Eiti į turinį
Julius_Petrikis

Prieš daug metų atgal - 2011m. (foto,Atnaujimai)

Rekomenduoti pranešimai

Man tai liudna tik daros i tokias foto ziuret, kai pagalvoju kiek supisto laiko vejais paleidau. Beja, sveiki.

Aloha, Vodze, pamenu tave, ir tavo bičą Serioga Decibel ;)

nu kaip čia pasakius, nepalyginsi. Dabar visi naujokai labai mandri pasidarę.. Šitoj temoj didžioji dalis žmonių, kurie parašė, kad geri laikai, yra naujokai, kurie nežaidė tada, nu, čia ne esmė. Galiu papasakot kas likę iš mano atminties.. Anais laikais, buvo viskas kitaaipp.. Pamenu prieš snashą laimėjom trefkę, dirbau pas Šarūną, (PD laimėjo, kuri buvo be TS!! tai reiškia, jog TS išviso nieko gero, darbuose valdžios protas, mąstymas svarbiausias.. Aišku reikia paminėti Gang_Fozzy, apsaugos vadovą, pas kurį dirbau, ir daug ko išmokau..Pamenu pirmą savo darbą pas Gamer_Vidas/ Minte_Vilkass - mechanikas!! pats nuostabiausias darbas!!! nuo to laiko ir pasinešiau dirbti mechaniku, nes tai mano pašaukimas. Paskui dirbau Kirilas_Killer/Salvis_Gta CN.. Gaila fotkių nebeturiu, gaila išties, šiaip smagu labai prisiminti senus laikus, malonu, kad dar žaidžia keletą tikrų senbuvių. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėjau žaist šiame serveryje 2011 metų rugsėjo vidurį, geri laikai būdavo, turėčiau nuotraukas parodyčiau, bet neturiu nuotraukų tai irgi. Norėčiau kartais prisiminti tuos senus gerus laikus, kaip visas serveris būdavo mandagus, nereikšdavo pretenzijų, kaip seniau prizai būdavo maži, bet vertingi. Seni geri laikai ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar tais laikais įgaliotinis buvo aukščiausias rangas, visiems teisėsaugoje suprantamas kaip antras po direktoriaus ir pavaduotojo. Pats tokį rangą turėjau FTB Dariaus_Jochano laikais. Ir būtent šio rango pagrindu ir atsirado dabartinis jau sisteminis rangas visuose darbuose su tokiu pat pavadinimu. Taip kad nesijuokit iš žmogaus patys visko nežinodami :)

O šiaip, tie laikai buvo tikrai ypatingi, žaidimo malonumą atsimenu. Realiai to apibūdinti neįmanoma, supras tik tie, kas tada žaidė :) Ech, nostalgija.

Pridėsiu ir aš vėliau nuotraukų, turiu daug nuo 2011 m. rugsėjo.

Būtent, pamenu kai pas graiką PD ir Armijoj dirbom :D geri laikai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...