Eiti į turinį
  • 10
Domas_Vilkin

Turi smulkių klausimų? Užeik čia!

Klausimas

Sveiki, turbūt šios temos tikslą galėjote ir supratote jau iš pavadinimo bei paveikslėlio. Šioje temoje konsultuosime Jus įvairiais klausimais. Jeigu Jums iškilo bėda, trumpas, smulkus klausimas, tiesiog parašykite komentarą šioje temoje. Jeigu nežinote kaip tai daryti, naudokitės žemiau esančiu anketos šablonu ir parašykite savo bėdą čia.

Atsakyti bandysime į visus Jūsų klausimus. Tikiuosi, kad šioje temoje Jūs lankysitės ne tam, kad pažemintumėt save, rašydami bereikšmius komentarus. Visgi, mes tik bandome padėti, o ne pakenkti Jums!

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

2. Jūsų problema/klausimas:

Norėdami padėti žmogui, cituokite jo atsakymą. Taip žinosime kam bandote padėti :)

• Už 4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

751 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

• 0

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Marius_Sanciai

2. Jūsų problema/klausimas: as esu jau seniai zaides sitam serveryje ir pamirsau psw bei betkokius duomenis kokius galeciau prisimint ka patartumet daryt?

http://sarg.lt/lost/

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Makaveli

2. Jūsų problema/klausimas: Sveiki. Siandien uzkibau ant pigaus triuko del 200kreditu... Taigi puoliau keisti slaptazodi nes mano acc su numeriu susietas. Issiunciu zinute numeriu 1679 su tekstu sarglost, gaunu laikinaji slaptazodi, ivedu ji taciau...

Stai cia ivedu laikinaji slaptazodi : http://www.part.lt/i...5023adf8156.jpg

Ivedes slaptazodi ir paspaudes prisijungti isvistu tai : http://www.part.lt/i...1f28b183465.jpg

Prasau pagalbos !

Nerodo nuotraukų, sutvarky, galbūt galėsiu tada padėti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Sutka

2. Jūsų problema/klausimas: Turiu klausima as noriu uzsideti El.pasto prisijungima o kaip veliau reikes prisijungti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Nolaiferis

2. Jūsų problema/klausimas: prapuole garsas ant zaidimo.o kai ijungiu /sargfm girdžiu.o taip daugiau nieko.kas gali but?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arnas_Sutka

2. Jūsų problema/klausimas: Turiu klausima as noriu uzsideti El.pasto prisijungima o kaip veliau reikes prisijungti?

Paspaudus SA:MP langą ten kur įvedi nick (į tą eilutę) turėsi įvesti paštą viskas - jungiesi į serverį.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovydas_Nolaiferis

2. Jūsų problema/klausimas: prapuole garsas ant zaidimo.o kai ijungiu /sargfm girdžiu.o taip daugiau nieko.kas gali but?

Gali būti, jog esi išsijungęs žaidimo Sound, t.y. Eik ECS --> Options --> Audio options ir bus tokios dvi eilutės: viena skirta radijui, o kita žaidimo sound, tai ten nusireguliuok.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Fox

2. Jūsų problema/klausimas: negaliu prisijungti į serverį, nes pamiršau koks el. paštas, kaip pakeisti?

18d73e52976ddc291c60ff68520d8f30934.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė - Danielius_Nesvarbu
2. Jūsų problema/klausimas - Kaip aš atsijungiu nuo forumo, o po to vėl įeinu į forumą ir rodo, kad prisijungiąs esu, Kas galėtu būtį?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Anketa:
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Renis_Auto
2. Jūsų problema/klausimas: Kodėl kai jungiuos į serverį meta 2 prisijungimus o poto server closed the connection?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Noreciau paklausti ar įmanoma kad masina pirkta su didele rida padaryt taip kad masinos rida butu 0

Įmanoma tačiau tą gali padaryti tik pagr admin.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Anketa:
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ernito'C
2. Jūsų problema/klausimas: Sveiki, taigi turiu problemą su filmavimu. Turiu atsisiuntes Bandicam programą - noriu filmuot žaidimą ( šiuo atveju samp ), bet man galima sakyti nusifilmuoja kas antras geras video. Vieni būna gerai nufilmuoti - o kitus video pradarius išmeta juoda vaizda, bet garsas yra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Ernito.man irgi tas pac yra.paprasciausiai spausk alt ir enter.ir viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomekas_Bullet
2. Jūsų problema/klausimas: Ar įmanoma susigrąžinti seną forumo paskyrą? Ankščiau turėjau kuri atitiko žaidimo V_P, o dbr esu pamiršęs slaptažodį, gmail'e jo nėra. Kas padės tam didelis AČIŪ.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Mynde_Dievas
2. Jūsų problema/klausimas:Sveiki visi noriu paklausti kaip galima pasikeisti slaptazodi per samp nes ira tokiu zmoniu kurie zino mano slap prasau padekite rasidami i email:Aurimass08 arbu Skype:Danieliu.danielius39 aciu uz suteikta pagalba!

Redaguota , redagavo Mynde_Dievaas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Fox

2. Jūsų problema/klausimas: negaliu prisijungti į serverį, nes pamiršau koks el. paštas, kaip pakeisti?

18d73e52976ddc291c60ff68520d8f30934.png

Esi įjungės apsauga, kad prisijunkti galima tik su el.paštu, vietoi laukelio kur vedi Justas_Fox, įvesk el.paštą.

1. Jūsų Vardas_Pavardė - Danielius_Nesvarbu

2. Jūsų problema/klausimas - Kaip aš atsijungiu nuo forumo, o po to vėl įeinu į forumą ir rodo, kad prisijungiąs esu, Kas galėtu būtį?

Visų pirmą, gali būti, kad kažkas naudojasi tavo paskyrą, taipogi atsijungus iškarto prisijungimas nedigsta man atrodo, betkokiu atvėju, nemanau, kad tai sukeltu kažkokių problemų.

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Renis_Auto

2. Jūsų problema/klausimas: Kodėl kai jungiuos į serverį meta 2 prisijungimus o poto server closed the connection?

Interneto ribota prieiga, rcon'as, kažkas blogai su failais. (ip changer)

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ernito'C

2. Jūsų problema/klausimas: Sveiki, taigi turiu problemą su filmavimu. Turiu atsisiuntes Bandicam programą - noriu filmuot žaidimą ( šiuo atveju samp ), bet man galima sakyti nusifilmuoja kas antras geras video. Vieni būna gerai nufilmuoti - o kitus video pradarius išmeta juoda vaizda, bet garsas yra.

Atsisiūsk kita programą, pabandyk ir patikrink, ar vis rodo juoda vaizdą, tarkim atsisiūsk [fraps] ir pabandyk.

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomekas_Bullet

2. Jūsų problema/klausimas: Ar įmanoma susigrąžinti seną forumo paskyrą? Ankščiau turėjau kuri atitiko žaidimo V_P, o dbr esu pamiršęs slaptažodį, gmail'e jo nėra. Kas padės tam didelis AČIŪ.

Čia padėti gali tik Admin_Bumeris, Tautrimas_Juška. Jeigu įrodai, kad ten tavo su atitinkamais motyvais, yra šansas atgauti.

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Mynde_Dievas

2. Jūsų problema/klausimas:Sveiki visi noriu paklausti kaip galima pasikeisti slaptazodi per samp nes ira tokiu zmoniu kurie zino mano slap prasau padekite rasidami i email:Aurimass08 arbu Skype:Danieliu.danielius39 aciu uz suteikta pagalba!

Žaidime /slaptažodis, ten kainuoja jei neklystu 0,50LT

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...