Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

Pradejau dometis praeitos vasaros pradzioj, normaliai sportuot rugsejo pradzioj, ziema pertrauka buvau padares, dabar nuo pavasario vel sportuoju. Nevaikscioju istisai, tik pr progos.

Pasiekimai:

*16 prisitraukimu svariu

*Meska

*Vilkelis

*Vilkiene

*Kareivis viena ranka

*Kareivis abiem

*Krabas

*Skliopke (viena karta kazkaip per "fuksa" :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

jei turi dar kokiu programu pvz : ant krutines raumenu tai pasidalink arba az jei nesunku ;]

krutinej raumenis kaupt labai padeda atsispaudimai.

______________________________________

Gal mitas, o gal kam padės xddd :

Dabar draugas papasakojo kad po treniruotės nueini į dušą ir prausdamasis su šiltu vandeniu staiga atsuki šaltą ir prausiantis kelis kartus šitaip padaryt, o nusiprausęs bent 1 pok. 180g varškės suvalgyti. Pabandžiau tai per savaitę 3kg į + :D Sutapimas ar kaip? (varškės nekelkit nes ją ir taip visad valgau po treniruotės kokius 2 pok., o su masės kelimu sunkoka man)

Gal kas girdėję tokį būdą ir išbandę? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas. Taip, aš ir anksčiau esu kaip ir pradėjęs sportuoti, bet viena, kita diena, ir jau atsiranda kitų dalykų, ir šį atstumiu, kaip sakant, tyngiu be sportuoti, bet reiktų turputėlį. Tuomet pamačiau tavo temą, tikrai peržiūrėjęs video, ir vien tas paveiksliukas, labai motyvuojantis. Pradėsiu sportuoti, jei kažką pasieksiu, galėsiu su jumis pasidalinti. :) Ačiū, už programą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, iš pradžių norėčiau pagirt tave, kad nepatingėjai sukurti tokią temą, nes būtent to ir ieškojau. Internetas pilnas visokiausių programų ir kitų dalykų, tik reikia mokėt tai atsirinkti. O aš nežinau ar patingėdavau ar užmiršdavau, bet niekaip nesusirasdavau sau tinkamos ir veiksmingos. Kalbant apie patį save tai ant turniko stengiuosi vaikščioti kiekvieną dieną, bet va kartais ir patingiu, kartais ir laiko kažkaip nesurandu, kitaip sakant trūksta motyvacijos. Yra daug dalykų, kuriuos norėčiau išmokti, bet atrodo jų tiek daug, kad nieko nesuspėsiu (kalbu ne vien tik apie turniką). Esu panašaus sudėjimo į tave, tik gal svorio šiek tiek mažiau turiu. Ant skersinio padarau gal 13 prisitraukimų, o ant lygiagrečio kažkaip nemėginau max. Tų visų meškų, vilkų ir kitų triukų nemoku ir nesimokinu, nors gal ir norėčiau, bet šiuo metu apsieisiu. Manau jau nuo kitos savaitės pabandysiu pasportuot savaitę pagal tavo programą ir savaitės gale parašysiu kaip sekės. Lankau krepšinį, tad ir pabėgioju rytais ir pamėtau po kelias val. vis šis tas. Gal ir neįsiskaičiau į tavo pasakojimą, bet noriu paklaust kiek laiko jau darai šią programą ir ar jauti kokį poveikį, ar matosi kokie nors rezultatai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, iš pradžių norėčiau pagirt tave, kad nepatingėjai sukurti tokią temą, nes būtent to ir ieškojau. Internetas pilnas visokiausių programų ir kitų dalykų, tik reikia mokėt tai atsirinkti. O aš nežinau ar patingėdavau ar užmiršdavau, bet niekaip nesusirasdavau sau tinkamos ir veiksmingos. Kalbant apie patį save tai ant turniko stengiuosi vaikščioti kiekvieną dieną, bet va kartais ir patingiu, kartais ir laiko kažkaip nesurandu, kitaip sakant trūksta motyvacijos. Yra daug dalykų, kuriuos norėčiau išmokti, bet atrodo jų tiek daug, kad nieko nesuspėsiu (kalbu ne vien tik apie turniką). Esu panašaus sudėjimo į tave, tik gal svorio šiek tiek mažiau turiu. Ant skersinio padarau gal 13 prisitraukimų, o ant lygiagrečio kažkaip nemėginau max. Tų visų meškų, vilkų ir kitų triukų nemoku ir nesimokinu, nors gal ir norėčiau, bet šiuo metu apsieisiu. Manau jau nuo kitos savaitės pabandysiu pasportuot savaitę pagal tavo programą ir savaitės gale parašysiu kaip sekės. Lankau krepšinį, tad ir pabėgioju rytais ir pamėtau po kelias val. vis šis tas. Gal ir neįsiskaičiau į tavo pasakojimą, bet noriu paklaust kiek laiko jau darai šią programą ir ar jauti kokį poveikį, ar matosi kokie nors rezultatai?

Man motyvacija yra tokia, kad noriu išryškinti raumenis, man draugai neleidžia pasiduoti, vis įkalbinėja, kad daryčiau ir nepasiduočiau, vienu žodžiu mes vienas kitą palaikom visapusiškai ir esu jiems tikrai dėkingas. Visų antra stengiuosi treniruotis tam, kad išlaikyčiau mokykloje kūno kultūros ženkliuką, o visų antra noriu stoti į policiją ar krašto apsaugą, tai fizinio pasirengimo tikrai reikia :) Mėgink eiti su draugais gal sulauksi palaikymo ir bus lengviau daryti, o paskui dar labiau pradedi stengtis kai tave stebi kokia panelė, patikėk jėgų kur kas daugiau atsiranda (man taip šnd buvo) :D

O rezultatai manau tikrai matosi, bitke padidėjo, lengviau prisitraukimai, atsispaudimai lygiagretėse ir ant žemės darosi. Tik va bėda su presu, sunkiai ryškėja :D O šiaip rezultatai tikrai jaučiasi ir net nesinori nustoti sportuoti. Be to kai tu sakai kartais nenueini prie turniko pasportuoti, tai iš dalies gerai, nes raumenys pailsi. Ką dar galiu pasakyti tai tik sėkmės sportuojant, lauksiu po savaitės tavo kritikos apie tą programą kurią darydavau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...