Eiti į turinį
James_Patrick

Ką valgote.. ?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Taigi iškilo klausimas, nes pats asmeniškai nelabai suprantu su šiais dalykais. Žinoma, visi užsiiminėjantis sportu valgo tam tikrą maistą ryte per pietus bei vakare. Tad labai norėčiau sužinoti ką jūs valgote ryte, per pietus ir vakare, čia tiems kurie sportuoja. Na, norėčiau gal pats pradėti kažkiek ir sportuoti, tad norėčiau ir sužinoti. Didelis ačiū !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ryte sukertu kebabą ir varau pabėgiot, tada bėgdamas iki parduotuvės pakeliui sustoju prie čeburėku kiosko, ten nusiperku 2 čėburėkus ir bėgu toliau, nuvaręs į parduotuvę pasiimu 3 bandelės (Su karamelė) ir bėgu namo bėgdamas atgal namo sukapoju antrą čieburėką, grįžęs pasidarau koldūnų. Vakare suvalgau obuolį ir einu miegot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi Utenos kaime atsirado greito maisto restoranas Hesburger as ten ir valgau. Daznai dar megstu nuvaziuot i sushi bara, bet nevalgau sushi, o valgau submarinus, kurie kainuoja 6lt. Labai skanu, labai megstu, labai kudeju 8)

Matos, kad storas ir sporto nemates.

Aš bandau nebevalgyt ten čipsu, keptos duonos, nu viską kas nesveika. Vietoj kokakolos, spraito aš renkuos pieną, arbatą, vandenį. Stengiuos valgyt vištienos, mėsos, žuvies, viską kas iš pieno, nu šeip ką turiu tą valgau, tik sportuoti daugiau reik. Savaitgali pasilepinu, valgau betką, ir nesportuoju, o nuo pirmadienio iki penktadienio sportuoju ir valgau sveikiau :) sėkmės tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Bige_Murcialagos

Matos, kad storas ir sporto nemates.

Aš bandau nebevalgyt ten čipsu, keptos duonos, nu viską kas nesveika. Vietoj kokakolos, spraito aš renkuos pieną, arbatą, vandenį. Stengiuos valgyt vištienos, mėsos, žuvies, viską kas iš pieno, nu šeip ką turiu tą valgau, tik sportuoti daugiau reik. Savaitgali pasilepinu, valgau betką, ir nesportuoju, o nuo pirmadienio iki penktadienio sportuoju ir valgau sveikiau :) sėkmės tau.

Pz tu gal priklausomas dar nuo čipsu ,kad be jų tipo negali ir stengiesi nevalgyt wtf :DDD pz,pz net žvengt pradėjau paskaitęs..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...