Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Baskett_Perventy

Kaip pakelti FPS,pagerinti grafikas PAGERINTI PC!

Rekomenduoti pranešimai

Tai kol tau kaip žirafai kol daėjo,ne aušintuvas ne ventiliatorius.. ;DDD Vienas ir tas pats,ir net tokiu pačiu pagrindu veikia.

Čia vpš nesupratau ką pasakiai... Gal nustok pievas šnekėti :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tj tu man pasakyk, kodėl jas užrakina?

 

Yra rakinamos dėl:

 

1.Dėl pelno. (Yra apribojimas vaizdo plokštės naudojimas,pvz naudos tik 70% visos v. ploštės pajėgumo. todėl dauguma perka dar galigesnes)

2.Dėl savo asmeninių reikalų kuriuos gali atskleisti tik vaizdo plokščių gamintojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra rakinamos dėl:

 

1.Dėl pelno. (Yra apribojimas vaizdo plokštės naudojimas,pvz naudos tik 70% visos v. ploštės pajėgumo. todėl dauguma perka dar galigesnes)

2.Dėl savo asmeninių reikalų kuriuos gali atskleisti tik vaizdo plokščių gamintojai.

Mano AMD Radeon HD 7650M, Intel HD Graphics 4000 nėra užrakintos ant seno PC irgi neužrakintos tad čia labiau kažkokia nesamonė, kad jas užrakina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mano AMD Radeon HD 7650M, Intel HD Graphics 4000 nėra užrakintos ant seno PC irgi neužrakintos tad čia labiau kažkokia nesamonė, kad jas užrakina.

 

 

Tai čia nelabai dar galinga,daugiausiai užrakintų vaizdp plokščių yra atežamos į lietuva. (Angliškos ir galingos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kad nematau kad kažką tenai užrakintu pvz.

Mano AMD Radeon 7650M Taktinis dažnis: 500Mhz (LABAI Mažai:( ) Atminties greitis:28gb/s Atminties dažnis 900Mhz

Žaidžiu SA-MP'a 7650M veikia 500Mhz dažniu, 14gb/s atminties greičiu, ir 900Mhz atminties dažniu + ENB Modas

GTA IV viskas taspats tik atminties greitis pilnai 28.8gb/s

IŠVADA: Vaizdo plokštė neužrakinta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra rakinamos dėl:

 

1.Dėl pelno. (Yra apribojimas vaizdo plokštės naudojimas,pvz naudos tik 70% visos v. ploštės pajėgumo. todėl dauguma perka dar galigesnes)

2.Dėl savo asmeninių reikalų kuriuos gali atskleisti tik vaizdo plokščių gamintojai.

pizda koks tu dalbajobas naxui, susidegink kurwa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...