Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Asd_Asssd

"The Ballas" gauja || Carlos era

Rekomenduoti pranešimai

Nomercy dusk ** naras nepaemiai drk tai gal be pavydo senu, balvonas esi toks ir busi ozi tu nelaimingas, pirma ka nors pasiek vaikeli

Vienodai man tas direktorius tavo. Neturi jokio pagrindo mane ožiu vadint ir naru, nes niekam nenardau ir niekada nieko neožinu. Prieš direktorių buvai servo ožys už kaziolą eidavai į mafijas gi apuoke tu, nes niekam nebuvai reikalingas. Nardydavai pas mafijų gaujų direktorius jog tau kažkas pavą uždėtų, bet kaip ir sakiau esi niekam tikes ir tau nieks nieko nedavė. Siūlai man kažką pasiekt? Pasieksiu kai reikės bet be nardymų ir visų kitų nesąmonių, be kurių tu tikriausiai ir nebūtum gaves direktoriaus. Žodžiu likai dū.chas ir liksi dūc.hu. Servo kaziolas

ps: sakiai devintą dieną atvažiuosi į Prienus mane sutrypt. Lauksiu žinių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ačiū visiems,kam patiko šie video,taippat dėkui direktoriui,kad sukūrė šią temą ir paplatino šiuos video,stengsimės daugiau tokių video sukurti ir,kad jie būtų dar labiau įdomesni. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vienodai man tas direktorius tavo. Neturi jokio pagrindo mane ožiu vadint ir naru, nes niekam nenardau ir niekada nieko neožinu. Prieš direktorių buvai servo ožys už kaziolą eidavai į mafijas gi apuoke tu, nes niekam nebuvai reikalingas. Nardydavai pas mafijų gaujų direktorius jog tau kažkas pavą uždėtų, bet kaip ir sakiau esi niekam tikes ir tau nieks nieko nedavė. Siūlai man kažką pasiekt? Pasieksiu kai reikės bet be nardymų ir visų kitų nesąmonių, be kurių tu tikriausiai ir nebūtum gaves direktoriaus. Žodžiu likai dū.chas ir liksi dūc.hu. Servo kaziolas

ps: sakiai devintą dieną atvažiuosi į Prienus mane sutrypt. Lauksiu žinių :)

Tai tu bahuru save skaitai rasydamas forume uz laido? Balvonas konkretus esi 15metu vaikas ahujielina mynzius jibanas, tp ne naras? Nardei del pavo dalbajobe jibanas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...