Eiti į turinį
Selfie_Desty

Studijos - Svarbus gyvenimo žingsnis.

  

15 balsai(-ų)

  1. 1. Temos svarba :

    • Naudinga.(Man patinka diskutuoti čia)
    • Žalinga. (Man patinka būt atsiskyrėliu)
      0


Rekomenduoti pranešimai

random3.jpg

 

 

 

Visiems ateina laiko momentas, kai reikia žengti svarbų žingsnį kuris bus pagrindas tavo ateityje... Taigi šiuo atveju Kur studijuoti ? Ką studijuoti ? O galbūt mesti mokslus ir dirbti už "centus" ?

 

Užvedant diskusiją asmeniškai aš linkstu į studijas užsienyje, šiuo atveju Anglijoj. Kodėl ? Išvardinsiu mano galva rimtus + šiuo atveju :

+  Galima paskola, ar(arba) nemokamas mokslas.

+  Diplomo pripažinimas visame pasaulyje.

+  Naujovės tavo gyvenime.

+  Saves išbandymas, kultūros pažinimas.

 

Ką manot jūs ?, galbūt jau studijuojat ar pažystat kas tai daro ? pasidalinkit patirtimi ir neleiskit kartoti klaidų !!!

 

Tegul diskusijos prasideda :)

 

 

 

PS :

Tema : Studijos, klausimai šia kryptimi nuo A iki Z.

####Bereikšmiai įžeidžiantys postai bus trinami, o tai parašę vartotojai baudžiami nustatyta forumo tvarka.####

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Baiges 12 klasiu stosiu i policija arba i karo mokykla. Bet vistiek mintis neapleidzia isvykti i uzsieni ir pradeti ten kurti ateiti. Nes pagalvokime protingai -baige cia mokslus vistiek isvyksime didzioji dalis ivuzsieni dirbti tai geriau anksciau isvyksime ir isikursime. Ten geriau kurti ateity. Turiu uzsienyje pazystamu jei pavyks isidarbinti tikrai ten vyksiu. O jus pagalvokit juk Lietuvoje darbu nebera. Valytojos dirba su aukstaisiais issilavinimais. Kur tai matyta ?tik Lietuva gali taip nusirysti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...