Eiti į turinį
James_Patrick

Ką valgote.. ?

Rekomenduoti pranešimai

Vau koke litanika, jeigu pas tave šeimoi visi išsigime tai pr ko kiši mano šeima kurioj viskas ok ir nera atsilikeliu ty tu, nenusileisiu iki tokio žemo lygio.

Nu nžn. Man kai ką nors įžeidžiančio parašo per pc tai aš nekreipiu dėmesio tiesiog. Bet tu pas mus sarge įdomesnis kankorėžis esi, kur verki dėl visko. Sakau gal 5 kart, pirms pradėjai, dabar verki, nes sudegei kaimas. Be to tie kozeriai "jeigu pas tave šeimoi visi išsigime tai pr ko kiši mano šeima" labai primena, kai buvau 8 metu ir taip ginčydavomės kieme. Labai kietas vyrukas esi. Linkiu tau sėkmės gyvenime, neužmiršk nueit ant turniko pavaidint. Aš tau esu dėkingas, nes mūsų Lietuvos gatvės bus švaresnės, nes tu prie to prisidėsi. Nieko ateitį nemąstyk su mokslais, nes tau nelabai paeis korta, jei toks atsidavęs sportui esi berniuk. Perduok tėvo bybiu, kad nustotų daryt vaikus tokius kaip tu 8)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu nžn. Man kai ką nors įžeidžiančio parašo per pc tai aš nekreipiu dėmesio tiesiog. Bet tu pas mus sarge įdomesnis kankorėžis esi, kur verki dėl visko. Sakau gal 5 kart, pirms pradėjai, dabar verki, nes sudegei kaimas. Be to tie kozeriai "jeigu pas tave šeimoi visi išsigime tai pr ko kiši mano šeima" labai primena, kai buvau 8 metu ir taip ginčydavomės kieme. Labai kietas vyrukas esi. Linkiu tau sėkmės gyvenime, neužmiršk nueit ant turniko pavaidint. Aš tau esu dėkingas, nes mūsų Lietuvos gatvės bus švaresnės, nes tu prie to prisidėsi. Nieko ateitį nemąstyk su mokslais, nes tau nelabai paeis korta, jei toks atsidavęs sportui esi berniuk. Perduok tėvo bybiu, kad nustotų daryt vaikus tokius kaip tu 8)

Eiktu kokie kozeriai, kas verkia kas ne graudus storuli esi dw, ner laiko če su storu šneket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eiktu kokie kozeriai, kas verkia kas ne graudus storuli esi dw, ner laiko če su storu šneket.

Vel storu vadina nors toks net nesu nu krv tu čiortu čiortas xD Manes nėra matęs ir kažką kalba čmo. Girdi tikiuos tavo mama mirs, kad daugiau tokių kaip tu negalėtu darytis, nes 100 kart sakau tą patį, tu vistiek nieko nesupranti. Be to graudus, nes skaudžią tiesą pasakiau apie tave, ane ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vel storu vadina nors toks net nesu nu krv tu čiortu čiortas xD Manes nėra matęs ir kažką kalba čmo. Girdi tikiuos tavo mama mirs, kad daugiau tokių kaip tu negalėtu darytis, nes 100 kart sakau tą patį, tu vistiek nieko nesupranti. Be to graudus, nes skaudžią tiesą pasakiau apie tave, ane ?

Tau su galva negerai? :) matos šulei attrankytas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Paul_Watsons

Tau su galva negerai? :) matos šulei attrankytas

duodasi jis su mažhonu, į šūlę neina, auskarus abu draugiškai įsivėrę supranti?? Mr. Olympia diskusijos čia verda žiūrau :D kultūristų karta auga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Almis_Gezas

Sveikas, na pats nesu jau taip grynai maisto programos laikantis, bet stengiuosi 5 kartus per dieną pavalgyt taip gerai, ir pats turi atsirinkt ką valgyt, tarkim makaronai, košės kurios yra maistingesnės (angliavandeniai, baltymai labai būtini) čia priklauso pagal tavo galimybes kokios tu programos išgali laikytis, žinoma dar mokykla tam patrugdo, bet jei joje nevalgai tai nors lengvai ką nors tarkim obuolį, bananą, kad nebūtų visiškai nieko. Bet jei tau prieinami geri pietūs mokyklos tai puiki, aišku nekalbu apie bandeles čia šūdas ne maistas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...