Eiti į turinį
Fuller_Gainer

Pagalbos reik

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas, aš vakarais atsispaudimu ant trico 20 kaip ant lygiagrečiu, 50 pritūpimu, 30 atsilenkimu tiesiai 90 laisniu kojos, šonu 15, kitu 15, pilnus tokius.

Ant turniko koju lenkimai, tiesimai, prisitraukimai, kareivukus bandyt, bet pradžiai hantelį ir štanga pasidaryk tada savo programa i až pasakyčiau. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar kartą pasikartosiu kad ir man buvo kilusios mintys sportuoti namų salygomis, turėjau viską, štanga, hantelius turniką, lygiagretes. bet sportavau 1 mėnesį, ir tai nieko nepasiekiau, nes tai yra nesamonė.Sporto klubas yra geriausias dalykas sportuoti, jeigu neturi pinigų, nustok pirkti vipus, arba adminus, arba bent jau nesuvalgyk kebabo ir pasitaupyk.Užsirašyk  į sporto salę, paprašyk kad treneris prižiūrėtų tave bent jau porą savaičių, (aišku paprašys kad damokėtum jam, tai taip ir padaryk) ir toliau gali jau pats sportuoti, domėtis tuo internete, bei draugų rate, taipogi jeigu užsikabinsi tai sportas namų salygomis net nesiskaitys, nes aš asmeniškai jeigu nepasportuoju klube iki galo užsivarau namuose iki galo kol reikia išnešti mane.Namuose ką gali daryti tai tik pimpalą smaukyt va čia geriausias sportas namų salygomis.

 

Pats išsamiausias mano komentaras sarge - 2015 - Airidas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dar kartą pasikartosiu kad ir man buvo kilusios mintys sportuoti namų salygomis, turėjau viską, štanga, hantelius turniką, lygiagretes. bet sportavau 1 mėnesį, ir tai nieko nepasiekiau, nes tai yra nesamonė.Sporto klubas yra geriausias dalykas sportuoti, jeigu neturi pinigų, nustok pirkti vipus, arba adminus, arba bent jau nesuvalgyk kebabo ir pasitaupyk.Užsirašyk  į sporto salę, paprašyk kad treneris prižiūrėtų tave bent jau porą savaičių, (aišku paprašys kad damokėtum jam, tai taip ir padaryk) ir toliau gali jau pats sportuoti, domėtis tuo internete, bei draugų rate, taipogi jeigu užsikabinsi tai sportas namų salygomis net nesiskaitys, nes aš asmeniškai jeigu nepasportuoju klube iki galo užsivarau namuose iki galo kol reikia išnešti mane.Namuose ką gali daryti tai tik pimpalą smaukyt va čia geriausias sportas namų salygomis.

 

Pats išsamiausias mano komentaras sarge - 2015 - Airidas

Asmeniškai aš sportuoju pas draugą mini salėj, yra kelios staklės ir to pakankamai užtenka, trenerį atstoją draugas, kuris šia šaka apsišvietęs, to man pakanka ir nereikia jokių salių, trenerių ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...