Eiti į turinį
Airidas_Apple

Pažengę sporte/kulturizmas

Rekomenduoti pranešimai

16 man. Neturiu. Tu pečius su kojom darai jo?

na nezinau kaip su kojom pecius daryt galima bet , pabandzius pazvelgti is kitos puses tao darau naujoku programa 3 menesiu bet dasisejau pratimu nes tevAs anksciau uzsimdavo kulturizmu tai daug ka padeda.Ryt imsiu nauja programa bet ne tokia kas viena dien viena raumenu grupe kita kita.Nes taip sportuoja profai kurie ruosiasi varzyboms ir pns .programoje apie 17 pratimu taip kad visu nedaryaiu nes kolkas man jie neaktualu.patarciau neskubeti su programu keitimu.taipogi pirmadieni editinsiu dell amino rugsciu nes tureciau jau gauti..
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, taigi mano istorija. Viskas prasidėjo, kai pradėjau domėtis merginomis ~2012metų rudenį. Pasiklausinėjau supratau, kad merginoms reikia preso, na ir prasidėjo kiauras dienas preso bombinimas, be jokių žinių ir patarimų. Pakočiojau gerus 3mėnesius ir nafik mečiau. Po naujų metų 2013metais sužinojau, kad turėsiu eiti į kitą mokyklą dėl mokyklos problemų. Kadangi mokiaus kaime neturėjau kito pasirinkimo kaip vykti į miestą mokintis. Kadangi buvau kaimo berniokas, labai išsigandau kas gi man bus mieste, gi mistiečiai mane gyvą suvalgys ir buvo tik viena išeitis imtis sportuoti. Turėjau neblogus duomenis kojose, ten subėgusi visa mano jėga buvo, o rankos tusčios, tai pradėjes domėtis sužinojau apie Street Workouta. Pamačiau kokia to sporto bazė, pabandžiau padaryt, o rezultatai baisūs.

•Prisitraukimai - 0

•Atsispaudimai - 5

•Lygiagretės - 0

•Apie elementus išviso užmirš galėjau..

Taigi viskas prasidėjo nuo bazės kėlimo.Pirmiausia kilnojau įvairiausius akmenis, geležius, kad užsikelti nors 3 prisitraukimus, dariau atsispaudimus belekaip viską.

Poto kai prasimušiau, radau Armstrongo programą. Būtent prisitraukimų kėlimui sekėsi puikiai, per gerą mėnesi užsikėliau iki 15 prisitraukimų. Poto dariau atsispaudimams programą. Nebepamenu pavadinimo, bet su ja ten per 6savaites turėjai per kartą padaryti 100 atsispaudimų. 100 nepadariau, bet atsispaudimai kilo neblogai.

Atėjau į naują mokykla. Pritapau labai greitai, atėjo kūno kultūros pamoka, pasimatė visų fiziniai pajėgumai ir buvau ketvirtas pagal prisitraukimų skaičių klasėje. Tada pasijutau Dievu :D Iškart radau bendraminčiu kuriuos privalėjau vytis sporto atžvilgiu.Pradėjau rimtai domėtis, kurti savo programas, jas koreguoti. Bet viskam ateina pabaiga. Atsisakiau street workout. Ir ėmiausi rimtesnio reikalo.

Nusipirkau 2hantelius,spaudimo suoliuka su štanga, bokso kriaušę,muzikinį centrą. Pradėjau treniruotis garaže. Kuriau ir kūriu įvairiausius metodus, naudojų drop setus,super setus. 2014metais nebuvo dienos, kad neskaudėtu raumenys.

Sportuoju 5kartus į savaitę, valgau 6-10kartų per dieną. Sveriu 78kg Ugis: 176cm. Maksimumu nedarau,nes neturiu laiko ir nematau tikslo gadint treniruotės.

Vasarą ruošiuosi vėl gryžti į street workout.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Vsiem priviet pacany, man sekasi kak vsiegda, katik po forumo paskyros užšaldymos, temos turinį sugalvojau prieš savaitę, bet negalėjau parašyti.

 

 

Taigi įdomu ar mūsų sargo vaikinai vis dar sportuoja.Galbūt yra ir merginų kurios palaiko formą, ten apačioje.Visgi labiau domina vaikinų sporto rezultatai/patarimai.Klausimas tiems kas eina į sporto klubą (kačialkę) koks jūsų stumimas su štanga, bei jeigu galite numeskite savo programą su kuria dirbate.

Pats sportuoju  nuo  birželio mėnesio rezultatai pradėjo matytis po 3 kilogramų suvartoto proteino, preiš tai vartojau creatiną, bei kitą proteiną, bet nuo juo daugiau šikdavau nei sportuodavau, nes nežinodavau kaip jį tinkamai vartoti, nes tai buvo berots pirmas kilogramas proteino (jeigu prisimenu gerai tai prieštai buvo tik 500g), baltymai labai stipriai sureguodavo su mano labai neatspariu žarnynu ir būdavo sitting on the toilet į dieną apie 2-3kartus.Proteino liko mažokai apie 200g, tai galvoju kad reikia pasimti amino rūgščių, ir tada po jų būsiu pabaigęs vartojimo kursą, leisiu atsigauti kepenims kurios be pertraukos varinėja baltymus į mano organizmą.Taipogi tiems kurie sako kad su chemija tik sportuoju ir čia yra lengva užsikačialint, verčiau pasidomėkit apie kulturizmą jūs vikšrai mažieji.Nes vien nuo papildų nepriauksi masės, kur jau kalbėti apie mano šaldytuve nesibaigiančią varškės koloniją, per 2 dienas suvalgau apie 2kg grūdėtos varškės, ir ant viršau užsipilu proteino sumaišyto su nedideliu kiekiu pieno.Nuo viso šito nejaučiu kada skrandis pilnas ir kada tuščias galbūt čia proteino pasėkmės, nes tampu neužšeremas, valgau ir po 10 minučių vėl valgau.Paskui nebetelpa tai tenka pasislėpti kambaryje kad nekankinčiau savęs, nes tik pamatęs maistą organizmas liepia jį valgyti bet skrandyje jau niekas netelpa.

 

 

Sportuoju 3 dienas per savaitę.

 

Štangos stumimas 65-70 gal daugiau gal mažiau priklauso nuo dienos, ir nuo nuotaikos.

Kojų stumimas su staklėmis - Na net negaliu pasakyti turiu kojos traumą taip kad užsidedu 2x 25 + staklės 35kg.= 90kilogramų ~

Visa kita kinta kas savaitę arba dvi todėl negaliu pasakyti ką darau ir su kiek darau.

 

 

Kaimynas Airidas

 

Dėl šikimo ką sakai,dėl ko ir t.t teisybė. Tik kad proteino su pienu nelabai patariu maišyti,geriau su vandeniu nors žinau kad nelabai skanu, bet jeigu maišysi su pienu visas efektas kaip ir šuniui ant uodegos ir tai gali prisidėti prie tavo šikimo kažkiek o.o. Umm aišku gali manęs ir neklausyt,bet čia tik patarimas mandagus iš mano pusės. :D Sportuoju nuo 14metų dabar jau 17man,šiaip tik laisvalaikiui siekių kažkokių neturiu. Tik kad palaikyčiau forma ir mano sveikata neišgriūtu. Plius esu gan priversta nes tėvai kultūristai nuo pat gimimo mano tai prie to "lifestyle" esu pripratusi. Tai vat taip ir pradėjau sportuot,tėvas vis sakydavo "dwj varyk nes šikna išgrius":DDD

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl šikimo ką sakai,dėl ko ir t.t teisybė. Tik kad proteino su pienu nelabai patariu maišyti,geriau su vandeniu nors žinau kad nelabai skanu, bet jeigu maišysi su pienu visas efektas kaip ir šuniui ant uodegos ir tai gali prisidėti prie tavo šikimo kažkiek o.o. Umm aišku gali manęs ir neklausyt,bet čia tik patarimas mandagus iš mano pusės. :D Sportuoju nuo 14metų dabar jau 17man,šiaip tik laisvalaikiui siekių kažkokių neturiu. Tik kad palaikyčiau forma ir mano sveikata neišgriūtu. Plius esu gan priversta nes tėvai kultūristai nuo pat gimimo mano tai prie to "lifestyle" esu pripratusi. Tai vat taip ir pradėjau sportuot,tėvas vis sakydavo "dwj varyk nes šikna išgrius":DDD

 

 

Jeigu nepaslaptis tai kokiam kauno sporto klube sportuoji ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Airidai_Apple, aš irgi sportuoju, mano spaudimas yra 105KG, dirbu ant 80KG, pritupiu su 120kg, mažai, nes labai retai darau kojas... Buvau ir aš nusipirkęs proteino 2k, priaugau svorio ten kažkiek. ;) Sportuoju 4 dienas į savaite. Kas netikit, galėsiu video numest. :)

 

Programa mano:

http://www.part.lt/img/d309e0fc124cb24a2adfb2e592134d90765.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jaigu sportuoji tik 3 dienas per savaitę, tai yra mažoką. Aš einu į sporto klubą kiekvieną dieną. Tau irgi patarčiau tai daryti

 

cia eilinio dunduko nusistatymas "ble, kas dien i sale eisiu, daugiau uzkaciosiu, kietesnis busiu" turbut dar ir sedi salei kasdien po 3h, be jokios programos darai beleka ir labiau nuvargini kuna nei ji uzpumpuoji :D :D vienai raumenu grupei reikia bent 2 paru poilsio o ne nuolatinio drozimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ai dar dėl papildų... Aš asmeniškai per visą sporto istorija savo vartojau 1.100kg proteino, kai gavau su gimtadieniu.Vartojau kiekvieną diena. Ryte: 1 samti kur buna dėžutėi su vandeniu. Prieš treniruotę 1samtį su vandeniu. Ir po treniruotės į savo baltymų kokteilius. Pamenu per gimtadienį didžiulę dozę draugai padarė, tai po gero pusvalandžio apsivėmiau. :D Reikia pratintis iš lėto, o ne iš kart pilnom dozėm. Nu proteino pasikeitimų didelių nepastėbejau. Tik tiek kad svoris vietoje pradėjo laikytis.

 

O dabar vartoju tik savo baltymu kokteilius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

cia eilinio dunduko nusistatymas "ble, kas dien i sale eisiu, daugiau uzkaciosiu, kietesnis busiu" turbut dar ir sedi salei kasdien po 3h, be jokios programos darai beleka ir labiau nuvargini kuna nei ji uzpumpuoji :D :D vienai raumenu grupei reikia bent 2 paru poilsio o ne nuolatinio drozimo

++ geriausiai eiti pirm/antr, treč poilsis, ketvr/penkt, savaitgalis poilsis, pats taip darau, po 1-1,5h praleidžiu sporto salėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

++ geriausiai eiti pirm/antr, treč poilsis, ketvr/penkt, savaitgalis poilsis, pats taip darau, po 1-1,5h praleidžiu sporto salėje.

 

 

cia eilinio dunduko nusistatymas "ble, kas dien i sale eisiu, daugiau uzkaciosiu, kietesnis busiu" turbut dar ir sedi salei kasdien po 3h, be jokios programos darai beleka ir labiau nuvargini kuna nei ji uzpumpuoji :D :D vienai raumenu grupei reikia bent 2 paru poilsio o ne nuolatinio drozimo

Kaip matau sunkiai gaudotės. Daug kartų per savaitę sportuot nepatartina, kai sėdi ant jėgos. Nes tada vyksta darbas su mūsų nervine sistema. O pvz: sėdint ant masės gali sportuot ir visus 6 kartus per savaitę. Ir tavo raumenys laisvai atsistatys jei turi tvarkingą programą, bei gerai junti raumenis. :) Jei reikia daugiau info AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...