Eiti į turinį
Jackas_Dark

Filmai

Kuriam facebook grupę?  

14 balsai(-ų)

  1. 1. Kuriam facebook grupę?

    • Taip.
      11
    • Ne.
      3


Rekomenduoti pranešimai

never back down [sita mates atviciaju] ir the fighter girdejau geras dar pats neperdziurejau [ su mark whalberg] ai dar italiskas apiplesimas nzn kaip angliskai

Visus matęs. biggrin.gif

 

Kai pridedi filmą, pridėk ir temos pradžioje. Tai yra parašyk taip... Pridedu: Filmas ahujenas / Ahujen Film (2015) - Data kada papildiai. Taip būtų patogiau manau visiems... ačiū.

Gerai.

 

Siaubo filmas: Beprotnamis man lj patiko ne viena karta esu mates, pabaigoje reikes pagalvot kas ir kaip toks su psihologinio filmo prieskoniu

Sveikas. Šį filmą jau senokai norėjau pažiūrėti, tačiau nerasdavau tvirtų rekomendacijų, bet dabar jau tikrai reikės pažiūrėti. Dėkoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mergaite, gyvenanti miestelio pakrasty, zanras siaubo ,bet tas siaubo ne toks kad vien skredynes ir t.t siame filme ju tikrai nepamatysi, yra ziauroku vietu, man siaubo filmu megejui nebuvo jis baisus. Tiesa senokas filmas 1976 metu, vaidina labai populiari aktore tikriausiai ja zinai, ji dar siame filme yra jauna: Jodie Foster. Filmas labai istrigo i atminti, siulau paziureti. Cia gal labiau ne Siaubo filmas ,o psichologine drama. Nera visokiu manijaku ir t,. Nu tikrai rekomenduoju.. p.s nedaug veiksmo siame filme.. bet jo cia ir nelabai reikejo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mergaite, gyvenanti miestelio pakrasty, zanras siaubo ,bet tas siaubo ne toks kad vien skredynes ir t.t siame filme ju tikrai nepamatysi, yra ziauroku vietu, man siaubo filmu megejui nebuvo jis baisus. Tiesa senokas filmas 1976 metu, vaidina labai populiari aktore tikriausiai ja zinai, ji dar siame filme yra jauna: Jodie Foster. Filmas labai istrigo i atminti, siulau paziureti. Cia gal labiau ne Siaubo filmas ,o psichologine drama. Nera visokiu manijaku ir t,. Nu tikrai rekomenduoju.. p.s nedaug veiksmo siame filme.. bet jo cia ir nelabai reikejo..

Sveikas. Šio nematęs. Reikės pažiūrėti. Dėkoju.

 

Hmm čj busi mates Ride Along

Matęs. biggrin.gif

 

Hills Have Eyes bskiuka kraupus

Senokas filmas. biggrin.gif Matęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Trečiasis papildymas:

Afera pagal Antonį Zimerį / Anthony Zimmer (2005).

Užsienietis / The Expatriate (2012).

Paskutinė kulka / One in the Chamber (2012).

Palaidotas gyvas / Buried (2010).

Stabdžiai / Brake (2012).

Profas / Safe (2012).

Sumautos atostogos Meksikoje / Get the Gringo (2012).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Trečiasis papildymas:

Afera pagal Antonį Zimerį / Anthony Zimmer (2005).

Užsienietis / The Expatriate (2012).

Paskutinė kulka / One in the Chamber (2012).

Palaidotas gyvas / Buried (2010).

Stabdžiai / Brake (2012).

Profas / Safe (2012).

Sumautos atostogos Meksikoje / Get the Gringo (2012).

Palaidotas gyvas, man sis filmas isvis nepatiko, labai pigus... zmogus dezei visa filma viskas.. Kazkoks be rysio ziurejau ji kino teatre, isvis turetu buti pigus sis filmas. Nors kiek skaiciau tai brangus pastatymas jo.. Draugai irgi mate tai liko suzaveti, bet kaip sakiau vienas dezej guli ir skambineja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Undisputed 2-3 dalys.

Reikės pažiūrėti.

 

jack, fighter geras?

Hmm. Na toks neblogas sakyčiau.

 

Palaidotas gyvas, man sis filmas isvis nepatiko, labai pigus... zmogus dezei visa filma viskas.. Kazkoks be rysio ziurejau ji kino teatre, isvis turetu buti pigus sis filmas. Nors kiek skaiciau tai brangus pastatymas jo.. Draugai irgi mate tai liko suzaveti, bet kaip sakiau vienas dezej guli ir skambineja...

Asmeniškai man tai patiko tas filmas. Čia matai kaip kam. Man tas pats jausmas, kai negali nieko padaryti ir belieka tik kalbėtis patiko. biggrin.gif Pats galas nustebino savo tokiu netikėtu vingiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...