Eiti į turinį
Bona_Zeko

Mityba sportuojant

Rekomenduoti pranešimai

mitybos kaina pačios yra apie 100 litų , bet yra sudaroma labai skirtingai pagal tavo svorį ir ūgį bei kas savaite reik valgyt vis kažką kito t.y. gliukozė , angliavandeniai , baltymai ir t.t. Kas be ko reikia valgyti ir saldumynus kurie sudaryti iš miltų , kviečių ir t.t. tiesiog mūsų organizmas yra kaip išmanusis telefonas tai pat ir apie sportą jeigu tu jo nepakrauni vakare tu jautiesi silpnas ryte , tai tiesiog jeigu tu nevalgysi prieš einant sportuot arba po jo tu jausiesi silpnas , bet geriausia subalansuoti mityba ir ją naudoti rezultatai tikrai matosi.

Kažką maišai, mitybos planas kainuoja vos apie ~ 10e

 

Nemanau, kad reikia mokėti kažkam pinigus už tai, kad tau sudarytų mitybą žmogus nežinantis tavo poreikių. Reikia tiesiog atsisakyti cukraus bent didelės dalies, padažų, konditerijos, jau šitie daug padės. Ir niekada nebadauti, jei nori valgyt tai ir valgyk, bet niekada nepersivalgyk.

Mitybos planas, kaip ir jo laikymasis - būtinas.

O pats pakolkas varau į masę, dar kokį mėnesiuką ir tada sėsiu ant dietos, mityba sudarys pažįstamas, kuris apie tai nusimano, pats stengiuosi nelyst kur nenusimanau.

Naudingos nuorodos

https://www.linear-software.com/body-fat-calculator.html

www.kalorijos.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš šiuo metu biškį mažinu svorį, džiovinuosi, kadangi sportuoju 5 dienas per savaite, tai reikia daug baltymų ir angliavandenių, pagal mano mitybą šiuo metu sveriu 71-72kg valgau:

1) 3 kiaušiniai vienas trynys + 100g nevirtų ryžių (pakelis) viriti gaunasi 300+-.

2) 200g vištienos virtos + 100g nevirtų (pakelis).

3) Kaip pirmas.

4) Kaip antras.

5) Tuno konserva gabaliukais savose sultyse + 200g daržovių, galima pakeisti pakelį varškės, 150ml pieno ir bananas.

Ir taip visas 7 dienas per savaitę ir jokių nukrypimų!! Kadangi ruošiuosi kovot, tai reikia gerai išsausėt ir ruoštis vasaros sezonui, reziume išdeginsiu riebalus ir geriausiu atveju priaugsiu liesos masės. Turint valią ir kantrybę gausim visi gerus rezultatus :)

Paskaičiau ir prisiminiau :D yra keli bachuriukai metais vyresni už mane (ūgio ir svorio nežinau, bet gan aukštoki ir kūdi), kurie eina į tą pačią kačialkę. Rūbinėj persirengiu ir girdžiu, kai šneka jie. Vienas sako dabar einu 4 kart į savaitę, bet blemba reiks eit 5 kart į savaitę, nes nieko nesijaučia. O salę lanko apie 1 mėnesį gal :D Tai juokas tik paėmė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Paskaičiau ir prisiminiau :D yra keli bachuriukai metais vyresni už mane (ūgio ir svorio nežinau, bet gan aukštoki ir kūdi), kurie eina į tą pačią kačialkę. Rūbinėj persirengiu ir girdžiu, kai šneka jie. Vienas sako dabar einu 4 kart į savaitę, bet blemba reiks eit 5 kart į savaitę, nes nieko nesijaučia. O salę lanko apie 1 mėnesį gal :D Tai juokas tik paėmė :D

Nu aš sportuoju apie 4 metai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ne, aš tarkim darau nuo 6 iki 10 pakartojimų po 3-4 serijas

4 serijos, mažiausiai 8 kartojimai, 10 daugiausia, gali daryt piramide ten pvz 12-10-8-6, ir kelk svori kas savaitę, valgyk normaliai ir bus jėga ir masė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 serijos, mažiausiai 8 kartojimai, 10 daugiausia, gali daryt piramide ten pvz 12-10-8-6, ir kelk svori kas savaitę, valgyk normaliai ir bus jėga ir masė :)

Ačiū už info, panašiai ir darydavau pakartojimus :)

 

Nu aš sportuoju apie 4 metai 

Tai aš tau nieko nesakau, bet ten čiuvai tik pradėję eit į salę, kūdi kaip sliekas ir nori visko iš karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...