Eiti į turinį
Marshall_Mathers

NBA season 2014/15

Rekomenduoti pranešimai

Vakar teko garbė pažiūrėti Raptorsų rungtynes... ir įžvalgos po jų:

 

Torontas galėtų dažniau, taip kaip šiandien, per Valančiūną žaisti. Nes jei tai pavyksta prieš tokias komandas kaip Clippers, su tokiu galingu priekiu, tai kitas išvis traiškytų. Plius žaidimas tampa įvairesnis, mažiau nuspėjamas, nei vien gynėjams kamuolį ties tritaškio linija dalinantis.

 

Nežinau, daugelis sako, kad Raptors savanaudžiai... man tai kaip tik žaidžia komandiškai. Dabar JV atrodo gerai ir gauna žaidybinio laiko, kaip ir pats gerai žaidžia.. Nebedaro tiek klaidų kaip puola ankščiau dažnai tiesiog pamesdavo kamuolį bandydamas suklaidinti varžovą. Atrodo su šituo susitarkė tai ir žaist gauna :). Daugelis mūsų mato tik patį JV, bet nemato komandos, daugelis iš čia labiau yra JV gerbėjai, o ne komandos. O dėl Lowry tikrai stebina žaidžia gerai all-star'as. Raptoriai atrodo gerai subalansuota komanda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vakar teko garbė pažiūrėti Raptorsų rungtynes... ir įžvalgos po jų:

 

Torontas galėtų dažniau, taip kaip šiandien, per Valančiūną žaisti. Nes jei tai pavyksta prieš tokias komandas kaip Clippers, su tokiu galingu priekiu, tai kitas išvis traiškytų. Plius žaidimas tampa įvairesnis, mažiau nuspėjamas, nei vien gynėjams kamuolį ties tritaškio linija dalinantis.

 

Nežinau, daugelis sako, kad Raptors savanaudžiai... man tai kaip tik žaidžia komandiškai. Dabar JV atrodo gerai ir gauna žaidybinio laiko, kaip ir pats gerai žaidžia.. Nebedaro tiek klaidų kaip puola ankščiau dažnai tiesiog pamesdavo kamuolį bandydamas suklaidinti varžovą. Atrodo su šituo susitarkė tai ir žaist gauna :). Daugelis mūsų mato tik patį JV, bet nemato komandos, daugelis iš čia labiau yra JV gerbėjai, o ne komandos. O dėl Lowry tikrai stebina žaidžia gerai all-star'as. Raptoriai atrodo gerai subalansuota komanda.

 

pats užmečiau 20lt ant raptors pergalės, čia buvo beveik 50/50, tai ant didesnio kofo, net 2,71 uždėjau ir laimėjau!, Smagu buvo žiūrėti Valančiūno žaidimą, tikrai neblogai prieš vieną iš stipriausių priekinių linigų susidorojo, ir taip pat, išleido Joną ir tam pačiam ketvirtam kelinyje, tikrai nepagailėjo minučių, ir Valančiūnu pasitikės dar labiau po šių varžybų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bet ta pati JV problema.. kiaura gynyba.. iš tikro eina per jį visi, kas netyngi :( nieko keisto, kodėl treneris jam neleisdavo žaisti ketvirtų kėlinių. Kodėl vakar taip įvyko? dėl to, kad clipersai biški kitaip žaidė... bet aišku, tai JV tik pasitikėjimo savim suteiks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš palaikau LeBrona,Durantula,Westbrooka. Man nėra favoritinės komandos, kur bus šie žaidėjai, visada sirgsiu už tą komandą, o jeigu varžysis Cavs - Thunder, eisiu už Cavs, nes ten mano favoritų favoritas - LeBronas nu ir dar Kevin Irving. Mano nuomuonė tokia ir nieks jos nepakeis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, ką, nauji metai, naujos kovos :) sezonas įsibegėja, greit įpusės, darosi vis įdomiau ir įdomiau... ar jūsų mėgstamos komandos pateisina jūsų lūkesčius? ar visgi norėtumėt, kad žaistų geriau?

 

Beje, vyksta ir balsavimas į All star'sus. Už ką balsuojat? ir kaip jums JV rezultatai? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, ką, nauji metai, naujos kovos :) sezonas įsibegėja, greit įpusės, darosi vis įdomiau ir įdomiau... ar jūsų mėgstamos komandos pateisina jūsų lūkesčius? ar visgi norėtumėt, kad žaistų geriau?

 

Beje, vyksta ir balsavimas į All star'sus. Už ką balsuojat? ir kaip jums JV rezultatai? :)

Labai gaila, kad Cavaliers neatranda savo žaidimo, visgi, pretenduoja į žiedus, nu gal dar ne šiais metais, bet kitais tikrai, reikia jiems dar įgauti „synergy“, ir dabar James iškrito dviem savaitem, beto dar be Love pora rungtynių žaidžia, pradžia sezono jiems prasta, tikiuosi susiims ir pasiims nors 2-3 vietą konferencijoje, nes kitu atveju, turės kovoti prieš WAS/CHI/ATL/TOR, ir pirmas playoffs ratas bus sunku, žinoma daug dar laiko liko jiems pasitempti.

All Star; East;

Wall/Irving/Lowry/Rose

Wade/Butler

James/Anthony

Gasol/Millsap

Noah/JV

 

West;

much pgs - Steph/Lillard/Rondo/Parker/Conley/Paul/Westbrook etc

Harden/Kobe

Durant/Griffin

Davis/Aldridge/Duncan

Cousins/Howard/Marc

 

bet rinks pagal balsų skaičių, o ne pagal rodomą žaidimą ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...