Eiti į turinį
Marshall_Mathers

NBA season 2014/15

Rekomenduoti pranešimai

Ir dar norėčiau pakalbėti apie Cavs big 3. Dabar kaip Lebronius yra Cavs tu superstars kaip: Kevin Love ir Kyrie Irving Stats labai kris. Gal ne pirma sezoną, bet dar ateinanti tai tikrai, nes tas patį politiką buvo ir Heat'uose. Wade stats žiauriai krito per Lebroną, ir to pačio Bosh'o krito(ir nelabai suprantu tokio C, kuris atkovodavo po 5,6 kamuolio, o išmesdavo apie 4-5 tritaškius.) Ir manau pats Love supras, kad po kelių metų jis padarė klaidą ateinant į Cavs.

Bronius vistiek dviem metam sutarti tik pasirase ir po sio sezono free agent gales but tai zesim kaip jis uzsibus cavsuose :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As uz LAKERS!! Nuo mazens anksciau tik zinojau is nba tik lakers tai ir palaikau juos :D O seip man idomu kur dingo visi HEAT fanai kurie lojo paskutinius du metus? O cavs fanu buvo minimaliai dabar ju atsirado XDDD BANDWAGON? :D Man dar patinka komandos kurios zaidzia greaita ir grazu akiai krepsini t.y. Clippers ir GS Warriors. o HEAT labai nemegau o cavs tai normaliai as ten tik uz Kyrie Irving labai jaunas ir geras zaidejas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As uz LAKERS!! Nuo mazens anksciau tik zinojau is nba tik lakers tai ir palaikau juos :D O seip man idomu kur dingo visi HEAT fanai kurie lojo paskutinius du metus? O cavs fanu buvo minimaliai dabar ju atsirado XDDD BANDWAGON? :D Man dar patinka komandos kurios zaidzia greaita ir grazu akiai krepsini t.y. Clippers ir GS Warriors. o HEAT labai nemegau o cavs tai normaliai as ten tik uz Kyrie Irving labai jaunas ir geras zaidejas..

Tai čia kaip ir visais metais atsiras fake fanų kaip Spurs po laimėjimo prieš Heat o dabar ir CAVS fanų padaugės nes Chronius su Lovu nuėjo ten lošt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

negaliu zet i to eminemo (neringa_alksnine) komentarus. pats prisigavo, kad bega ten, kur bronius, o poto bando vartytis tipo Cavs jam patiko visada :DDD dar kai jam buvo 5 metai ar kiek :DDDDDDDD fruktu fruktas ka daugiau bepasakysi, o pats uz Spurs esu nuo ~2010 metu, ir nebegioju ten, kur yra Lebronas Anthony ar Howardas, zinoma, Cavs bus patraukli komanda kitame sezone, daugiausia ji man patiks del Blatt ir kas be ko Lebron, taciau ji tikrai nebus mano favorite :) Neimanoma atsistebeti Spurs organizacija, atrodo niekad nesibaigiantis varikliukas, viskas sukasi be sustojimu. Tikiuos taip bus ir toliau net pasitraukus Timiui su Popu, nes organizacija jie turi nuostabia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

negaliu zet i to eminemo (neringa_alksnine) komentarus. pats prisigavo, kad bega ten, kur bronius, o poto bando vartytis tipo Cavs jam patiko visada :DDD dar kai jam buvo 5 metai ar kiek :DDDDDDDD fruktu fruktas ka daugiau bepasakysi, o pats uz Spurs esu nuo ~2010 metu, ir nebegioju ten, kur yra Lebronas Anthony ar Howardas, zinoma, Cavs bus patraukli komanda kitame sezone, daugiausia ji man patiks del Blatt ir kas be ko Lebron, taciau ji tikrai nebus mano favorite :) Neimanoma atsistebeti Spurs organizacija, atrodo niekad nesibaigiantis varikliukas, viskas sukasi be sustojimu. Tikiuos taip bus ir toliau net pasitraukus Timiui su Popu, nes organizacija jie turi nuostabia.

Kiek jau kartu zaidzia Parker, Ginobili, Duncan? man atrodo nuo 2003 metu.. patys geriausi jokia big 3 tiesiog TEAM WORK. Duncan susimazino alga, Gino su Parker irgi nebusavoja del tu pinigu labai gera organizacija.. dbr dar augina Leonard tai kai iseis Ginobili ar Parker bus pakaitalas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...