Eiti į turinį
Erikass_Barcaa

Klaipėdos ,,Neptūnas" ir Kauno ,,Žalgiris".

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, iš temos tikriausiai supratote, kad čia bus diskutuojama apie krepšinį.

Tai vat, norėčiau su jumis padiskutuoti apie krepšinį, tiksliau apie dvi komandas, kadangi pati žaidžiu krepšinį, tai būtų įdomu padiskutuoti. :).

Pirma norėčiau pradėti nuo Klaipėdos ,,Neptūno". Ar aš viena nesitikėjau, kad ši komanda palauš Stambulo ,,Galatasaray"? Tuo labiau 10 taškų skirtumu. Man patiko Gailiaus žaidimas, jis šian buvo geeras :D, bet Pocius sulošė tikrai prastai. Žodžiu, varžybos buvo įdomios ir įtemptos. Tik įdomu, ar kitą savaitę Neptūnui pavyks nugalėt Valensijos ,,Basket", kuri yra paskutinė grupės lentelėje, ir patekti į top 16 pirmą kartą istorijoje? Ką jūs manote?

O dabar norėčiau padiskutuoti apie naują Žalgirio įžaidėją. Will Cherry yra tikrai jaunas 23 metų. Man jis pasirodė linksmas, tikiuosi ir aikštelėje ,,pasilinksmins":D. O gal šis įžaidėjas užsibus čia daugiau nei 1 sezoną? Pagyvensim, pamatysim. O gal Žalgiris į top 8 pateks? Per drąsiai aš čia, bet kas žino!

Išreiškit savo nuomones.

Ačiū, kad skaitėte. Iki ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neptūnui pergalė būtina bus tik tuo atveju jei kitą sav. Galatasaray namie laimės prieš Oly, prieš Valencia galima pralaimėti nedaugiau nei 6 taškais jei jie penktadienį laimės prieš Kutxa išvykoje, jei pralaimės taškų santykis neturės jokios prasmės. Manau, kad Oly laimės prieš Gala, o Kutxa prieš Valencia ir Neptūnas pateks į top16.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau Neptūnui nereiktų veltis I tuos skaičiavimus ir tiesiog sužaisti dar vienas geras varžybas ir patektk I Top16 :) O kalbant apie Cherry. Na kiek pastebėjau bent jau praėjusiais sezonais Žalgiris neuvilia su savo pirkiniais tad manau ir šis įneš daug indelio I komanda:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neptūnui pergalė būtina bus tik tuo atveju jei kitą sav. Galatasaray namie laimės prieš Oly, prieš Valencia galima pralaimėti nedaugiau nei 6 taškais jei jie penktadienį laimės prieš Kutxa

išvykoje, jei pralaimės taškų santykis neturės jokios prasmės. Manau, kad Oly laimės prieš Gala, o Kutxa prieš Valencia ir Neptūnas pateks į top16.

Uh, kaip nemėgstu eurolygoje tų skaičiavimų, bet su tavim sutinku.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau Neptūnui nereiktų veltis I tuos skaičiavimus ir tiesiog sužaisti dar vienas geras varžybas ir patektk I Top16 :) O kalbant apie Cherry. Na kiek pastebėjau bent jau praėjusiais

sezonais Žalgiris neuvilia su savo pirkiniais tad

manau ir šis įneš daug indelio I komanda:)

Taip, aš tik už gražų žaidima :).
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manes visai nestebina Neptuno pergale pries Gala, kadangi ta komanda neismoka zaidejam algu, pralaimejus 2 varzybas buvo is eiles (pataisykit jei klystu), o Neptunas gavo pries Galatasaray stipriai isvykoj kai dar zaide Nolan Smith, manau jei jis nebutu susipykes su treneriu ir palikes komandos butu buve kur kas sunkiau, dar Arroyo neformoi, + Neptunas zaide namie kur iveike beveik visas komandas. Pagaliau isizaide Shakuras, o manau, kad laimes Valensijoje Neptunas, kadangi tie patys ispanai geros formos nerodo ir praeita isvykos maca Neptunas padoriai suzaide su Oly, be jokios itampos.

 

Kalbant apie Zalgiri, tikrai puiku kad atvyko Cherry, juodadarbis ginyboj, puikiai suranda komandos draugus, butent to reikia priekinei linijai bei visai komandai. Bet mano nuomone abu, ir Andersonas ir Cherry paliks komanda po sezono, nes tiesiog stipresni Eurolygos klubai pasiulys sutartis, kaip ir visada. Weems'as sedi cska, Dentmonas isvis Kinijoj kur dideles algos. Kad ir kaip gaila, bet zali turi daug skolu ir amerikieciai atvaziuoja cia pasikelti statistikos ir pasididinti savo verte rinkoje, todel abejoju, kad Zalgiris bus pajegus nors viena is ju islaikyti, taciau jei as klystu - butu nuostabu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manes visai nestebina Neptuno pergale pries Gala, kadangi ta komanda neismoka zaidejam algu, pralaimejus 2 varzybas buvo is eiles (pataisykit jei klystu), o Neptunas gavo pries Galatasaray stipriai isvykoj kai dar zaide Nolan Smith, manau jei jis nebutu susipykes su treneriu ir palikes komandos butu buve kur kas sunkiau, dar Arroyo neformoi, + Neptunas zaide namie kur iveike beveik visas komandas. Pagaliau isizaide Shakuras, o manau, kad laimes Valensijoje Neptunas, kadangi tie patys ispanai geros formos nerodo ir praeita isvykos maca Neptunas padoriai suzaide su Oly, be jokios itampos.

 

Kalbant apie Zalgiri, tikrai puiku kad atvyko Cherry, juodadarbis ginyboj, puikiai suranda komandos draugus, butent to reikia priekinei linijai bei visai komandai. Bet mano nuomone abu, ir Andersonas ir Cherry paliks komanda po sezono, nes tiesiog stipresni Eurolygos klubai pasiulys sutartis, kaip ir visada. Weems'as sedi cska, Dentmonas isvis Kinijoj kur dideles algos. Kad ir kaip gaila, bet zali turi daug skolu ir amerikieciai atvaziuoja cia pasikelti statistikos ir pasididinti savo verte rinkoje, todel abejoju, kad Zalgiris bus pajegus nors viena is ju islaikyti, taciau jei as klystu - butu nuostabu.

Na taip, dėl Žalgirio tai sutinku, labai gaila, kad tokia situacija Žalgiryje ;//. Bet bent jau galime pasidžiaugti tuom, kad jie sutinka sužaisti ir ta 1 sezoną, nes aš tikrai nenusivyliau Dentmonu, per viena sezoną padarė daug ir dar ilgai atsiminsiu jį kaip žalgirietį x). Andersonas taip pat man patinka, gražiai žaidžia. O kas čia žino, gal koks Cherry ir užsiliks dar vieną sezoną, tai būtų stebuklas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sezonas Kinijoje baigiasi maždaug vasario mėn. tad po jo yra tikimybė, kad Dentomanas žais likusią sezono dalį Žalgiryje, Cherry kitą sezoną gali būt net nereikalingas Žalgiriui, kadangi baigsis Kalniečio sutartis su Loko ir manau jis grįš į Žalgirį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sezonas Kinijoje baigiasi maždaug vasario mėn. tad po jo yra tikimybė, kad Dentomanas žais likusią sezono dalį Žalgiryje, Cherry kitą sezoną gali būt net nereikalingas Žalgiriui, kadangi baigsis Kalniečio sutartis su Loko ir manau jis grįš į Žalgirį.

Dėl Dentmono sutikčiau, kiek esu skaičiusi straipsnių, tai jam labai patiko žalgiris ir jis norėtų sugrįžti. O Dėl Kalniečio, nemanai, kad jis prasitęs sutartį su Loko ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...