Eiti į turinį
Airidas_Apple

Pažengę sporte/kulturizmas

Rekomenduoti pranešimai

Vsiem priviet pacany, man sekasi kak vsiegda, katik po forumo paskyros užšaldymos, temos turinį sugalvojau prieš savaitę, bet negalėjau parašyti.

 

 

Taigi įdomu ar mūsų sargo vaikinai vis dar sportuoja.Galbūt yra ir merginų kurios palaiko formą, ten apačioje.Visgi labiau domina vaikinų sporto rezultatai/patarimai.Klausimas tiems kas eina į sporto klubą (kačialkę) koks jūsų stumimas su štanga, bei jeigu galite numeskite savo programą su kuria dirbate.

Pats sportuoju  nuo  birželio mėnesio rezultatai pradėjo matytis po 3 kilogramų suvartoto proteino, preiš tai vartojau creatiną, bei kitą proteiną, bet nuo juo daugiau šikdavau nei sportuodavau, nes nežinodavau kaip jį tinkamai vartoti, nes tai buvo berots pirmas kilogramas proteino (jeigu prisimenu gerai tai prieštai buvo tik 500g), baltymai labai stipriai sureguodavo su mano labai neatspariu žarnynu ir būdavo sitting on the toilet į dieną apie 2-3kartus.Proteino liko mažokai apie 200g, tai galvoju kad reikia pasimti amino rūgščių, ir tada po jų būsiu pabaigęs vartojimo kursą, leisiu atsigauti kepenims kurios be pertraukos varinėja baltymus į mano organizmą.Taipogi tiems kurie sako kad su chemija tik sportuoju ir čia yra lengva užsikačialint, verčiau pasidomėkit apie kulturizmą jūs vikšrai mažieji.Nes vien nuo papildų nepriauksi masės, kur jau kalbėti apie mano šaldytuve nesibaigiančią varškės koloniją, per 2 dienas suvalgau apie 2kg grūdėtos varškės, ir ant viršau užsipilu proteino sumaišyto su nedideliu kiekiu pieno.Nuo viso šito nejaučiu kada skrandis pilnas ir kada tuščias galbūt čia proteino pasėkmės, nes tampu neužšeremas, valgau ir po 10 minučių vėl valgau.Paskui nebetelpa tai tenka pasislėpti kambaryje kad nekankinčiau savęs, nes tik pamatęs maistą organizmas liepia jį valgyti bet skrandyje jau niekas netelpa.

 

 

Sportuoju 3 dienas per savaitę.

 

Štangos stumimas 60-65 gal daugiau gal mažiau priklauso nuo dienos, ir nuo nuotaikos.

Kojų stumimas su staklėmis - Na net negaliu pasakyti turiu kojos traumą taip kad užsidedu 2x 25 + staklės 35kg.= 90kilogramų ~

Visa kita kinta kas savaitę arba dvi todėl negaliu pasakyti ką darau ir su kiek darau.

 

 

Kaimynas Airidas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

17

 

Suprantu, kad „sausai“ neužsivarysi, bet man tai čia nenormaliai ką tu papasakojai jeigu sportuot pradėjai tik dabar ir nieko nesieksi šitam sporte. Ir ne tokiuose forumuose reikia reikštis.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Suprantu, kad „sausai“ neužsivarysi, bet man tai čia nenormaliai ką tu papasakojai jeigu sportuot pradėjai tik dabar ir nieko nesieksi šitam sporte. Ir ne tokiuose forumuose reikia reikštis. :D

 

Kaip ir minėjau papildus pradėjau vartoti tik po 2-3 mėnesių.Dabar eina 4-5 mėnuo todėl paspartinu procesą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip ir minėjau papildus pradėjau vartoti tik po 2-3 mėnesių.Dabar eina 4-5 mėnuo todėl paspartinu procesą.

Nežinau, turiu vyresnį brolį (26 metai) ir jo draugai. Jie visi lanko sporto salę su pertraukomis, bet vartoja tik proteiną ir nesilaiko jokios mitybos - valgo viską kas padėta taip sakant. Taipogi ir aš prie jų, nesilaikau mitybos valgau viską ką duoda (aišku valgau daug kartų į dieną). Nežinau kokia tu turi nuomonę, bet bent jau aš tai dar noriu paaugti, nes mūsų amžiuje yra sunku priaugti/numesti svorį. Aišku, žinoma, viskas yra įmanoma. Pažiūrėk kaip vyresnį žmonės lengvai „kontroliuoja“ svorį. Taip, kad nereik čia norėt visko iš karto, svarbiausia sportuok, valgyk ir viskas bus su laiku. :D Viską mane išmokino brolis, tad sakau ką girdėjau ir man patinka šitas dalykas.

Sportuoju jau virš metų, pradėjau 2013 metų rugsėjį. Einu 4 kart į trefkę per savaitę.  Dabar turiu pertrauką ilgesnę, kadangi 2 savaitės buvo atostogų ir dabar šią savaitę sirgau... Reikės atsigauti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežinau, turiu vyresnį brolį (26 metai) ir jo draugai. Jie visi lanko sporto salę su pertraukomis, bet vartoja tik proteiną ir nesilaiko jokios mitybos - valgo viską kas padėta taip sakant. Taipogi ir aš prie jų, nesilaikau mitybos valgau viską ką duoda (aišku valgau daug kartų į dieną). Nežinau kokia tu turi nuomonę, bet bent jau aš tai dar noriu paaugti, nes mūsų amžiuje yra sunku priaugti/numesti svorį. Aišku, žinoma, viskas yra įmanoma. Pažiūrėk kaip vyresnį žmonės lengvai „kontroliuoja“ svorį. Taip, kad nereik čia norėt visko iš karto, svarbiausia sportuok, valgyk ir viskas bus su laiku. :D Viską mane išmokino brolis, tad sakau ką girdėjau ir man patinka šitas dalykas.

Sportuoju jau virš metų, pradėjau 2013 metų rugsėjį. Einu 4 kart į trefkę per savaitę.  Dabar turiu pertrauką ilgesnę, kadangi 2 savaitės buvo atostogų ir dabar šią savaitę sirgau... Reikės atsigauti. :)

 

Metai? Gal turi kompiuteryje išsisaugojęs programą treniruočių?

 

 

Edit : Ne darbinis o 1-2 kartai, jeigu sakau max tai reiškia max o ne darbinis po 8 kartus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Metai? Gal turi kompiuteryje išsisaugojęs programą treniruočių?

 

 

Edit : Ne darbinis o 1-2 kartai, jeigu sakau max tai reiškia max o ne darbinis po 8 kartus.

16 man. Neturiu. Tu pečius su kojom darai jo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...