Eiti į turinį
Johnas_Sim

Palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Bilai

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nuo 03.26 - 05.28

3. Kodėl mus paliekate? Palieku dėl to, kad nebeturiu laiko per 2acc lošti, norisi tą laisvą laiką praleisti naudingiau nei sedėti pr pc +dar vipas baigės ant to acc tai neapsimoka pirkti jo dėl 1sav :D.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas, valdžia mldc, komanda mldc. Noriu paminėt pora žmonių kurie man įsiminė dirbant NP. Raimiss_Belly, Johnas_Sim, Arnas_Milleris, Marlboro_Master, Domas_Sliuuzas, Armandas_Coolx, Lukas_Asiliukas - palaikei mane freizerių :DD, David_Dirol, Vakaris_Kabosiss, Gedas_Orange, Lukas_Mirror, Tomekas_Bullet, Mancius_Rinkee, Pauliokas_Andreas, Zaibo_Karalius ar kaip tu ten toks :D. Jūs esat  mldc ir linkiu jum sėkmės NP darbe arba kažkur kitus, nes kaikurie jau nebedirba ://

Ko nepaminėjau nepykit, gal nebendravom, o gal aš užmirašau kažką prirašyt :D

Sveikas Bilai. Suprantu, kad per 2 acc lošt nėra labai įdomu, manau, dabar ir man ir tau geriau. Dirbai neblogai, na aktyvumas buvo mažokas. :/ Lauksim grįžtant su normaliu acc. Sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Bušma
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): Nuo 03.26 iki 05.29 / 2mėnesiai ir 4 dienos.
3. Kodėl mus paliekate? Atėjo toks metas,lauke vis gerėja ir gerėja oras,egzaminų maratonas prasidėjęs.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe?
Viskas buvo puiku. Paminėsiu keletą vardų su kuriais teko susidurti,pabendrauti.
Johnas_Sim - Ačiū Jonai,kad leidai man dirbti pas tave,pirmą kartą pajusti narkotikų prekeivių darbo patirties. Buvai malonus žmogus,visada su tavimi būdavo galima susitarti. Ačiū tau dar kartą.
Lukas_Mirror - Griežtas,tačiau teisingas žmogus,buvau pričiuptas atiduodant pinigus už narkotikus ,buvu nubaustas,su tuo sutikau visapusiškai kadangi pats buvau kaltas,šiaip taip pat esi puikus žmogus,labai nesipykdavom. Sėkmės tau.
Lava_Master - Mano draugelis,senai palikęs,tačiau padėjęs man pačioje pradžioje kai buvo labai sunku,jeigu netu gal būčiau ir iškritęs po pirmų dienų,tačiau tu visada padėjai. ačiū tau.
Vakaris_Kabbosis - Nežinau ar tavo nicką teisingai parašiau,bet tebūnie,taip pat su tavimi karts nuo karto pašnekėdavom,pasiūlei man keletą žaidimų kuriuos dabar kartas nuo karto pažaidžiu. Sėkmės tau prekeiviuose ir iki :)

Matt_Versace - Sveikas,gelbėjai mane su modais,ačiū tau už tai ,šiaip taip pat esi malonus žmogus,galima su tavimi pašnekėti.

David_Dirol - Puikus įgaliotinis,niekada nesipykom,nebendravom labai daug,tačiau ėjo pastebėti,kad esi puikus žmogus.

Tomekas_Bullet - Dar vienas įgaliotinis , esi labai malonus žmogus,visada būdavo galima paprašyti tavęs kažko,parašydavai reklamą,kai turėjai adminą padėdavai ir kitur . Ačiū tau.

Marlboro_Master - Šiaip kaip žmogus gal tu ir neblogas,bet tu perdaug žiūri į žaidimą,tau atrodo,kad čia yra tikras tavo gyvenimas,žmogau taip nėra ir nedaryk zapadlo kiekvienam darbuotojui su kuriuo nebendrauji. Sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Bušma

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): Nuo 03.26 iki 05.29 / 2mėnesiai ir 4 dienos.

3. Kodėl mus paliekate? Atėjo toks metas,lauke vis gerėja ir gerėja oras,egzaminų maratonas prasidėjęs.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas buvo puiku. Paminėsiu keletą vardų su kuriais teko susidurti,pabendrauti.

Johnas_Sim - Ačiū Jonai,kad leidai man dirbti pas tave,pirmą kartą pajusti narkotikų prekeivių darbo patirties. Buvai malonus žmogus,visada su tavimi būdavo galima susitarti. Ačiū tau dar kartą.

Lukas_Mirror - Griežtas,tačiau teisingas žmogus,buvau pričiuptas atiduodant pinigus už narkotikus ,buvu nubaustas,su tuo sutikau visapusiškai kadangi pats buvau kaltas,šiaip taip pat esi puikus žmogus,labai nesipykdavom. Sėkmės tau.

Lava_Master - Mano draugelis,senai palikęs,tačiau padėjęs man pačioje pradžioje kai buvo labai sunku,jeigu netu gal būčiau ir iškritęs po pirmų dienų,tačiau tu visada padėjai. ačiū tau.

Vakaris_Kabbosis - Nežinau ar tavo nicką teisingai parašiau,bet tebūnie,taip pat su tavimi karts nuo karto pašnekėdavom,pasiūlei man keletą žaidimų kuriuos dabar kartas nuo karto pažaidžiu. Sėkmės tau prekeiviuose ir iki :)

Matt_Versace - Sveikas,gelbėjai mane su modais,ačiū tau už tai ,šiaip taip pat esi malonus žmogus,galima su tavimi pašnekėti.

David_Dirol - Puikus įgaliotinis,niekada nesipykom,nebendravom labai daug,tačiau ėjo pastebėti,kad esi puikus žmogus.

Tomekas_Bullet - Dar vienas įgaliotinis , esi labai malonus žmogus,visada būdavo galima paprašyti tavęs kažko,parašydavai reklamą,kai turėjai adminą padėdavai ir kitur . Ačiū tau.

Marlboro_Master - Šiaip kaip žmogus gal tu ir neblogas,bet tu perdaug žiūri į žaidimą,tau atrodo,kad čia yra tikras tavo gyvenimas,žmogau taip nėra ir nedaryk zapadlo kiekvienam darbuotojui su kuriuo nebendrauji. Sėkmės tau.

Sveikas, Lukai. Gaila, kad palieki, nes dirbai tikrai neblogai ir išdirbai virš 2 mėnesių, kas yra tikrai nemažai. Žinau, kad dabar esi dvyliktokas ir tie visi reikalai, egzaminai atima daug laiko + dar už lango geras oras ir visai nesinori žaisti. :) Sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gedas_Orange
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 03-05-2015 iki 04-06-2015 [3 Men be dienos] [sim ismesk Mane nes pats palikti negaliu ]
3. Kodėl mus paliekate?:
Gavau FREE bana ir poto dar bumer prikure nhj ir -3500krd ir ngl atsibaninti
4. Kas patiko ir nepatiko darbe?: Viskas, ahujenos kolegos.

Johnas_Sim : You and me go way back to 2013 - Mldc drk esi dekui tau didelis uz tai kad davei sansa dirbti np, Because of you i made 100mln :) : Laikik drk iki Kitos vasaros nes po vasaros tikrai grisiu :)

Lukas_Mirror : Oh mirror uzketejas zvejys - Mldc esi kai gavai pava galojau kad busi pasikeles bet klidau Nice KID esi, linkau tau laikit pava iki tol kol you DIE (JK)

Paulius_Taspats : Dar vienas saunus ciuvas, tave irgi pazistu nuo 2013 kai pas sima igl buvai, sekmes tau pasiekti igl, nes zinau kad nori

Arnas_Milleris : K1D irgi nuo mech laiku pazistu gerai suseinam, sekemes bandant gauti ''420''

Robertass_Samp : Never miegantis ridos kelejas, mldc esi, kai atejai i np galvojau vaikas busi isisokines bet klidau mldc kid'as esi sekmes ir tau pasiekti to ko nori

Armandas_Coolx : Kuuullliiikkkkssss You my friend are mldc, gaila aisku kad palikai musu NP kolektiva del TRV bet phj sekmes tau :)

Mantas_Laurutenas : Jau senai palikai bet tikrai mldc esi draugiskas, gal dar susitiksim

David_Dirol : Best kramtoske, mldc igl esi, draugiskas, visada padedi, irgi nuo Mech pazystamas, igl irgi jau gan ilga laika tad sekmes bandant gauti Pava

Tomekas_Bullet : Dar vienas noliferis kaip ir as :D - mldc igl, sekmes

Marlboro_Master : Irgi mldc ciuvas, dar prasuksim varkiu kaip tada pries pora sav sekmes tau su igl

Arma_Navickas : Irgi vienas ciuvelis gerai sueidavom, irgi geras aferistas, sekmes su ballas pavu

Domas_Sliuuzas : Mldc esi, draugiskas, galvojau busi Kid'as isikelas, bet ne mldc tikrai mldc

Pauliokas_Andreas : Isk botas sekmes ir tau mldc esi dosnus lt dalini :)

Sorry ko nepaminejau [sorry uz klaidas nemoku gerai lietuviskai rasyt, buciau angliskai parases bet bijau kad puse nesupras ]

Sekmes jum all, zinau zadejau isdalinti Mln ir Nark pries leave bet Gavau FREE bana ir -3500krd tai ngl prisijungti, nepikit dar bus laiko  - po vasaros tikrai grisiu

I LOVE YOU ALL :)

I WILL TELL YOU ALL ABOUT IT WHEN I SEE YOU AGAIN :*)

• Už 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gedas_Orange

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 03-05-2015 iki 04-06-2015 [3 Men be dienos] [sim ismesk Mane nes pats palikti negaliu ]

3. Kodėl mus paliekate?: Gavau FREE bana ir poto dar bumer prikure nhj ir -3500krd ir ngl atsibaninti

4. Kas patiko ir nepatiko darbe?: Viskas, ahujenos kolegos.

Johnas_Sim : You and me go way back to 2013 - Mldc drk esi dekui tau didelis uz tai kad davei sansa dirbti np, Because of you i made 100mln :) : Laikik drk iki Kitos vasaros nes po vasaros tikrai grisiu :)

Lukas_Mirror : Oh mirror uzketejas zvejys - Mldc esi kai gavai pava galojau kad busi pasikeles bet klidau Nice KID esi, linkau tau laikit pava iki tol kol you DIE (JK)

Paulius_Taspats : Dar vienas saunus ciuvas, tave irgi pazistu nuo 2013 kai pas sima igl buvai, sekmes tau pasiekti igl, nes zinau kad nori

Arnas_Milleris : K1D irgi nuo mech laiku pazistu gerai suseinam, sekemes bandant gauti ''420''

Robertass_Samp : Never miegantis ridos kelejas, mldc esi, kai atejai i np galvojau vaikas busi isisokines bet klidau mldc kid'as esi sekmes ir tau pasiekti to ko nori

Armandas_Coolx : Kuuullliiikkkkssss You my friend are mldc, gaila aisku kad palikai musu NP kolektiva del TRV bet phj sekmes tau :)

Mantas_Laurutenas : Jau senai palikai bet tikrai mldc esi draugiskas, gal dar susitiksim

David_Dirol : Best kramtoske, mldc igl esi, draugiskas, visada padedi, irgi nuo Mech pazystamas, igl irgi jau gan ilga laika tad sekmes bandant gauti Pava

Tomekas_Bullet : Dar vienas noliferis kaip ir as :D - mldc igl, sekmes

Marlboro_Master : Irgi mldc ciuvas, dar prasuksim varkiu kaip tada pries pora sav sekmes tau su igl

Arma_Navickas : Irgi vienas ciuvelis gerai sueidavom, irgi geras aferistas, sekmes su ballas pavu

Domas_Sliuuzas : Mldc esi, draugiskas, galvojau busi Kid'as isikelas, bet ne mldc tikrai mldc

Pauliokas_Andreas : Isk botas sekmes ir tau mldc esi dosnus lt dalini :)

Sorry ko nepaminejau [sorry uz klaidas nemoku gerai lietuviskai rasyt, buciau angliskai parases bet bijau kad puse nesupras ]

Sekmes jum all, zinau zadejau isdalinti Mln ir Nark pries leave bet Gavau FREE bana ir -3500krd tai ngl prisijungti, nepikit dar bus laiko  - po vasaros tikrai grisiu

I LOVE YOU ALL :)

I WILL TELL YOU ALL ABOUT IT WHEN I SEE YOU AGAIN :*)

Sveikas, Gedai. Tikrai gaila, kad gavai tą baną. :/ Išdirbai 3 mėnesius, kas yra daug, dirbai gerai, buvai aktyvus, įspėjimų kaip ir neturėjai, buvai pasiekęs paskutinį rangą. Už gerą darbą ir tuos išdirbtus 3 mėnesius taip pat gauni "420" ranga, todėl atsibaninęs galėsi grįžti, kada tik panorėjes. Sėkmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Zvinklys
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015 05 24 iki 2015 06 11
3. Kodėl mus paliekate? Kompaniją nekokia. Vienintelei žmones kurie tikrai yra malonus, bei geri kolegos yra Sliuuzas, Porse na ir Jonis.

Direktorius(Jonis) Mldc, gerai susitvarko, bei islaiko komanda,

Kompaniją nekokia. Daugeu nemanau ar reikia sakyti, kaip sakoma as ju neižeidinėjų o pakeitčiu nuomone apie juos.

Taigi sekmės, Joni laikykis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Zvinklys

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015 05 24 iki 2015 06 11

3. Kodėl mus paliekate? Kompaniją nekokia. Vienintelei žmones kurie tikrai yra malonus, bei geri kolegos yra Sliuuzas, Porse na ir Jonis.

Direktorius(Jonis) Mldc, gerai susitvarko, bei islaiko komanda,

Kompaniją nekokia. Daugeu nemanau ar reikia sakyti, kaip sakoma as ju neižeidinėjų o pakeitčiu nuomone apie juos.

Taigi sekmės, Joni laikykis.

Sveikas, Mantai. Jeigu jau palieki darbą, palik jį tyliai ir ramiai, o dėl tos /paliko žinutės ko gero ir naloge būsi. :/ Dirbai vidutiniškai, buvai pasiekęs 2 rangą, išdirbai irgi neilgai. Sėkmės tau kitur, susirasti "geresnį" kolektyvą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dirol

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 01-17-06-22

3. Kodėl mus paliekate?  Turbūt pagrindinė priežastis tokia, kad pasiūlė Taxi 1 firmos pavaduotoją, tad kažkaip atsisakyt jo nelabai norėjosi :/

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Prieš ateidamas į np galvojau, kad čia dirbs visokie buvę drk ir bus žiauriai pasikėlę, bet ne, kolektyvas išliko toks pat draugiškas iki šių dienų, o šiaip daugmaž visi normalūs buvo, su visais stengiausi normaliai bendrauti, o jei kam neįtikau, tai nežinau, visiem neįtiksi.

Paulius_Taspats - Nebe reikalo tave įmečiau į šio sąrašo viršūnę, bendraujam jau lyg pusantrų metų, kogero, esi pats geriausias šio žaidimo draugas, visados dirbam kartu, turim tą pačią mašiną :D. Su tavim apie viską gali pakalbėt, apie visiškus "šūdus" ir apie rimtus dalykus. Kartais užpisi, nes niekad netikrini nei /atsakiklis nei skype ;D. Tai va,ždž, nenoriu plėstis, nes poto pradėsiu rašyt litanijas ;D. Kadangi gavau pavaduotoją, tai greičiausiai susitiksim taxuose, sėkmės !

Johnas_Sim - Kaip direktorius esi geras, visados atlieki savo pareigas, neišsišoki, būni savo vietoje, dažniausiai būni tylus,aišku, karts nuo karto suskaldai savo medinį prikolą :D, tačiau kartais būni kažkoks pasikėlęs ir piktas ant visų, nežinau, galvojau, kad man tik taip pasirodė, bet čia nevien mano nuomonė :/. O šiaip dėkingas tau lieku, kad vos gavęs drk, davei man įgal, nes maniau, jog "420" rangą duosi iškart,o dėl įgal reiktų kokį mėnesį palaukt, tikiuosi nenuvyliau.  Ždž, sėkmės tau !

Lukas_Mirror - Iš anksčiau buvau susidaręs apie tave nuomonę nekokią, galvojau būsi kažkoks dundukas, tačiau vėliau pradėjom bendraut ir pasirodei draugiškas, bendraujantis, visad ką nors sumąstai įdomaus, dažnokai matydavau tave žvejojantį, kartais pats prisijungdavau, imdavom varžybas ;D, nu ždž, nuomonė apie tave ryškiai pasikeitė, tikiuosi tokiu išliksi bei tikiuosi, kad gausi np drk, nes manau, kad būtum geresnis drk už Johną, sėkmės !

Tomekas_Bullet - Kiek darydavau tave /dpzu, tiek matydavau, kad tau kelią ridą :D. Esi irgi tylus, neišsišokantis, mandagus, padedantis, nelabai bendraudavom, retkarčiais pasirašydavom, bet pasirodei tikrai normalus, būtų įdomu matyt tave pavaduotojo poste, nu ždž, sėkmės !

Marlboro_Master - Nu va, priėjau ir prie tavęs. Prisidėsiu prie Bušmos nuomonės apie tave "Šiaip kaip žmogus gal tu ir neblogas,bet tu perdaug žiūri į žaidimą,tau atrodo,kad čia yra tikras tavo gyvenimas,žmogau taip nėra ir nedaryk zapadlo kiekvienam darbuotojui su kuriuo nebendrauji." Anksčiau tai buvai normalus, sueidavom, o kai Johnas gavo pavą iškart pasikeitei, turbūt supratai, kad didelė galimybė gaut įgal, gavai įgal, darei ten tas savo treniruotes, dažnai išsišokdavai iš savo vietos, vaidindavai visokį teisinguolį, įvedinėdavai savo taisykles, kartais vapšė nusišnekėdavai,suskaldydavai kokį perliuką į /r, vėliau pasidarei vėl toks normalus, šiaip yra apie ką su tavim pakalbėt ir atrodai tikrai fainas, įdomus žmogus. Žodžiu, esi normalus, bet kartais elgiesi nekaip :D. Neimk čia to, ką parašiau į širdį :D, tiesiog susidariau tokią nuomonę apie tave :), sėkmės !

Domas_Sliuuzas -  Nebendravom ypatingai daug, bet esi gana rimtas ir turi galvą, todėl mano nuomone esi labiausiai tinkantis gauti įgal :), sėkmės !

Arnas_Milleris - Gan draugiškas esi, visados galima paprikolint su tavim ir šiaip pakalbėt ką nors, mačiau gavai "420', tai va, siek įgal, nes jei negausi, žinai kur esi laukiamas, sėkmės !

Raimis_Belly - Vos nepamiršau tavęs prirašyt :D. Kai įstojau, galvojau būsi pasikėlęs, nes supranti gi, bet poto pradėjom bendraut, iškart pasidarei vienas geriausų draugų sarge, visados esi linksmas, žiauriai fainas draugas, kažkaip negalvojau, kad tokie kaip tu belošia čia, tikiuosi ateisi į dušman, sėkmės tau !!!

Gedas_Orange - Tu tai visad nuotaikoj būni, dažnai pasireiški į /r, nu ždž, geras kolega :D, sėkmės !

Gytis_Junior - Jau buvau tave pamiršęs prirašyt ;D. Anksčiau, dar kai mechuose dirbom, tai ypatingai daug nebendravom, tačiau kai gavau taxi 2 frm įgal, pradėjom bendraut ir taip viskas prasidėjo, esi paprastas, draugiškas, linksmas, fains žmogus ;D, dėkingas tau labai lieku už tai, kad laikeisi žodžio ir davei pavaduotoją, nes ir pats supranti, jei ne aš, tai gal ir nebūtum dabar drk, tikiuosi būsime viena iš geriausų taxi valdžių sarg istorije ;D

Vladimir_Panetna - Esi draugiškas, malonus, mldc žmogus, iš pradžių nelabai pasitikėjau tavim, dėl ankstesnių tavo darbelių ;D, bet poto prasukom varkę ir pasitikėjimas buvo ;D, nu ždž, sėkmės tau ;D

Tng daugiau tas nuomones rašyt, kas norėsit į až arba /sms paprašysit nuomonės ir parašysiu, na o čia sąrašas žmonių, kurie kažkaip įstrigo ir tng jau nuomones apie juos rašyt :D

Andrejus_Pupsas

Johnas_Sim

Karolis_Vidrickas

Lukas_Bounder

Lukas_Mirror

Lukas_Tor

Mantvydas_Lietuva

Marlboro_Master

Paulius_Taspats

Ricardas_Kairiukstis

Tomekas_Bullet

Vladimir_Panetna

Animal_Pelkiauskas

Danielius_Sony

Edgaras_Narvydasss

Kaspa_Easy

Pauliokas_Andreas

Mantas_Laurutenas

Lukas_Asiliukas

Armandas_Coolx

Grazvis_Volk

Aspect_Boy

Eivinas_Drag

Gedas_Orange

Lava_Master

Lukas_Busma

Paul_Gray

Lukas_Lmn

Gytis_Junior

Danny_Hagen

Vakaris_Kabosiss

Defy_Smith

Deivis_Davidas

Domas_Sliuuzas

Mancius_Rinkee

Matt_Versace

Paulius_Originals

Arnas_Milleris

Zaibo_Karalius

Arma_Navickas

Raimis_Belly

Rokas_Driftas

Robertss_Samp

Julius_Linija

Kentas_Ultimate

Marcius_Mikis

Augis_Youtube

Ernis_Porse

Linas_Zipa

Domaxz_Intensive

Jakas_Simpson

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dirol
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 01-17-06-22
3. Kodėl mus paliekate?  Turbūt pagrindinė priežastis tokia, kad pasiūlė Taxi 1 firmos pavaduotoją, tad kažkaip atsisakyt jo nelabai norėjosi :/
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Prieš ateidamas į np galvojau, kad čia dirbs visokie buvę drk ir bus žiauriai pasikėlę, bet ne, kolektyvas išliko toks pat draugiškas iki šių dienų, o šiaip daugmaž visi normalūs buvo, su visais stengiausi normaliai bendrauti, o jei kam neįtikau, tai nežinau, visiem neįtiksi.

Paulius_Taspats - Nebe reikalo tave įmečiau į šio sąrašo viršūnę, bendraujam jau lyg pusantrų metų, kogero, esi pats geriausias šio žaidimo draugas, visados dirbam kartu, turim tą pačią mašiną :D. Su tavim apie viską gali pakalbėt, apie visiškus "šūdus" ir apie rimtus dalykus. Kartais užpisi, nes niekad netikrini nei /atsakiklis nei skype ;D. Tai va,ždž, nenoriu plėstis, nes poto pradėsiu rašyt litanijas ;D. Kadangi gavau pavaduotoją, tai greičiausiai susitiksim taxuose, sėkmės !
Johnas_Sim - Kaip direktorius esi geras, visados atlieki savo pareigas, neišsišoki, būni savo vietoje, dažniausiai būni tylus,aišku, karts nuo karto suskaldai savo medinį prikolą :D, tačiau kartais būni kažkoks pasikėlęs ir piktas ant visų, nežinau, galvojau, kad man tik taip pasirodė, bet čia nevien mano nuomonė :/. O šiaip dėkingas tau lieku, kad vos gavęs drk, davei man įgal, nes maniau, jog "420" rangą duosi iškart,o dėl įgal reiktų kokį mėnesį palaukt, tikiuosi nenuvyliau.  Ždž, sėkmės tau !
Lukas_Mirror - Iš anksčiau buvau susidaręs apie tave nuomonę nekokią, galvojau būsi kažkoks dundukas, tačiau vėliau pradėjom bendraut ir pasirodei draugiškas, bendraujantis, visad ką nors sumąstai įdomaus, dažnokai matydavau tave žvejojantį, kartais pats prisijungdavau, imdavom varžybas ;D, nu ždž, nuomonė apie tave ryškiai pasikeitė, tikiuosi tokiu išliksi bei tikiuosi, kad gausi np drk, nes manau, kad būtum geresnis drk už Johną, sėkmės !
Tomekas_Bullet - Kiek darydavau tave /dpzu, tiek matydavau, kad tau kelią ridą :D. Esi irgi tylus, neišsišokantis, mandagus, padedantis, nelabai bendraudavom, retkarčiais pasirašydavom, bet pasirodei tikrai normalus, būtų įdomu matyt tave pavaduotojo poste, nu ždž, sėkmės !
Marlboro_Master - Nu va, priėjau ir prie tavęs. Prisidėsiu prie Bušmos nuomonės apie tave "Šiaip kaip žmogus gal tu ir neblogas,bet tu perdaug žiūri į žaidimą,tau atrodo,kad čia yra tikras tavo gyvenimas,žmogau taip nėra ir nedaryk zapadlo kiekvienam darbuotojui su kuriuo nebendrauji." Anksčiau tai buvai normalus, sueidavom, o kai Johnas gavo pavą iškart pasikeitei, turbūt supratai, kad didelė galimybė gaut įgal, gavai įgal, darei ten tas savo treniruotes, dažnai išsišokdavai iš savo vietos, vaidindavai visokį teisinguolį, įvedinėdavai savo taisykles, kartais vapšė nusišnekėdavai,suskaldydavai kokį perliuką į /r, vėliau pasidarei vėl toks normalus, šiaip yra apie ką su tavim pakalbėt ir atrodai tikrai fainas, įdomus žmogus. Žodžiu, esi normalus, bet kartais elgiesi nekaip :D. Neimk čia to, ką parašiau į širdį :D, tiesiog susidariau tokią nuomonę apie tave :), sėkmės !
Domas_Sliuuzas -  Nebendravom ypatingai daug, bet esi gana rimtas ir turi galvą, todėl mano nuomone esi labiausiai tinkantis gauti įgal :), sėkmės !
Arnas_Milleris - Gan draugiškas esi, visados galima paprikolint su tavim ir šiaip pakalbėt ką nors, mačiau gavai "420', tai va, siek įgal, nes jei negausi, žinai kur esi laukiamas, sėkmės !
Raimis_Belly - Vos nepamiršau tavęs prirašyt :D. Kai įstojau, galvojau būsi pasikėlęs, nes supranti gi, bet poto pradėjom bendraut, iškart pasidarei vienas geriausų draugų sarge, visados esi linksmas, žiauriai fainas draugas, kažkaip negalvojau, kad tokie kaip tu belošia čia, tikiuosi ateisi į dušman, sėkmės tau !!!
Gedas_Orange - Tu tai visad nuotaikoj būni, dažnai pasireiški į /r, nu ždž, geras kolega :D, sėkmės !
Gytis_Junior - Jau buvau tave pamiršęs prirašyt ;D. Anksčiau, dar kai mechuose dirbom, tai ypatingai daug nebendravom, tačiau kai gavau taxi 2 frm įgal, pradėjom bendraut ir taip viskas prasidėjo, esi paprastas, draugiškas, linksmas, fains žmogus ;D, dėkingas tau labai lieku už tai, kad laikeisi žodžio ir davei pavaduotoją, nes ir pats supranti, jei ne aš, tai gal ir nebūtum dabar drk, tikiuosi būsime viena iš geriausų taxi valdžių sarg istorije ;D
Vladimir_Panetna - Esi draugiškas, malonus, mldc žmogus, iš pradžių nelabai pasitikėjau tavim, dėl ankstesnių tavo darbelių ;D, bet poto prasukom varkę ir pasitikėjimas buvo ;D, nu ždž, sėkmės tau ;D

Tng daugiau tas nuomones rašyt, kas norėsit į až arba /sms paprašysit nuomonės ir parašysiu, na o čia sąrašas žmonių, kurie kažkaip įstrigo ir tng jau nuomones apie juos rašyt :D

Andrejus_Pupsas
Johnas_Sim
Karolis_Vidrickas
Lukas_Bounder
Lukas_Mirror
Lukas_Tor
Mantvydas_Lietuva
Marlboro_Master
Paulius_Taspats
Ricardas_Kairiukstis
Tomekas_Bullet
Vladimir_Panetna
Animal_Pelkiauskas
Danielius_Sony
Edgaras_Narvydasss
Kaspa_Easy
Pauliokas_Andreas
Mantas_Laurutenas
Lukas_Asiliukas
Armandas_Coolx
Grazvis_Volk
Aspect_Boy
Eivinas_Drag
Gedas_Orange
Lava_Master
Lukas_Busma
Paul_Gray
Lukas_Lmn
Gytis_Junior
Danny_Hagen
Vakaris_Kabosiss
Defy_Smith
Deivis_Davidas
Domas_Sliuuzas
Mancius_Rinkee
Matt_Versace
Paulius_Originals
Arnas_Milleris
Zaibo_Karalius
Arma_Navickas
Raimis_Belly
Rokas_Driftas
Robertss_Samp
Julius_Linija
Kentas_Ultimate
Marcius_Mikis
Augis_Youtube
Ernis_Porse
Linas_Zipa
Domaxz_Intensive
Jakas_Simpson

Sveiks, Diroli. Pažįstami jau esam nuo senų gerų mechanikų laikų. Išdirbai tikrai ilgą laiko tarpą, buvai jau pasiekęs įgaliotinį. Manau, kad tobulų žmonių nėra, todėl sorry, jeigu dariau kažką ne taip ar ten buvau kažkoks "pasikėlęs" ar skaldžiau savo "medinius" prikolus. :// Sėkmės tau laikant dušmanų valdžią. Na ir ant galo, vieną medini prikoliuką ir iš tavo pusės numesiu: "Garliava - MIESTAS". ;d

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Linas_Zipa
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nuo 06-04 iki 07-01 
3. Kodėl mus paliekate? Palieku, nes neturiu nei trupučio laisvo laiko, negaliu netgi minimumo pražaist...
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko pats darbas, kolegos, valdžia, treniruotės ir visa kita.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Linas_Zipa

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nuo 06-04 iki 07-01 

3. Kodėl mus paliekate? Palieku, nes neturiu nei trupučio laisvo laiko, negaliu netgi minimumo pražaist...

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko pats darbas, kolegos, valdžia, treniruotės ir visa kita.

Sveikas, Zipa. Suprantu, kodėl palieki narkotikų prekeivius. Iš pradžių dirbai neblogai, buvai visai aktyvus, na o paskui aktyvumas krito. :/ Sėkmės Tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pauliokas_Andreas
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-3-6 iki 2015-7-10 4men. 4d.
3. Kodėl mus paliekate? Pabodo, tikėjausi pasiekti ko nors daugiau, bet nepaėjo :D
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas, valdžia MLDC kita chebra tai pat, i NP atėjau visai nenorėdamas :D Kažkada labai norėjau sugryžti į ginklų prekeivius, laukiau atrankos i gp bet sulaukiau i NP tai ir atėjau i NP :D Buvo tikrai labai smagu dirbti, gaila palikti darba, bet toks jau gyvenimas, kaip sakant :D Sekmės jums darbuose, kada nors gryšiu :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pauliokas_Andreas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-3-6 iki 2015-7-10 4men. 4d.

3. Kodėl mus paliekate? Pabodo, tikėjausi pasiekti ko nors daugiau, bet nepaėjo :D

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas, valdžia MLDC kita chebra tai pat, i NP atėjau visai nenorėdamas :D Kažkada labai norėjau sugryžti į ginklų prekeivius, laukiau atrankos i gp bet sulaukiau i NP tai ir atėjau i NP :D Buvo tikrai labai smagu dirbti, gaila palikti darba, bet toks jau gyvenimas, kaip sakant :D Sekmės jums darbuose, kada nors gryšiu :D 

Sveikas, Pauliok. Narkotikų prekeiviuose išdirbai tikrai nemažai - 4 mėnesius. Dirbai gerai, buvai pasiekęs paskutinį rangą, tačiau tik paskui sužinojau, kad turi "magijų". :D Manau, kad būtent tai tau ir sutrugdė pasiekti ką nors daugiau. :/. Sėkmės tau koldūnuose. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Robertss_Samp
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 05.02 - 07.28

3. Kodėl mus paliekate? žinat patys
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas,tik žvinklys nepatiko.

Noriu padėkoti šiems draugams,kurie palaikė mane ir juokiėsi iš mano nejuokingų prikolų :)

1 - Jakas_Simpson

2 - Lukas_Fletron

3 - Armandas_Coolx (best pavydėkit kad aš jį realiai pažįstų :P)

4 - Domas_Sliuuzas (Domai paklausyk zjbs dainikė [https://www.youtube.com/watch?v=mwy19ih0IHo]

5 - Arnas_Milleris

6 - Johnas_Sim

7 - Lukas_Miror

8 - Marlboro_Master

9 - David_Dirol

10 - Tomekas_Bullet

11 - Ernis_Porse

12 - Kentas_Ultimate

13 - Julius_Linija

14 - Vakaris_Kabossis

15 - Pauliokas_Andreas

16 - Ricardas_Kairiukštis 

17 - Gedas_Orange

ir daug daug kitų draugų.

Kadangi turiu daug foto,tai pasidalinsiu su jumis

796e3dd1113673b9b20cebb4857d1999367.png

03edc1c97f53449f1a71dea2e255c3e2852.png

46e8225f5c280a7c271472e902f20223994.png

39a3f6aff5dbc6be9b9d06e927546ba3387.png

126dd58d4cbc50a87b819b048e28b1c3964.png

3eebedf2b244ef25b2bf681b692ebde2257.png

4816c4c39db991fdc8d4d54c5c96e398900.png

e45e0b2a20c53a3da1a89651f4a3147a196.png

Siekit savo užsibrėžtų tikslų,sėkmės visiem !

05.02 - 07-28

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Robertss_Samp

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 05.02 - 07.28

3. Kodėl mus paliekate? žinat patys

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas,tik žvinklys nepatiko.

Noriu padėkoti šiems draugams,kurie palaikė mane ir juokiėsi iš mano nejuokingų prikolų :)

1 - Jakas_Simpson

2 - Lukas_Fletron

3 - Armandas_Coolx (best pavydėkit kad aš jį realiai pažįstų :P)

4 - Domas_Sliuuzas (Domai paklausyk zjbs dainikė [https://www.youtube.com/watch?v=mwy19ih0IHo]

5 - Arnas_Milleris

6 - Johnas_Sim

7 - Lukas_Miror

8 - Marlboro_Master

9 - David_Dirol

10 - Tomekas_Bullet

11 - Ernis_Porse

12 - Kentas_Ultimate

13 - Julius_Linija

14 - Vakaris_Kabossis

15 - Pauliokas_Andreas

16 - Ricardas_Kairiukštis 

ir daug daug kitų draugų.

Kadangi turiu daug foto,tai pasidalinsiu su jumis

796e3dd1113673b9b20cebb4857d1999367.png

03edc1c97f53449f1a71dea2e255c3e2852.png

46e8225f5c280a7c271472e902f20223994.png

39a3f6aff5dbc6be9b9d06e927546ba3387.png

126dd58d4cbc50a87b819b048e28b1c3964.png

3eebedf2b244ef25b2bf681b692ebde2257.png

4816c4c39db991fdc8d4d54c5c96e398900.png

e45e0b2a20c53a3da1a89651f4a3147a196.png

Siekit savo užsibrėžtų tikslų,sėkmės visiem !

05.02 - 07-28

Sveikas, Tss. Išdirbai tikrai daug, beveik 3 mėnesius. Dirbai gerai, buvai aktyvus, pasiekei paskutinį rangą ir gavai "420". Kodėl palikai, žinom. Kadangi turi 420 rangą, galėsi kada tik panorėjas sugrįžti pas mus. Daug nerašysiu, nes nelabai mėgstu, o ir pats žadėjai, greitu metu grįžti į narkotikų prekeivių gretas. Sėkmės, Tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...