Eiti į turinį
Bona_Zeko

Street Workout

Rekomenduoti pranešimai

triuku viso apie 50 :D šeip apgrinde juos mokindavausi kareiviu 5 kazkur gal 7 kokie butu jau :D frontą bandau palaikyt kol kas 2-3sec :D šeip back lever lengvas man nebuvo sunku išmokt net nesimokinau paimiau ir palaikiau db apie 10sec flag biški kžn kas čia dar :D tng daug vardint prisitraukimų apie 25 ir užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Zeko.

Spaudžiu dešine, kad užsiimi šiuo sportu. Tai tikrai nėra lengva sporto šaka, kuri reikalauja itin dideliu pastangų ir didelio noro, kad ką nors pasiekt.

Pats pradėjau sportuoti 2013 metu vasara. Sportuoju iki dabar ir kaip žiūriu, einu su kiekviena diena į priekį, ir tuo labai džiaugiuosi. Šiuo metu padarau: 14 plačių prisitraukimų, 19 atsispaudimu lygiagretėse, muscle - up'a, 3 vilkus, palaikau L - sit'a virs 10 sec (tiek ant žemės, tiek ant turniko). Nesimokinu, tokių banalybių kaip: krabo, oficierio, princo ir t.t. Stengiuosi imti ką nors sunkiau, sunkesnius elementus. Taipogi turiu sukūręs savo tema apie gimnastika, ją rasti galit: http://sarg.lt/index.php?/topic/145386-gatves-gimnastika-turnikas/ (puslapis užrakintas). Sėkmės Tau siekiant puikiu rezultatų ! ;)

Pagarbiai, L.Dunc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Zeko.

Spaudžiu dešine, kad užsiimi šiuo sportu. Tai tikrai nėra lengva sporto šaka, kuri reikalauja itin dideliu pastangų ir didelio noro, kad ką nors pasiekt.

Pats pradėjau sportuoti 2013 metu vasara. Sportuoju iki dabar ir kaip žiūriu, einu su kiekviena diena į priekį, ir tuo labai džiaugiuosi. Šiuo metu padarau: 14 plačių prisitraukimų, 19 atsispaudimu lygiagretėse, muscle - up'a, 3 vilkus, palaikau L - sit'a virs 10 sec (tiek ant žemės, tiek ant turniko). Nesimokinu, tokių banalybių kaip: krabo, oficierio, princo ir t.t. Stengiuosi imti ką nors sunkiau, sunkesnius elementus. Taipogi turiu sukūręs savo tema apie gimnastika, ją rasti galit: http://sarg.lt/index.php?/topic/145386-gatves-gimnastika-turnikas/ (puslapis užrakintas). Sėkmės Tau siekiant puikiu rezultatų ! ;)

Pagarbiai, L.Dunc

Ačiū ačiū :D Šiaip kam banalybės kam ne, man tai pavyzdžiui oficieriaus užsikėlimai padeda treniruoti tricepsą, tai ką žinau tą patį oficierių lengviau paskui darai. O dėl programos, tai tikrai nemainysiu į savąją, nes su savąja jau patobulėjau mano akimis tikrai neblogai. :) Sėkmės ir Tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,na kiek pamenu buvo turbūt pavasaris kai aš,mano klasiokas (Martis_Hunter) ir mano draugas (Mykolas_Kart) pradėjome kažkaip eiti prie turniko. Gal tuo metu buvo atostogos,nes kiek pamenu eidavom tikrai dažnai. Kai baigėsi atostogos tai kiekvieną pertrauką eidavom,na žodžiu tai tapo įprotis :D Galiu pasakyti tik tiek,kad sportuoti tikrai naudinga,galima pasiekti tikrai gerų rezultatų,tapti ištvermingesniu. Šiuo metu nelabai dažnai su jais besusitinku tai dažniausiai namuose nueinu porai minučių,padarau perėjas ir princą kokį :D

O va jei įdomu ką sugebu,kokie mano rekordai:

13 vilkelių,

3 meškos,

9prisitraukimai,

oficierius,

nivelada (ispaniškas išėjimas),

48 kėdutės,

princas.

Pasiūlykite ką mokytis naujo. (Pagal mano pajėgumą :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...