Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

MNFST_City

,,The Ballas'' S&C Gaujos Era - AFK

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas city , pameni kaip mes dar buvom nepazystami ir nesuvejom , prasiau mini i tavo gauja , tu mane apklausinejai Teamspeake , neatsakiau beveik viska teisyngai , bet tu man vistiek daviai sansa pasytaisyti , mes pradejom labiau bendrauti teamspeake , susipazinom , dabar visai normaliai suveinam . Man daug kartu Rokas_Kupeta siule i savo Gauja , bet as atsisakiau , nenorejau isduoti savu draugu , nu Roka_Kupeta irgi geras draugas bet nenorejau iseit i Grove Street nes man nepatiko pavaduotojas ir t.t Kupeta , pamaniau nelabai megstu emigruoti i kitas gaujas, tad pasilikau pas tave . Kaip mane priemiai i Sugah gauja ,Edga_Sugah buvo labai geras direktorius irgi beabejo , bet Sugah prarado direktoriu is savo pavaduotojaus tokia smulkia klaidele manau Svajunui daugiau taip nepasikartos tokios smulkios klaideles :). Tad linkiu tau sekmes imti Grove Street direktoriu , jei pajiimsi tad linkiu tau surinkti gera komanda, ir linkiu nesulaukti Ddos atakos is savo Konkurentu .
PEACE , Linkejimai Svajunui , Sugah, City , Kupetai ir savo visai buvusiai komandai Sekmes draugai :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas dėkui kad paminėjai ir mane,smagu pas tave budavo visada žalius traiškyt :lol:  ai čia toke tik ss radau tik nespejau pimpalo isitraukt ant pukio apmišt nes bazėj jo šutves buvo krito visi greit 5eabbce191350a86cbb895944a31f3bc17.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...