Eiti į turinį
Vakare_Weed

RuneScape 3

Rekomenduoti pranešimai

gal barbaruose ten urve minotaurai? :? Ant didesnio lvl paskui giliau, kur kitam leveli smelis yra zombiai 30lvl, ten gerai afk keltis kol agresyvus, patys puola

pas minotaurus db buvau , tik uzpisa kad worldu f2p mazai , tai visuose ten daxuja prisirenka o toliau tie stipresnis minotaurai man jau po 3-4 dauzo , tai food labai greit baigias ir tenka begt pasiimt vel siaip gerai tik kad begiot reik del food labai uzknisa , todel norejau suzinot ar yra tokiu mob , kad purams nekirtstu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

pas minotaurus db buvau , tik uzpisa kad worldu f2p mazai , tai visuose ten daxuja prisirenka o toliau tie stipresnis minotaurai man jau po 3-4 dauzo , tai food labai greit baigias ir tenka begt pasiimt vel siaip gerai tik kad begiot reik del food labai uzknisa , todel norejau suzinot ar yra tokiu mob , kad purams nekirtstu :D

Pabandyk flesh crawlers ar kazkaip panasiai vadinasi,irgi strongholde.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

manau max 1-2 h ir isbanins jagexai , nes dbr sparciai veikia mane per 43 min isbanino

 

tie jagexai noobai , manes net nepagauna kai botinau nuo 60 levo  FM IR COOK iki 99 :DD luzeriai paskutiniai

stai mano graziuoliuks 

bb09a4a5bb4863388b42c51b9f4ffc25487.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...