Eiti į turinį
James_Patrick

Ką valgote.. ?

Rekomenduoti pranešimai

P.S. aš iš kaimo ir man px, jei nori AŽ ir einam ts.

oho ts xDDDDDDDD čia tipo bachas pasirodysi ane silkiau ? tokie kozeriai, kaip tu tik ir gali kviestis į ts, kai patys parašo nesąmonę kokią ir paskui verkia nudegę subines, kad jie teisūs. px man ant tavęs, nes su tokiu šiknos myžalu kaimietuku nebūtų jokios kalbos, apie savo sportą kalbėtum, kaip tu mldc ant turniko džinus visokius darai cirkininkas. Jei tau 72 kg yra daug, tai tu distrofikas gali, toliau grykius pusryčiams valgyt. Sakau, kaimieti, jog esu patenkintas išvaizda sava, o tu to nesupranti, nes kaime tokie degradai, kaip tu, neturi jokios daleiskim tolerancijos kitiems. Jei tu pizdavoji žmones, kad jie stori, tai normlioj bahūrų šeimoj užaugai virbalas. Net nematęs manęs sako tu storas, ble genijai tokie iš kaimo yra pats tas šiandieninėje visuomenėje. Oho dėl ko tiek daug debilų pasaulyje ? Nes Night_Ass ir jo šeima veisiasi kaip žiurkėnai. "Sveiki visi aš sportuoju ir tau siūlau sportuoti, nes aš sportuoju. Jei esi patenkintas savo figūra, vistiek sportuok, nes aš taip sakau. O aš esu mldc, nes sportuoju." Aš norėčiau pakalbėt su tavo tėvais ir paklaust, kaip tave augino, nes čj tavo tėvai kokie pijokai yra blogiausiu atveju, nes tu net nesigaudai, kas tau yra sakoma, zombekas. Be to koks aš laido riteris ? Aš parašiau, ką valgau ir esu patenkintas, jog nestorėju, o tu kaimo parduotuvės kaubojus, šoki - nudegi subinę neplautą ir tu manai, jog esi teisus. Ok minusas, gali šokt ant velosipėdo ir mint iki krautuvės, nosinių nusipirkt snargliam nusivalyt. Jasnas visiem esi, pisk prie turniko, forume nesedėjęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

oho ts xDDDDDDDD čia tipo bachas pasirodysi ane silkiau ? tokie kozeriai, kaip tu tik ir gali kviestis į ts, kai patys parašo nesąmonę kokią ir paskui verkia nudegę subines, kad jie teisūs. px man ant tavęs, nes su tokiu šiknos myžalu kaimietuku nebūtų jokios kalbos, apie savo sportą kalbėtum, kaip tu mldc ant turniko džinus visokius darai cirkininkas. Jei tau 72 kg yra daug, tai tu distrofikas gali, toliau grykius pusryčiams valgyt. Sakau, kaimieti, jog esu patenkintas išvaizda sava, o tu to nesupranti, nes kaime tokie degradai, kaip tu, neturi jokios daleiskim tolerancijos kitiems. Jei tu pizdavoji žmones, kad jie stori, tai normlioj bahūrų šeimoj užaugai virbalas. Net nematęs manęs sako tu storas, ble genijai tokie iš kaimo yra pats tas šiandieninėje visuomenėje. Oho dėl ko tiek daug debilų pasaulyje ? Nes Night_Ass ir jo šeima veisiasi kaip žiurkėnai. "Sveiki visi aš sportuoju ir tau siūlau sportuoti, nes aš sportuoju. Jei esi patenkintas savo figūra, vistiek sportuok, nes aš taip sakau. O aš esu mldc, nes sportuoju." Aš norėčiau pakalbėt su tavo tėvais ir paklaust, kaip tave augino, nes čj tavo tėvai kokie pijokai yra blogiausiu atveju, nes tu net nesigaudai, kas tau yra sakoma, zombekas. Be to koks aš laido riteris ? Aš parašiau, ką valgau ir esu patenkintas, jog nestorėju, o tu kaimo parduotuvės kaubojus, šoki - nudegi subinę neplautą ir tu manai, jog esi teisus. Ok minusas, gali šokt ant velosipėdo ir mint iki krautuvės, nosinių nusipirkt snargliam nusivalyt. Jasnas visiem esi, pisk prie turniko, forume nesedėjęs.

Taj tik forume bazarini?

nu ka padarysi kad ts nemoki parsisiust, o man px ka tu sakai nes man tu šudas esi nk nevertas, real pamatyčiau ugis 150 svoris 100kg ane?

nebeatmazink neidomus, jei šulei daužo kiekvienas tai sarge išsilieji? man px bet tu graudus, nerašysiu daug nes ner ka jau papasakojai apie save sekmes "sporte"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taj tik forume bazarini?

nu ka padarysi kad ts nemoki parsisiust, o man px ka tu sakai nes man tu šudas esi nk nevertas, real pamatyčiau ugis 150 svoris 100kg ane?

nebeatmazink neidomus, jei šulei daužo kiekvienas tai sarge išsilieji? man px bet tu graudus, nerašysiu daug nes ner ka jau papasakojai apie save sekmes "sporte"

Gan nuvalkiotas tas comeback'as " jei šulei daužo kiekvienas tai sarge išsilieji", kaip ir tavo močia melžėja. Sakau minuse, jog 188 ir 72kg. Bet tu rimtai, kaimietis xD Vistiek savo sportą kiša, nors paaiškinau detaliai, jog nesportuoju, nes patenkintas savo figūra esu. O tu kaimietis, 1 razmieru nuskustas čystas zombekas, sakyk ką nori, vistiek nesuprasti. Vo tau ant turniko kabėt mauras. Be to "nu ka padarysi kad ts nemoki parsisiust" suvartei, nes pizda čia topas dienos. Gird šuva, tavo tėvas gal susisporino su draugu kokiu, kas durnesnį vaiką užaugins. Čj tavo tėvas laimėjo tą butelį ane ? Sėkmės tau ant turniko drauguži, pasikačelink, kad lengviau būtų tau gatves šluot 8)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taj tik forume bazarini?

nu ka padarysi kad ts nemoki parsisiust, o man px ka tu sakai nes man tu šudas esi nk nevertas, real pamatyčiau ugis 150 svoris 100kg ane?

nebeatmazink neidomus, jei šulei daužo kiekvienas tai sarge išsilieji? man px bet tu graudus, nerašysiu daug nes ner ka jau papasakojai apie save sekmes "sporte"

Kreipsiuos į tave kaip protiškai neišsivyščiusi žmogu, problemų turbūt neiškils nes pats žinai, kad toks esi. Norėjau paklausti kiek tau metų jaunuoli?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gan nuvalkiotas tas comeback'as " jei šulei daužo kiekvienas tai sarge išsilieji", kaip ir tavo močia melžėja. Sakau minuse, jog 188 ir 72kg. Bet tu rimtai, kaimietis xD Vistiek savo sportą kiša, nors paaiškinau detaliai, jog nesportuoju, nes patenkintas savo figūra esu. O tu kaimietis, 1 razmieru nuskustas čystas zombekas, sakyk ką nori, vistiek nesuprasti. Vo tau ant turniko kabėt mauras. Be to "nu ka padarysi kad ts nemoki parsisiust" suvartei, nes pizda čia topas dienos. Gird šuva, tavo tėvas gal susisporino su draugu kokiu, kas durnesnį vaiką užaugins. Čj tavo tėvas laimėjo tą butelį ane ? Sėkmės tau ant turniko drauguži, pasikačelink, kad lengviau būtų tau gatves šluot 8)

Wow kai sustum gers, graudus tevus kiša nesveikas :D man 14 sakyk vaikas ar kas, bet man px, nes nedomina tavo nuomone.Ateik i ts jeigu turi toki, tada normaliai pašnekesim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Wow kai sustum gers, graudus tevus kiša nesveikas :D man 14 sakyk vaikas ar kas, bet man px, nes nedomina tavo nuomone.Ateik i ts jeigu turi toki, tada normaliai pašnekesim.

[13:45:12] - ******: parašys kad nesvarbu

[13:45:15] - ******: nes jam ištikro 14

o as turbut kazkoks magas, 14 metu turbut sportuoji savaite ar dvi ir bandai irodyt savo tiesas kazkokias, jeigu zmogus patenkintas savo kunu kam ji versti daryt kazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pusryčiai

4-6 kiaušinio baltymai su 2 tryniais

100 g košės

1 bananas

Kodėl? Kiaušiniai puikus baltymų šaltinis, juose esantis baltymas greitai virškinamas tai puikiai tinka norint auginti raumenis. Košė suteiks energijos, kompleksiniai angliavandeniai puikus energijos šaltinis. O iš bananų gauta fruktozė ir kalis dalyvaus glikogenui formuojantis kepenyse ir raumenyse.

Pietūs

170-250 liesos jautienos

100 g makaronų

50 g brokolių

Kodėl? Raumens augimui puikiai tinka jautieną, joje yra kreatino, visos reikalingos amino rūgštys bei B vitaminai, taip pat joje yra geležies. Makaronai suteikia angliavandenių, kurie būtini norint išlikt energingam, o brokolis turi įvairių junginių kurie dalyvauja riebalų deginime.

Valgis prieš treniruotę

(Viena valanda prieš):

250 g liesos varškės

4 paplotėliai rūginės duonos su 2 šaukštais uogienės.

Kodėl? Baltymas iš varškės pateks į kraują maždaug prasidėjus treniruotei, tai sumažins raumens irimą. Uogienė turi cukraus kuris sukels insuliną tai taip pat sumažins raumens irimą. Rūginė duona turi lėtai deginamų angliavandenių, tai sumažins cukraus kiekio sumažėjimą kuris atsiranda valgant cukrų.

Valgis po treniruotės

Baltymų kokteilis su vandeniu, 100 g ryžių su 50g razinųValgis po treniruotės

Baltymų kokteilis su vandeniu, 100 g ryžių su 50g razinų

Kodėl? Atsistatymas ir augimas. Greitai virškinamas baltymas, ir angliavandeniai paspartins atsistatymo procesą. Baltymas puikus amino r. Šaltinis o ryžiai su razinom suteiks angliavandenių kurie sukels insuliną padedantį raumens augime.

Užkandis

Kalakutienos sumuštinis

2 riekės kviečių duonos

2-3 gabaliukai neriebaus sūrio

3-4 gabaliukai kalakutienos.

Majonezo ir garstyčių pagal skonį

Kodėl? Šis valgis patogus, jį galimą greit paruošt, neštis į darbą ar mokyklą.

Vakarienė

200 g liesos varškės

Kodėl? Varškėje esantis kazeinas(lėtai virškinamas baltymas) suteiks reikalingų raumenims medžiagų naktį, apsaugos juos nuo irimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...