Eiti į turinį
Fokus_Marokus

NBA ALL STAR 2015

Rekomenduoti pranešimai

Gaila , kad Jono nepaėmė , bet tikiuosi kitai metais jau žais .

 

P.S Nelabai supratau , kaip Kobe gali žaist jei girdėjau , kad jis patyrę traumą ir 9 mėnesius negalės žaist ?

Išrinko jį anksčiau nei jis patyrė traumą. Jis nežais ir jo vietą tikrai manau užims Hardenas, o laisvą vietą West rezervuose paims Cousins arba Lillard. Mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip galima nesuprasti dėlko Kobe yra ... :D Turbut jo žaidimo nežiuri.

Jis geras žaidėjas, bet jo pataikymas šį sezoną yra tragiškas. 30 proc pataikymas, visada 8/30 pataikymas, savanaudiškai žaidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Daugiausia pažįstu iš matymo ir taip žaidėjų, į kuriuos mielai žiūriu, yra iš wast. Dėkui kad ikėlei, panaudosiu ant deckstop'o ir tai pravers. Dedu + rep...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

yup, aš irgi labai tikėjausi, ir kiek dabar žiūrėjau reklamą - tai rodys tiesiogiai, tai bus really fun

#gowade

Rodys tikrai, man atrodo net ir visus contestus, ne tik žvaigždžių rungtynes.

 

Gaila , kad Jono nepaėmė , bet tikiuosi kitai metais jau žais .

 

P.S Nelabai supratau , kaip Kobe gali žaist jei girdėjau , kad jis patyrę traumą ir 9 mėnesius negalės žaist ?

 

Ji pakeis Hardenas penkete, išrinko prieš traumą, ir labai gerai, kad barzda penkete, nes nusipelnęs 3x už ta lavoną Kobe, gaila, kad Lillardo nepaemė ;x

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Breaking shit news, kad Korver pakeis wade all-star, 4-sis Vanagų žaidėjas, kuris TIKRAI nėra vertas all-star, jei komanda čia puikiai susižaidusi tai visus ima?, tai praeitais metais turėjo visą penketą Spurs paimti į west all-star... Ir Davisą pakeičia D.Nowitzki, Griffiną pakeitė Lillard normaliai čia abu šitie.

p.s. įdomus faktas, kad East treneris yra Atlantos komandos treneris, ir atsarginius žaidėjus renkasi treneriai, tad aišku kodėl pasirinko savo žaidėjus į komandą... fck da logic

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...