Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

O kas lengviau BACK ar FRONT leveris? Be to meškos man niekaip neišeina padaryti, niekaip užpakalio neužkišu :D

back :D pradėk nuo tuck arba advanced aš iškart padariau full kazkodėl ir imk vos ne siaurai rankas :D

Va seni meška.... tik šiandien ją pagaliau padariau kažkaip susapnavau kad apdariau paimiau iš nervų ir padariau mane nusverdavo visada tai va :D tiesiog traukis nenuleisk ranku lenk kojas žemyn ir manau padarysi arba jai moki išėjimą iš po turniko bandyk subuojant su užsimetimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

back :D pradėk nuo tuck arba advanced aš iškart padariau full kazkodėl ir imk vos ne siaurai rankas :D

Va seni meška.... tik šiandien ją pagaliau padariau kažkaip susapnavau kad apdariau paimiau iš nervų ir padariau mane nusverdavo visada tai va :D tiesiog traukis nenuleisk ranku lenk kojas žemyn ir manau padarysi arba jai moki išėjimą iš po turniko bandyk subuojant su užsimetimu

Triukų per daugiausiai nemoku, moku kelis ir vsio. :D Šiaip viską bandau daryti ant ryškinimo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O kas lengviau BACK ar FRONT leveris? Be to meškos man niekaip neišeina padaryti, niekaip užpakalio neužkišu :D

Frontas yra dvigubai sunkesnis, nes jis reikalauja daugiau nugaras apačios raumenų, o ant back lever jos reikia mažiau ir dar yra toks prikolas kuo siauriau imi rankas ir bandai laikyti back lever tuo jis lengviau gaunas, o jei imi plačiau tuo jį padaryt sunkiau.Dėl meškos tai patarčiau labiau išsiriesti tada turėtu gal ir išeit, nes man ir taip buvo, kad šikniukas užstrigdavo kai darydavau mešką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

sveikas tikrai puiku kai jaunimas užsiema sportuoti asmeniškai aš padarau 23 prisitraukimus, o ant lygegrečio 55. Taip pat linkiu sėkmės tau šunyti sporte :)

Guze

Sveix Guze. Labai šaunu, kad tu taip pat užsiiminėji Street Workout, ką galiu palinkėti tai sėkmės treniruotėse ir siek dar geresnių rezultatų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...