Eiti į turinį
Jackas_Dark

Filmai

Kuriam facebook grupę?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Kuriam facebook grupę?

    • Taip.
      11
    • Ne.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Voooo. Blemba geras filmas xd gal zinai kokiu panasiu dar arba apie mafija kazka pns

Reikės pagalvoti. Gal prisiminsiu.

 

Pažiūrėk Pursuit of happyness, Coach Carter, Marley. Tikrai veri dėmesio filmai smile.gif

Būtinai pažiūrėsiu. Dėkui.

 

Manau, kad jis jau juos matęs.

Šitų nesu. biggrin.gif

 

Nebrendylos 1-2 dalys. Kapų ieškotojaj paremtas tikrais faktais ir kogero šita matęs blogas senelis daugiau nepamenu.

Blogą senelį tai kas be ko esu, o kitų ne. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

kai pažiūrėsi, parašyk ar patiko smile.gif

Užvakar pažiūrėjau. Prieš tai esu girdėjęs, jog Joe Cole yra toks savotiškas aktorius ir dabar supratau kodėl. biggrin.gif Vaidyba jo yra ištiesų puiki, kadangi jis sugeba prisiderinti prie tam tikro vaidmens. Pats filmas paliko gan įdomų įspūdį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kovos klubas,pabegimas is sousenko, 12 angry men (1957), leonas, pulp fiction,forestas gampas, goodfellas, se7en, keista bendzemino batono istorija,kuzdesiu sala. Tam kartui tiek atsiminiau tokiu geresniu, nors turbut daugeli esi mates :) Sorry, kad puse lietuviskai, puse angliskai, kaip nors vistiek susirasi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kovos klubas,pabegimas is sousenko, 12 angry men (1957), leonas, pulp fiction,forestas gampas, goodfellas, se7en, keista bendzemino batono istorija,kuzdesiu sala. Tam kartui tiek atsiminiau tokiu geresniu, nors turbut daugeli esi mates smile.gif Sorry, kad puse lietuviskai, puse angliskai, kaip nors vistiek susirasi biggrin.gif

Esu matęs daugumą, tačiau ne visus iš tavo pateiktųjų. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Sarunas_Majokofskis

Kai pridedi filmą, pridėk ir temos pradžioje. Tai yra parašyk taip... Pridedu: Filmas ahujenas / Ahujen Film (2015) - Data kada papildiai. Taip būtų patogiau manau visiems... ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...