberandu nuotraukų iš dar senesnių laikų, kai Qyanas_Yvanauskas mokė bėgti nuo teisėsaugos :D Kai Num2 stabdydavo ir gesindavo mašiną kaip turėtų. Kai 200k už laimėtą Drag'o eventą buvo milžiniški pinigai, o atrankos į gaujas, mafijas būdavo forume, būdavo kiekvieno darbo temoje blacklistas, o daugelis žaidėjų naudodavo s0beitą, kad sufixintų mašiną. Patekimas į konkurentų klubą būdavo beveik neįmanomas paprastam žaidėjui , o kartu su Velnio_Advokatas daužėm konkurentus :D Gaujų kovos buvo su šaltais ginklais ir buvau labai laimingas kai berods Naglis_Dimsa priėmė į GS. Nors ir senieji accountai seniai pavogti, bet geri prisiminimai iki šiol išlikę 


orCur.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na atgaivinkim :)

Peržiūrėjau tai kas pas mane išlikę... Ir įkeliu 3 screenus apie kuriuos šį bei tą galiu ir papasakoti kad įdomiau būtų.. Turiu jų ir kur kas daugiau, tad gal kada vėliau vėl įkelsiu keletą :)

1) Tai pats seniausias mano asmeninis screenas datuojamas 2010-11-15. Tai maždaug dvi savaitės po to kai sužinojau kas yra SARG'as ir apskritai SAMP'as.Nekvailas buvau, greit mokiaus, galit apie tai pasiskaityti ir mano profilyje skiltyje "Apie mane". Manau šis nutikimas ir bug'as davė tam tikrą pradžią man serveryje. Nes išdėjęs viską forume, kitą dieną mane susirado tuo metu buvusi serverio "grietinėlė" su John Carter tuo metiniu 4lvl adminu serveryje, bei komepnsavo visus nuostolius. Vėliau dalyvavau pas jį atrankoje, jis mane prisiminė, tapau jo NP komandos nariu, ir viskas toliau rutuliojosi iki to kuo buvau per tuos metus serveyje. Kas žino - galbūt jei ne tai, nebūčiau susipažinęs su John'u, nieko nebūčiau bandęs toliau, ir tą pačią lapkričio 15d ir leav'inęs serverį :D
 

956e796ff3778f2df108cbead7e6c71e640.png
 

 


2) Tiesiog "Konkurentai" - visi juos tais laikais žinojo. Nuotrauka datuojama 2011-02-14 - va taip mes leidom Valentino dieną - tik dabar susimąsčiau :D 

 Tai klubas kuris davė daug serveriui - nors tuo metu mažai kas tą suprato.. Daug kas jų nekentė ir dar daugiau norėjo būti jų dalimi. Dėl šito klubo buvo keičiama tvarka daugelyje darbų ir ypač teisėsaugoje, kur buvo uždrausta dalyvauti klubų veikloje teisėsaugininkams (iki tol niekam tas nerūpėjo nes klubai buvo miręs reikalas). Kitiems darbams į taisykles įtraukta, jog darbo metu klubo veikloje dalyvauti draudžiama - iki tol irgi niekam tas nerūpėjo.  Vis daugiau žmonių užsimanė turėti klubus, netgi patys juos susimapindavo ir užtai mokėjo pinigus (papildomos pajamos serverio savininkams) būti jų dalimi, atsirado netgi antikonkurentų klubas sudarytas iš tesisėsaugos atsovų. Vyko tikras karas serveryje po visų darbų darbo valandų. Pats asmeniškai nekenčiau tuo metu viso vyravusio chaoso - bet kai kam tai buvo tikras stimulas žaisti, nešti pajamas, rodyti aktyvumą ir leisti šitaip klestėti serveriui.

 

6f26e48b2a30eb1b82b1a921684050d5172.png

 

 

 

3) 2011-03-29 „ARMAGEDONAS“ serveryje, kurė išgyveno turbūt visi :D Jei gerai pamenu tai buvo pirmas kartas, kada vis dar netobulas ir tokiems dalykams neparuoštas serveris ir jo apsauga, buvo nulaužtas. Visi buvo perkelti į šią vietą matomą screene, o kas bandydavo atsijungti ir vėl prisijungti – grįždavo su CJ skin‘u, ir visiškais NULIAIS tiek prie XP, uždarbio, verslų, pinigų – visko :D Buvo kažkas wow – kokia panika buvo kilusi, kokios žinutės, verkšlenimai ir t.t. rodėsi chatuose :D  Žinoma iš to išėjo ir kai kas gero – net neabejoju jog serverio savininkai atsižvelgė į tai bei sustiprino apsaugas, bei išsiaiškino silpnąsias vietas – nepamenu ar buvo kada pasikartoję kas panašaus

 

3e4abfb15525fe217b254b41e641365d346.png

 

  • Patinka 3
  • Ačiū 1
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...