Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Modestas_Gyrec

Sms žinutės

Klausimas

Sveiki chebra, seniai buvau jau čia, dėja, bet su problema užėjau:D vienžo, turiu ežio kortelę, ir visi draugai, išskyrus vieną normaliai gauna mano žinutes. Tas vienas nelaimėlis vienintelis negauna mano žinučių, ir niekaip nesuprantu kodėl. Norint, kad jį pasiektų žinutė reikia kokias 4 išsiūst, tai vieną gal gaus. Tai va, labai faina būtų, jeigu kažkas padėtų, ir ta proga, atiduosiu visus savo turtus sarge, ten apie 10mln yra, mašina kažkokia, nu krč. Ačiū tiem, kas ruošis padėt.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

Skambink pagalbos telefonu esančiu www.ežys.lt

Reiks gal pabandyt.

keisk numerį, kitą telefoną pirk, keisk tinklą.

Tavo sprendimo būdai tiesiog genialūs. Neveltui sampą loši, išsimokslinimo lygis aukštas.

Tai jeigu visi gauna tavo žinutes/skambučius, o jis negauna - tai yra jo problema, o ne tavo. Kokį planą naudoji?

Visiems60 šiuo metu planas.

1. Bandyk pakeist numerius su priekiais +3702. Gali but, kad jo telefonas blokuoja kažką.

+3702? ne +370?:D o, kad blokuoja, tai nemanau, dėl šito dalyko viską patikrinę esam.

Leidžia skambinti? Nes jei ne, turbūt jis netyčia nuo vieno paspaudimo užblokavo tave. Jei taip atsitiko, skambink ežio pagalbai ir jie pasakys kur atvykti arba atblokuos

Naup, blokavimo jokio nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...