Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

Smagu, kad atsirado tokia tema. Kalbant apie presa jau ilgai atidirbau (veliau numesiu nuotrauka) tad jau pora sav. dirbu kaip sakant prie turniko t.y. prisitraukimai, kareivukai, vilkai ir t.t. (kas moka zino) tai vat dar sportuosiu iki vasaros galo poto zesim, tikiuosi rezultatai bus neblogi. Beje kas kart visko padarau daugiau jai kam reikia kokiu patarimu tai PM. Sekmes sportuojantiems. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas puiku,kad užsiiminėji aš taip ogi jau šiuo sportu užsiimu 6mėn tik pradėjau nuo 0 prisitraukimų :o dabar 20 nebedidinu skaičiaus nors galėčiau daugiau db stengiuos mokintis front lever ir planche ;p backas apie 5sec kol kas ir jau advanced planche pereinu kartais :D frontas 2sec tik na o kojos kaip čia pasakius turėjau seniau biški masės ir pas mane kojos kaip nusimetė visa masė bet nėra jos plonos vėliau parašysiu kiek visko padarau visko apie 50~ triuku apskritai ir gal papasakosiu visą istoriją.

P.S Niekad nedariau programu tiksliau setų ar pnš nebent retai kokius 5 prisitraukimus 5 dipus :D kaip nėr ką veikt pagrinde mokinaus triukus ir viskas atėjo savaime.

Redaguota , redagavo Eddy_Prime
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Bona, aš taip pat užsieminėju Street Workout juo pradėjau užsieminėti praeitą vasarą, na iš pradžių man buvo gan sunku padaryti 3 normalius prisitraukimus, o dabar mano rezultatai gan padidėjo. Dabar jau padarau 24 prisitraukimus, 50 dipsų, palaikau dar front lever nuo 4 iki 6 sec, moku dar back leaver, muscle up, vilką, mešą, princą, voverę, OAC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Bona, aš taip pat užsieminėju Street Workout juo pradėjau užsieminėti praeitą vasarą, na iš pradžių man buvo gan sunku padaryti 3 normalius prisitraukimus, o dabar mano rezultatai gan padidėjo. Dabar jau padarau 24 prisitraukimus, 50 dipsų, palaikau dar front lever nuo 4 iki 6 sec, moku dar back leaver, muscle up, vilką, mešą, princą, voverę, OAC.

O kas lengviau BACK ar FRONT leveris? Be to meškos man niekaip neišeina padaryti, niekaip užpakalio neužkišu :D

Redaguota , redagavo Bona_Zeko
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...