Eiti į turinį
Tomas_Geradaris

Ar labai pakenktų pakelis cigarečių sporte?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, noriu paklausti ar labai pakenktų pakelis cigarečių surūkytų per dvi dienas (savaitgalį)? Man kaip sportininkui. Poto visą savaitę eina bėgiojimas, treniruotės, prisitraukimai, atsispaudimai, savaitgalis relaxui alučio ir pakelis cizų. Labai atsilieptų savaitei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nuo vieno pakelio nieko tikrai nenutiks kai žmogus rūko metus ir daugiau, tada pradeda atsirasti nežymus to padariniai... Sėkmės sportuojant

Dėkui už atsakymą, bet tarkim savaitgalį parūkęs pirmadienį vistiek jausiu lyg "netekęs jėgos", kvėpavimas nebus įprastas, kaip po valandos kovos menų treniruotėj padustu, nuo rūkymo turbūt labiau atsilieptų.

Daugiau nuomonių. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ilgau parūkes, priprasi ir nepajausi skirtumo treniruotėje, tačiau jeigu nori siekti kažko geresnio sporte, rūkalu reiketu atsisakyti.

Aš ir nežadu toliau rūkyt, tiesiog kiekvieną savaitgalį po sunkios savaitės prie alaus ir šeip relaxui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Su laiku tai pasidarys priklausomybė, nepastebėsi kaip parūkai prieš miegą, po sporto ar per pertrauką. Turiu puiku pavyzdį, draugelį, žmogus rūkė tai kai išgeria, o dabar dūmija čiut ne kiekvieną dieną. Tau gal ir neitin pakenks, bet atsilieps finansais, rūkymas, suka, brangus dalykas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Su laiku tai pasidarys priklausomybė, nepastebėsi kaip parūkai prieš miegą, po sporto ar per pertrauką. Turiu puiku pavyzdį, draugelį, žmogus rūkė tai kai išgeria, o dabar dūmija čiut ne kiekvieną dieną. Tau gal ir neitin pakenks, bet atsilieps finansais, rūkymas, suka, brangus dalykas :)

Tai pas mane skaityk ir yra priklausomybė, bet aš kol sportuoju savaitę laikaus nesutraukęs nei dūmo, savaitgalį patrūkstu, reik ir alaus ir rukyt, be to 10 lt kiekvienam savaitgaliui gal ir ne tokios didelės išlaidos. :)

As nesupratau, kaip tu surukai pakeli kiekviena savaitgali, ar surukei viena kartą ir mastai kas bus?

Ne, aš rūkau kiekvieną savaitgalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai pas mane skaityk ir yra priklausomybė, bet aš kol sportuoju savaitę laikaus nesutraukęs nei dūmo, savaitgalį patrūkstu, reik ir alaus ir rukyt, be to 10 lt kiekvienam savaitgaliui gal ir ne tokios didelės išlaidos. :)

O jeigu į dieną ar į dvi po dešimt litų? Jeigu tik savaitgalį, verčiau atsisakyk visai, alini savo organizmą. Jam 5 dienas reikia laukti to kažkokio dūmo. Įsivaizduok tau reikėtų 5 dienas laukti maisto, dvi dienas pavalgai, o vėliau 5 dienas vėl nevalgai, nemalonu tikriausiai būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...