Eiti į turinį
Arnas_Player

Sportininkai - Ką valgote ?

Rekomenduoti pranešimai

Daug visi cia tau patare, o apie blynus nieks neuzsimine.. Taigi tavo tie "special" blynai yra tiesiog paprasti blynai su didele baltymu/anglevandeniu doze. Dazniausiai auginant mase daromi ne blynai, o tiesiog kose. Ji greiciau padaroma ir sukelia maziau vargo gaminant. Taciau jei tu ryskini tau tai neaktualu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ryte 5 kiaušinei+visu grūdų košė+pienas i mixeri ir kepi va tavo specialus blynai.

Po 3 val 200-300g Makaraonu

Po 3 val Treniruotė po treniruotės baltymų kokteilis.

Po treniruotės 2 val Vištieną 100g-200g + ryžiai.

Ir naktį Varškė.

Mano mityba.

Redaguota , redagavo Andrius_Fucker
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ryte 5 kiaušinei+visu grūdų košė+pienas i mixeri ir kepi va tavo specialus blynai.

Po 3 val 200-300g Makaraonu

Po 3 val Treniruotė po treniruotės baltymų kokteilis.

Po treniruotės 2 val Vištieną 100g-200g + ryžiai.

Ir naktį Varškė.

Mano mityba.

5 Kartai valgymo per diena? Ir su tiek tu nori priaugti svorio? ...

Dabar po vaistu mano valgymas eina 8-12 kartu i diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu gal daunas ? Tu mažiau pr pc skaityk,o užsiiminėk mitybą ir skaitymu.8-12 :DDDDDDD Ką tu čia įsivaizduoju valgai 5-6 kartai per diena ir vsio svoris eina kaip per sviesta per vasara +5 kg... O tu čia po 12 valgymu pamatytu žmonės nenoliferiai ką tu rašai išjuoktu tave.

Tu bent suvoki "masės" auginimo principą? Aš nesuprantu kaip tu valgydamas 5-6 kartus per diena sugebi kažką priaugti durneli. Aš valgydamas 8-12 kartų per dieną sugebėjau priaugti 8kg grynos mąsės? Tai kaip tu paaiškinsi šita? Aišku tau užteks ir tu 5-6 kartu kai sėdėsi prie pc ir nejudėsi , augs tau tie lašinukai ant pilvuko... Beto ką turėtų reikšti tavo "Tu mažiau pr pc skaityk, o užsiiminėk mityba ir skaitymu"? Iš tavo sporto patirties galiu pasakyti kad tau nedaugiau 14-15 metų. Apsiskaityk apie sportą. Kas darė mitybą? Pats ?... nueik paskaitinėk kulturizmo forumą ir pažiūrėk kiek žmonės kartų į dieną valgo ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...