Eiti į turinį
Arnas_Player

Sportininkai - Ką valgote ?

Rekomenduoti pranešimai

Prieš - stengiuosi daugiau angliavandenių gauti, kad turėčiau energijos treniruotės metu t.y. visokie ryžiai, košės. Dažniausiai valgau vištiena + ryžiai + daržovės. Po treniruotės kartais išgeriu proteino kokteilį, o vėliau pavalgau, valgydavau varškę su banano gabaliukais, bet dabar kaip geriu proteino kokteilį tai dažniausiai vištą valgau, su kuo mažiau ryžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žodžiu maistingas maistas yra labai svarbus, kadangi tavo kūnas gauna apkrovą ir turi atsistatyti, elementai kurių reikėtų labiausiai - angliavandeniai, baltymai. Tik žiūrėk, kad geriau tavo angkliavandenių šaltinis būtų ne vien cukrus. Jeigu tikrai augini raumenis tai žiūrėk, kad daug baltymų ieitų į tavąją dietą, kuriuos sudaro varškė, pienas (neperdaugiausiai), jogurtai (pažiūrėk atitinkamus), žuvis, jautiena, vištiena. Pridėk obuolių, nes bananai per daug "cukringi". Ryžiai, bei makaronai yra maistingi, visur pasiskirstę, bei nepamiršk vandens. Negerk jokių spraitų, kolų, jeigu nori rimtai kažką pasiekti, pasakyk sau jog gersi vandenį vietoj tų, bei stiklinė obuolių/apelsinų sulčių taip pat padeda. Jeigu turi klausimų rašyk. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žodžiu maistingas maistas yra labai svarbus, kadangi tavo kūnas gauna apkrovą ir turi atsistatyti, elementai kurių reikėtų labiausiai - angliavandeniai, baltymai. Tik žiūrėk, kad geriau tavo angkliavandenių šaltinis būtų ne vien cukrus. Jeigu tikrai augini raumenis tai žiūrėk, kad daug baltymų ieitų į tavąją dietą, kuriuos sudaro varškė, pienas (neperdaugiausiai), jogurtai (pažiūrėk atitinkamus), žuvis, jautiena, vištiena. Pridėk obuolių, nes bananai per daug "cukringi". Ryžiai, bei makaronai yra maistingi, visur pasiskirstę, bei nepamiršk vandens. Negerk jokių spraitų, kolų, jeigu nori rimtai kažką pasiekti, pasakyk sau jog gersi vandenį vietoj tų, bei stiklinė obuolių/apelsinų sulčių taip pat padeda. Jeigu turi klausimų rašyk. ;)

Wow....Tikrai labai ačiū už šią informaciją ir jeigu turėsiu klausymų - BŪTINAI parašysiu !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Galiu pasakyti tik tiek, nori priaugti svorio ir neturėti per daugiausia riebalų?

1. Ryte - Avižinė košė (siūlyčiau natūralia be jokio cukraus)

2. Po 1-2 valandų - virti kiaušiniai / tunas (tunas smulkintas savose sultyse (galima ir aliejuje))

3. Po 1 valandos - Makaronai ir šalia (vištienos/žuvies/mėsos) (Kadangi vienus makaronus valgyti nelabai skanu , tai pasiūlyčiau sūrio užsitarkuoti, ar pasidaryti koki padažą , tunas, kukurūzai , prieskoniai ir grietinėle ) labai skanus.

4. po 1 valandos - Ryžiai / vištienos filė

5. po 1 valandos - keptas kiaušinis /tuno salotos.

6. po 1 valandos - Ryžiai / vištiena / žuvis (ko būna to)

7. dar po 1-2 valandų - Geriu baltymus.

8. dar po 1h - Varškė

Tai yra mano pietus kai stengiesi valgyti kuo mažiau riebalų.

O jeigu tau reikia svorio ir nesvarbu riebalai , tai valgyt tai kas pasitaiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Varškė, jogurtas, vaisiai, daržovės, grikiai, ryžiai, virta vištienos krūtinėlė, avižinė košė ir daug vandens gerk. Tiesiog nevartok cukraus, jei geri kavą, gerk be cukraus, geri arbata, gerk be cukraus. Nu žodžiu ir saldumynų nevartok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, aš pasidalinsiu ką būtent aš valgau ir mano sportas visas. Šeip sportuoju 3 metus (šūdo nemalant, tai koki metai su biškiu) auginau svori, nes labai kūdas buvau per tuos 3 metus, priaugau apie 20kg, bet valgiau visaka, nes norėjau priaugt svorio, tai aišku buvo ir pilvas nebuvau ryškus. Šiemet nusprendžiau eit nuo rugsėjo į bushido, tai pagalvojau reikia biški maista pasiderint ir treniruotes, kaip sakyt pasiryškint, tai va nuo vasaros pradžios kaip svėriau 81kg, po egzų 10 klasės pradėjau normaliai sportuot treniruotės žiaurios sudarė treneris draugas, galiu pasakyt, dauguma tavo rezultatų nuo to priklauso, jei bus gera trefkė, sportavau rytais, be papildų, ėjau su pusbroliu, kadangi progresuoji biški kaip su stipresniu eini ir darai tą pačią trefkė stengiesi vytis.. Žodžiu visą vasarą ėjau mėnesį bėgiojau, nes norėjau greičiau ta pilvą nusimest ir svorį, tai sveriu dabar 73-74kg, spaudžiu štangą 85kg, daug labai aš ten nesilaužau, pasiekiau ko norėjau visada formą dabar labai gera džiaugiuosi pilvo nėra, ryškus. O bushido lankydamas dar geriau atrodysiu. Fotkinkis aš pamatysi kaip keitiesi man tas padėjo :) Kalbant apie maistą tai aš labai griežtai laikausi savaitę iki penktadienio nuo pirmadienio, savaitgalį pasilepinu, kad organizmui šoką suduot. Svarbiausia yra maistas sporte visų rezultatų kurių nori gali pasiekt normaliai valgydamas ir susidarydamas gerą trefkę. Vanduo yra pagrindas. Aš pavyzdžiui ryte keliuosi 7h visą vasarą, nes ryte ir sportuoju. Tai porą puodukų vandens, paskui prieš maistą 20-30min vaisių greitų angliavandenių apelsinai ar persikai, obuoliai, tada valgau avižinę košę verdu su vandeniu ir įsipjaustau bananų valgau prieš klubą 1h, iš šio maisto pakankamai angliavandenių išskiriama, tai energijos daug būna. Po klubo valgau normalius pietus, krūtinėlė vištos su ryžiais, ar grikiais, svarbiausia valgyti daug daržovių, labai jos gerai, vaisius valgyk iki 2h dienos, gali valgyt tuna savo sultyse geriausia smulkintas arba gabaliukais priklauso kiek gali skirt lt, nes kainos tikrai nemažos kaip už konserva :D paskui po kiek laiko praeina geriu kavos juodos, išvaro skysčius visus ir taip metant svori gerai ji. Vakare apie 6h užvalgau dar kažko, arba mėsos, arba tokį varškės sūrelį mažiuką ten, ne tas su šokoladu, arba kefyro geriu, arba naturalaus jogurto, arba virtų kiaušinių na gali ir varškės, bet čia kaip rašo vien varške visi valgo ir valgo ir jie išsipučia nuo jos juoką kelia :D Vakare baltymai gerai.. Stengis angliavandenių mažiau.. Ant nakties neprisivalgyk tik, 6-7h vsio, atsisakyk bulkos, duonos, šokoladų, gėrimų visokių, ir nesveiko maisto, aišku ir bulvių, nors kaip valgau pietus kokius normalius, tai tenka valgyt ir jas, stengiuosi mažiau riebalų naudot. Majonezo nevalgyk ir grietinių, bei visokių padažų venk dešrų ir t.t. Žodžiu valgyt gali daug, ir mažais kiekiais, gali valgyt normaliom porcijom tik neištasyk skrandžio, neapsiėsk, ir nešūdeliauk, pavalgei ir gana laisvas 2-3h. Aišku, viskas priklauso nuo kiek gali lt skirti tam, nes tikrai toki dalykai daug reikalauja. Valgyk įvairiai pamaišyk pietus valgyk įvairius, nes nusibos. Aš kalbėjas su daug žmonių man jų patarimai padėjo, manau ir tau padės.

P.S. Gali pusryčiais ir omleta valgyt su daržovėm, jei atsibos košė, o ji tikrai atsibos :D

Ir dar perdaug nepiknaudžiauk su tais makaronais iš jų tikrai nėra tiek naudos kaip sako visi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...