Eiti į turinį
Johnas_Sim

Palikimo anketos

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Julius_Linija
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2 Mėnesiai ir 7 dienos :3
3. Kodėl mus paliekate?  Ta pati rutina kasdien 2 mėnesius iš eilės pabosta...
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Kas gali nepatikti šitokiame darbe? Viskas buvo puiku, gal net ir tobula. Valdžia yra puiku, įgaliotiniai bbd, bet vistiek mldc ir labai šaunūs. Nerašysiu savo nuomonės apie kiekvieną, bet pasistengsiu apie didžiąją dalį parašyti.

Johnas_Sim - Esi puikus direktorius, kokiu reta, nesi nei per griežtas, nei per daug malonus. Rengiuosi rudenį gryžti į NP, ir vėl siekti 420 :) -Johnai? -Ką? -Nieko!

Lukas_Mirror -  Esi baisus žmogus :D Gąsdini visus, bet tuo pačiu ir užknisi "Dainuodamas" per /r :D Esi šaunus pavaduotojas, kuris tikrai gali karta per 2 mėnėsius padaryti S.O.V. :D JUOKAUJU! Sėkmės, stay awesom! :)

Domas_Sliuuzas - Esi aktyvus įgaliotinis, visada kai reikia pagalbos, padedantis, vedantis daug treniruočių, bei kai reikia reklamos, esi pats pirmas žmogus kuris ją parašo! Sėkmės, jeigu bandysi siekti pavaduotojo 

Tomekas_Bullet - Puikus žmogus, kuris kelioms dienoms davė GV raktą :D Esi tikrai šaunus įgaliotinis, galintis nustebinti bei prajuokinti! Toks ir išlik.

Marlboro_Master - O Jėzus, apie tave patylėčiau, bet negaliu :D Esi šaunus, linksmas bei griežtas, kai tikrindavai su kitais acc kainų :D MLDC. Sėkmės.

Arnas_Milleris - Darbe esi aktyvus, šaunus kolega, tikrai malonu su tavimi dirbti bei prekiauti geromis prekėmis. Jeigu sieksi įgaliotinio, tai sėkmės 

Kentas_Ultimate - Esi krv :D Ne ne, esi MLDC! Atėjom į darbą tą pačią dieną, gavom 420 tą pačią dieną. Buvo ir žudymų, ir juoko, ir kraujo. Esi linksmas, kartais pernelyg prikolnas :D Šaudyk visus prekeivius ir toliau, svarbiausia Johna.

Čia yra sąrašas žmonių, su kuriais tikrai buvo gera ir malonu dirbti 

John_Elegy

Paulius_Taspats 

Vakaris_Kabosiss 

Matt_Versace

Armandas_Coolx 

Edel_Reid 

Jablo_Cato 

Lukas_Fletron 

Mantas_Turnikas 

Ricardas_Kairiukstis 

Tadas_Bugliakovas 

Jakas_Simpson 

Markas_Garuoliz

Taisykliu_Sergetojas

Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Julius_Linija

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2 Mėnesiai ir 7 dienos :3

3. Kodėl mus paliekate?  Ta pati rutina kasdien 2 mėnesius iš eilės pabosta...

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Kas gali nepatikti šitokiame darbe? Viskas buvo puiku, gal net ir tobula. Valdžia yra puiku, įgaliotiniai bbd, bet vistiek mldc ir labai šaunūs. Nerašysiu savo nuomonės apie kiekvieną, bet pasistengsiu apie didžiąją dalį parašyti.

Johnas_Sim - Esi puikus direktorius, kokiu reta, nesi nei per griežtas, nei per daug malonus. Rengiuosi rudenį gryžti į NP, ir vėl siekti 420 :) -Johnai? -Ką? -Nieko!

Lukas_Mirror -  Esi baisus žmogus :D Gąsdini visus, bet tuo pačiu ir užknisi "Dainuodamas" per /r :D Esi šaunus pavaduotojas, kuris tikrai gali karta per 2 mėnėsius padaryti S.O.V. :D JUOKAUJU! Sėkmės, stay awesom! :)

Domas_Sliuuzas - Esi aktyvus įgaliotinis, visada kai reikia pagalbos, padedantis, vedantis daug treniruočių, bei kai reikia reklamos, esi pats pirmas žmogus kuris ją parašo! Sėkmės, jeigu bandysi siekti pavaduotojo 

Tomekas_Bullet - Puikus žmogus, kuris kelioms dienoms davė GV raktą :D Esi tikrai šaunus įgaliotinis, galintis nustebinti bei prajuokinti! Toks ir išlik.

Marlboro_Master - O Jėzus, apie tave patylėčiau, bet negaliu :D Esi šaunus, linksmas bei griežtas, kai tikrindavai su kitais acc kainų :D MLDC. Sėkmės.

Arnas_Milleris - Darbe esi aktyvus, šaunus kolega, tikrai malonu su tavimi dirbti bei prekiauti geromis prekėmis. Jeigu sieksi įgaliotinio, tai sėkmės 

Kentas_Ultimate - Esi krv :D Ne ne, esi MLDC! Atėjom į darbą tą pačią dieną, gavom 420 tą pačią dieną. Buvo ir žudymų, ir juoko, ir kraujo. Esi linksmas, kartais pernelyg prikolnas :D Šaudyk visus prekeivius ir toliau, svarbiausia Johna.

Čia yra sąrašas žmonių, su kuriais tikrai buvo gera ir malonu dirbti 

John_Elegy

Paulius_Taspats 

Vakaris_Kabosiss 

Matt_Versace

Armandas_Coolx 

Edel_Reid 

Jablo_Cato 

Lukas_Fletron 

Mantas_Turnikas 

Ricardas_Kairiukstis 

Tadas_Bugliakovas 

Jakas_Simpson 

Markas_Garuoliz

Taisykliu_Sergetojas

Sėkmės!

Sveiks, brūkšni. Išdirbai 2 mėn, galėjai ir ilgiau ;d. Dirbai gerai, buvai aktyvus, gavai 420, buvai paskutinio rango. Suprantu, kad ta pati veikla atsibosta ir norisi kažką pakeisti. Linkiu išnaudoti savo "magijas" mafijose/gaujose, kadangi turi 420, galėsi pas mus grįžti. Sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marlboro_Master
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2014-12-13 iki 2015-08-04, 5 mėn įgl
3. Kodėl mus paliekate? Visu pirma, čia aplamai niekas nevyksta, darbas sustojo, atnaujinimų nėra. Visu antra vienas čia mane durneliu laiko.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe?

Viskas prasidėjo kai 2014 metais (jo, praeitais metais) įsidarbinau į narkotikų prekeivius pas Sara_Silva. Galbūt jums atrodo, kad buvau vos ne "Golden Boy" bet tą pačia pirmą dieną gavau įspėjimų. Tačiau vistiek nepasidaviau, kėliausi rangą, kol galiausiai Sara_Silva išbuvusi 4 mėnesius direktore (berods) atsisakė posto ir perleido Johnas_Sim. Kitą dieną gavau aš įgaliotinį. Jo, džiaugsmo buvo, visgi pirmas mano kažkoks rimtesnis postas šiam serverį. Ėjo dienos, stengiausi, stebėjau darbuotojus. Turbūt daug dabar turiu serverį priešų vien kiek per mane buvo išmestų, ar įspėtų darbuotojų, Johnas_Sim gali papasakot. Aišku buvo daug pykčių aplamai, su Johnas_Sim buvom keletą kart susipykę (priežasčių dabar neaiškinsiu, nes čia jau asmeniniai reikalai), kurie galbūt mažino pasitikėjimą ir panašiai. Galiausiai atėjo ta diena, kuomet reikia palikti šią kompaniją. O kompanija tikrai neeilinė. Čia susiradau kelis draugus, jo, juos galiu jau ir draugais pavadinti tai Gytis (Gytis_Junior), Dominykas (Domas_Sliuuzas), na ir Armandas_Coolx (pastaruoju metu nebesueinam). Kiti neįsižeiskit, ar nesiparinkit, tiesiog su šiais žmonėm praleidau daugiausia laiko. Ir aplamai aš čia žaidžiu ne dėl to kad ridą pakelt, ne dėl to kad jumis paožint, o dėl tų, dėl kurių gali nors ir 03:00 atsibust, ir šnekėtis apie bet ką. O dabar:

Johnas_Sim - nesuprask manęs klaidingai, aš ne angelas tačiau tu man pasirodei iš viso nekalbus (o pasirodo su kitais šnekėjai), ignora metei (kartais), čia niekas nevyksta tam darbe, pats pasižiek, kokį atnaujinimą esi padaręs? - ogi joki., atrodė kad aš tau paskutinėje vietoje ir čia tik laiko klausimas kada mane nušalinsi. O jau nekalbu kiek 420 nalieva naprava išmėtei. Nepyk, taip man atrodė, gal ir per daug pasakiau (tikiuosi ir tu daug apie mane parašysi). Taisykis!

Lukas_Mirror - Jo, šiuo metu atrodai gan geras bičas, bet prieš tai kas buvo, tai kažkas baisaus :D. Iš pradžių viskas normaliai, po to prasidėjo kad tipo mane daunu pavadinai, duxu (aišku ir aš kažkiek atsikirtau :D), ten mes jau normaliai buvom įsipykę, 60 procentų darbuotojų (tas buvo gal 12 žmonių) jau buvo ruošėsi nuverst tave tarp jų ir aš, bet kažkaip viskas pasikeitė, atrodo mes įsišnekėjom ir panašiai, šokiais tokias draugais tapom (manau?)

Dabar jums galbūt atrodo, kad buvau konfliktinis žmogus ar panašiai? Daug kas klystat, jei būtumėt daugiau su manim pašnekėję, turbūt būtume gerai sutarę, nes nei vienam neatkišu šiknos kaip kiti.

Kuriems padėkot:

David_Dirol

Tomekas_Bullet

Kentas_Ultimate

Ricardas_Kairiukstis

Paulius_Taspats 

Gedas_Orange

Vladimir_Panetna

Raimis_Belly

Julius_Linija

Pauliokas_Andreas

Sara_Silva

Edgaras_Zyle

ir kiti. (nebeatgaivinu žmonių)

• Liūdnas 1
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Marlboro_Master

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2014-12-13 iki 2015-08-04, 5 mėn įgl

3. Kodėl mus paliekate? Visu pirma, čia aplamai niekas nevyksta, darbas sustojo, atnaujinimų nėra. Visu antra vienas čia mane durneliu laiko.

Viskas prasidėjo kai 2014 metais (jo, praeitais metais) įsidarbinau į narkotikų prekeivius pas Sara_Silva. Galbūt jums atrodo, kad buvau vos ne "Golden Boy" bet tą pačia pirmą dieną gavau įspėjimų. Tačiau vistiek nepasidaviau, kėliausi rangą, kol galiausiai Sara_Silva išbuvusi 4 mėnesius direktore (berods) atsisakė posto ir perleido Johnas_Sim. Kitą dieną gavau aš įgaliotinį. Jo, džiaugsmo buvo, visgi pirmas mano kažkoks rimtesnis postas šiam serverį. Ėjo dienos, stengiausi, stebėjau darbuotojus. Turbūt daug dabar turiu serverį priešų vien kiek per mane buvo išmestų, ar įspėtų darbuotojų, Johnas_Sim gali papasakot. Aišku buvo daug pykčių aplamai, su Johnas_Sim buvom keletą kart susipykę (priežasčių dabar neaiškinsiu, nes čia jau asmeniniai reikalai), kurie galbūt mažino pasitikėjimą ir panašiai. Galiausiai atėjo ta diena, kuomet reikia palikti šią kompaniją. O kompanija tikrai neeilinė. Čia susiradau kelis draugus, jo, juos galiu jau ir draugais pavadinti tai Gytis (Gytis_Junior), Dominykas (Domas_Sliuuzas), na ir Armandas_Coolx (pastaruoju metu nebesueinam). Kiti neįsižeiskit, ar nesiparinkit, tiesiog su šiais žmonėm praleidau daugiausia laiko. Ir aplamai aš čia žaidžiu ne dėl to kad ridą pakelt, ne dėl to kad jumis paožint, o dėl tų, dėl kurių gali nors ir 03:00 atsibust, ir šnekėtis apie bet ką. O dabar:

Johnas_Sim - nesuprask manęs klaidingai, aš ne angelas tačiau tu man pasirodei iš viso nekalbus (o pasirodo su kitais šnekėjai), ignora metei (kartais), čia niekas nevyksta tam darbe, pats pasižiek, kokį atnaujinimą esi padaręs? - ogi joki., atrodė kad aš tau paskutinėje vietoje ir čia tik laiko klausimas kada mane nušalinsi. O jau nekalbu kiek 420 nalieva naprava išmėtei. Nepyk, taip man atrodė, gal ir per daug pasakiau (tikiuosi ir tu daug apie mane parašysi). Taisykis!

Lukas_Mirror - Jo, šiuo metu atrodai gan geras bičas, bet prieš tai kas buvo, tai kažkas baisaus :D. Iš pradžių viskas normaliai, po to prasidėjo kad tipo mane daunu pavadinai, duxu (aišku ir aš kažkiek atsikirtau :D), ten mes jau normaliai buvom įsipykę, 60 procentų darbuotojų (tas buvo gal 12 žmonių) jau buvo ruošėsi nuverst tave tarp jų ir aš, bet kažkaip viskas pasikeitė, atrodo mes įsišnekėjom ir panašiai, šokiais tokias draugais tapom (manau?)

Dabar jums galbūt atrodo, kad buvau konfliktinis žmogus ar panašiai? Daug kas klystat, jei būtumėt daugiau su manim pašnekėję, turbūt būtume gerai sutarę, nes nei vienam neatkišu šiknos kaip kiti.

Kuriems padėkot:

David_Dirol

Tomekas_Bullet

Kentas_Ultimate

Ricardas_Kairiukstis

Paulius_Taspats 

Gedas_Orange

Vladimir_Panetna

Raimis_Belly

Julius_Linija

Pauliokas_Andreas

Sara_Silva

Edgaras_Zyle

ir kiti. (nebeatgaivinu žmonių)

Sveikas Masteri. Tu buvai pirmasis įgaliotinis, kurį kamnors uždėjau. Iš pradžių viskas buvo labai gerai, jokių nusiskundimų neturėjau, tvarkei neaktyvumą, prižiūrėjai darbuotojus (daugiausiai atsiųsdavai visokiausių SS su darbuotojų nusižengimais). Tačiau vėliau ar į žaidimą pradėjai žiūrėt per daug rimtai ar ką, taip ir nesupratau. :D Nesakau, kad aš pats esu tobulas, nes tokių ir nebūna, darau nemažai klaidų. Sakai, kad čia nieko nevyksta, suprantu, kad veiklos daug nedarau, bet turbūt ne čia pataikei, nori treniruočių - prašom, teisėsauga. Daugelis net darbuotojų, tų treniruočių nenorėdavo, paskelbus susirinkimą, online tikrai daug nebūdavo. Atnaujinimų nėra? Išradinėsi dviratį išnaujo? Kam atnaujinimai, kai viskas bent jau mano nuomonę yra super. "Durneliu" laiko? Aš laikau? Kad kartais neatrašydavau į /sms ar nenorėdavau pachatint? Nesu labai iškalbingas žmogus, kuris nori kažkokiam tai samp'e rašynėtis. Sakai, kad būčiau tave nušalinęs? Kodėl? Nūšalint galėjau, bet to nebūčiau tikrai daręs, nes nors ir pykomės, nesiruošiau už nieką nuimti įgal. Paskui tu, tiesiog norėjai pakenkti darbuotojams, susikūręs kitą acc kvietinėjai NP, ir bandei juos prigaut? Kam to reikėjo? Mano nuomonę įgaliotinis turi padėti darbuotojui nedaryti klaidų, o ne ieškoti jo silpnos vietos? Sorry, kad nebuvau idealus direktorius. Sėkmės tau kitur.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Robertss_Samp

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 05.02 - 07.28

3. Kodėl mus paliekate? žinat patys

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas,tik žvinklys nepatiko.

Noriu padėkoti šiems draugams,kurie palaikė mane ir juokiėsi iš mano nejuokingų prikolų :)

1 - Jakas_Simpson

2 - Lukas_Fletron

3 - Armandas_Coolx (best pavydėkit kad aš jį realiai pažįstų :P)

4 - Domas_Sliuuzas (Domai paklausyk zjbs dainikė [https://www.youtube.com/watch?v=mwy19ih0IHo]

5 - Arnas_Milleris

6 - Johnas_Sim

7 - Lukas_Miror

8 - Marlboro_Master

9 - David_Dirol

10 - Tomekas_Bullet

11 - Ernis_Porse

12 - Kentas_Ultimate

13 - Julius_Linija

14 - Vakaris_Kabossis

15 - Pauliokas_Andreas

16 - Ricardas_Kairiukštis 

ir daug daug kitų draugų.

Kadangi turiu daug foto,tai pasidalinsiu su jumis

796e3dd1113673b9b20cebb4857d1999367.png

03edc1c97f53449f1a71dea2e255c3e2852.png

46e8225f5c280a7c271472e902f20223994.png

39a3f6aff5dbc6be9b9d06e927546ba3387.png

126dd58d4cbc50a87b819b048e28b1c3964.png

3eebedf2b244ef25b2bf681b692ebde2257.png

4816c4c39db991fdc8d4d54c5c96e398900.png

e45e0b2a20c53a3da1a89651f4a3147a196.png

Siekit savo užsibrėžtų tikslų,sėkmės visiem !

05.02 - 07-28

o kur as? ::D

• Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kentas_Ultimate
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 05.24 - 08-11 [apie pustrečio mėn]
3. Kodėl mus paliekate? Tiesiog pradėjo labai bost sargas, atsirado daug kitos veiklos, ir savo tikslia pasiekiau [Fo tventi]
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko beveik viskas, bendradarbiai, valdžia, buvo ir kas nepatiko, tačiau to tikrai čia nerašysiu

Lukas_Mirror - Esi tikras puikus pavaduotojas, turi humoro jausmą, mėgsti išsipisinėt, bet gali būt ir rimtas, esam ir paprikoline ir pasipyke ir šiek tiek apie rimtesnes temas pabazarinę, todėl manau būsi puikus pavas, ir galbūt net direktorius

Johnas_Sim - Daug nebendravom, bet taip pat manau kad esi geras direktorius, taip pat turi galvą, nedurnas, kartais prikolų nesupranti, bet neužskaitau to kaip minuso, todėl linkiu toliau su Mrr puikiai laikyt valdžią

Julius_Linija aka duchas aka bruksnis - Nors ir nebedirbi, bet turiu čia tave paminėt, turbūt esi tas bendradarbis, su kuriuo esam pristūme daugiausiai, veikėm viską, bėgom nuo mentų, išsipisinėjom, šaudėm Johna, Mirrorą, planavom eit į pd, bet va kaip gavos :/

Domas_Sliuuzas - Tikrai geras įgaliotinis, turbūt kažkiek labiau susibendravom paskutinėm dienom, ypač per tą pasibegiojimą nuo pd, turi galvą, todėl manau esi vertas paimt kažką aukščiau nei igaliotinis

Arminas_Humer - Dirbi trumpai, bet jau spėjom susibendraut panašiom aplinkybėm kaip su Šliužiku, esi mldc, bendraujantis, paprastas, neišsišokęs

Na ir kiti kurie man kažką reiškė:

Jakas_Simpson

Domaxz_Intensive

Marlboro_Master

Taisyklių_Sergėtojas

Mantas_Turnikas

Ricardas_Kairiukstis

Arnas_Milleris

Robertss_Samp

Su kitais tiesiog neturėjom galimybės pabendraut.

Na tai ka gi, tariu visiems sekmės ir IKI

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kentas_Ultimate

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 05.24 - 08-11 [apie pustrečio mėn]

3. Kodėl mus paliekate? Tiesiog pradėjo labai bost sargas, atsirado daug kitos veiklos, ir savo tikslia pasiekiau [Fo tventi]

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko beveik viskas, bendradarbiai, valdžia, buvo ir kas nepatiko, tačiau to tikrai čia nerašysiu

Lukas_Mirror - Esi tikras puikus pavaduotojas, turi humoro jausmą, mėgsti išsipisinėt, bet gali būt ir rimtas, esam ir paprikoline ir pasipyke ir šiek tiek apie rimtesnes temas pabazarinę, todėl manau būsi puikus pavas, ir galbūt net direktorius

Johnas_Sim - Daug nebendravom, bet taip pat manau kad esi geras direktorius, taip pat turi galvą, nedurnas, kartais prikolų nesupranti, bet neužskaitau to kaip minuso, todėl linkiu toliau su Mrr puikiai laikyt valdžią

Julius_Linija aka duchas aka bruksnis - Nors ir nebedirbi, bet turiu čia tave paminėt, turbūt esi tas bendradarbis, su kuriuo esam pristūme daugiausiai, veikėm viską, bėgom nuo mentų, išsipisinėjom, šaudėm Johna, Mirrorą, planavom eit į pd, bet va kaip gavos :/

Domas_Sliuuzas - Tikrai geras įgaliotinis, turbūt kažkiek labiau susibendravom paskutinėm dienom, ypač per tą pasibegiojimą nuo pd, turi galvą, todėl manau esi vertas paimt kažką aukščiau nei igaliotinis

Arminas_Humer - Dirbi trumpai, bet jau spėjom susibendraut panašiom aplinkybėm kaip su Šliužiku, esi mldc, bendraujantis, paprastas, neišsišokęs

Na ir kiti kurie man kažką reiškė:

Jakas_Simpson

Domaxz_Intensive

Marlboro_Master

Taisyklių_Sergėtojas

Mantas_Turnikas

Ricardas_Kairiukstis

Arnas_Milleris

Robertss_Samp

Su kitais tiesiog neturėjom galimybės pabendraut.

Na tai ka gi, tariu visiems sekmės ir IKI

Sveikas, Kentosai. Išdirbai palyginus ilgą laiko tarpą, jokių problemų su tavim kaip ir neturėjau, kadangi jau buvau pasiekęs gana daug (420 rangą), todėl suprantu, kad atsibosta taspats per tą patį ir norisi kažko naujo. Galbūt tavo prikolus ir nevisada suprasdavau, bet ir tu mano kartais nepagaudavai. Sėkmės Tau, lauksim grįžtant. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arminas Humer

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nepamenu, nelabai ilgai

3. Kodėl mus paliekate? nesavo noru, taip jau gavosi

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? amm pirmą dieną atrodė, kad šūdas tie np, bet kuo toliau tuo labiai patiko, vienu momentu sau pasakiau, kad tai geriausias darbas :D statai sklypa, paimi iškv, nuvažiuoji, pasiimi pinigų, koks darbas gali būti geriau? :D tiesiog valdžia labai nespausdė, nerėkė, ždž faina labai buvo padirbėt!! Johnai kelias dienas nuo įstojimo fainai bendravai labai su manim, bentjau man taip pasirodė, gera atmosfera kai direktorius toks šiltas.

Mirrorai tave susitikau vos kelis kartus žaidime ir tu man pasirodei kažkoks žiauriai užsišikęs ant manęs (gal tik man taip atrodo, o gal taip ir yra, žinai tik pats). Sliuuzas best <3 kiekvieną dieną su tavim bendraujam, vienas geriausių sarginių draugų esi :D :D :D Johnas pats žino, kad padėjai man, bet lyg ir nepyko labai :D prisigalvojam nesąmonių visokių, laikom tave narve po žeme (suprasit tik dviese su kentu :D), ždž gers bičas esi, stengies daryt veiklos. Ultimate su tavim zjbs buvo pirmas kelias dienas, veliau kažkaip aš pats tingėjau lyst prie tų mentų, bet buvai vertas prisidėti į pokalbį "draugeliai" :D :D kžn daugiau nelabai ką įsiminiau, Milleris mldc bendrauja su darbuotojais. Tomekas bbžn pralošdavo po 500 min ir vos kelis kartus teko matyt per /r , nes amžinai vežioja, best igal, veiklos irgi 0 iš tavo pusės, nu bet ne man tave teist, sori už atvirumą. Yra darbe ir tokių verksniukų, atsiprašau už išsireiškimą, yra tikrai gerų darbuotojų! Sedėkit narkitikų prekeiviuose hebra ir nepalikit, nes kitur nuėję gailėsitės. O aš dar gryšiu, stengsiuos kuo greičiau, bet nž nieko, kažkada vistiek vėl būsiu su jumis ;) dirbau neilgai, bet įdomiai :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arminas Humer

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nepamenu, nelabai ilgai

3. Kodėl mus paliekate? nesavo noru, taip jau gavosi

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? amm pirmą dieną atrodė, kad šūdas tie np, bet kuo toliau tuo labiai patiko, vienu momentu sau pasakiau, kad tai geriausias darbas :D statai sklypa, paimi iškv, nuvažiuoji, pasiimi pinigų, koks darbas gali būti geriau? :D tiesiog valdžia labai nespausdė, nerėkė, ždž faina labai buvo padirbėt!! Johnai kelias dienas nuo įstojimo fainai bendravai labai su manim, bentjau man taip pasirodė, gera atmosfera kai direktorius toks šiltas.

Mirrorai tave susitikau vos kelis kartus žaidime ir tu man pasirodei kažkoks žiauriai užsišikęs ant manęs (gal tik man taip atrodo, o gal taip ir yra, žinai tik pats). Sliuuzas best <3 kiekvieną dieną su tavim bendraujam, vienas geriausių sarginių draugų esi :D :D :D Johnas pats žino, kad padėjai man, bet lyg ir nepyko labai :D prisigalvojam nesąmonių visokių, laikom tave narve po žeme (suprasit tik dviese su kentu :D), ždž gers bičas esi, stengies daryt veiklos. Ultimate su tavim zjbs buvo pirmas kelias dienas, veliau kažkaip aš pats tingėjau lyst prie tų mentų, bet buvai vertas prisidėti į pokalbį "draugeliai" :D :D kžn daugiau nelabai ką įsiminiau, Milleris mldc bendrauja su darbuotojais. Tomekas bbžn pralošdavo po 500 min ir vos kelis kartus teko matyt per /r , nes amžinai vežioja, best igal, veiklos irgi 0 iš tavo pusės, nu bet ne man tave teist, sori už atvirumą. Yra darbe ir tokių verksniukų, atsiprašau už išsireiškimą, yra tikrai gerų darbuotojų! Sedėkit narkitikų prekeiviuose hebra ir nepalikit, nes kitur nuėję gailėsitės. O aš dar gryšiu, stengsiuos kuo greičiau, bet nž nieko, kažkada vistiek vėl būsiu su jumis ;) dirbau neilgai, bet įdomiai :D

Sveiks Humeri. Išdirbai nedaug, buvai gavęs ir kitų įspėjimų, pražaisdavai nemažai, paimdavai iškvietimų (būdavo ir buginimo :/) Kitą kart atėjas į np būk biški paprastesnis ir savo vietoj. Sėkmės Tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Taisykliu_Sergetojas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015.07.21 - 2015.08.16
3. Kodėl mus paliekate? nebeidomus man jau np darbas.
nieko ispudingo, darbas kaip darbas.
istikro tai labai gera valdzia.
Visi np mldc, draugiski, linksmi ir t.t,
nerasysiu as cia litaniju
Johnai, Mirrorai sekmes valdzioi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Taisykliu_Sergetojas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015.07.21 - 2015.08.16

3. Kodėl mus paliekate? nebeidomus man jau np darbas.

nieko ispudingo, darbas kaip darbas.

istikro tai labai gera valdzia.

Visi np mldc, draugiski, linksmi ir t.t,

nerasysiu as cia litaniju

Johnai, Mirrorai sekmes valdzioi

Sveikas, Sergetojau. Į narkotikų prekeivius patekai šiek tiek kitaip negu visi kiti, tik paskui sužinojom, kad neesi tas, kuo tave laikėm (Acc apkeitimas), bet nepaisant to dirbai gerai, būdavai aktyvus, bendravai su kolegom, paimdavai daug iškvietimų. Buvai pasiekęs paskutinį rangą, todėl pilnai suprantu, kad ta pati rutina ima po truputį atsibosta ir veiklos mažėja. Sėkmės tau, galbūt kažkada dar grįši. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Turnikas
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 06.20 - 08.20
3. Kodėl mus paliekate? Nebeturiu laiko ,tad atsibodo ir pildyti neaktyvumo anketą. Bandžiau pasiekti ,,420'' rangą pildydamas neaktyvumo anketas ,nes kaip ir minėjau pirmąjąme sakinyje nebeturiu laiko ,bei pradėjo slėgti NP ta pati rutina ,kuri prasidėjo nuo pirmos savaitės būnant jau ,,Krikštatėvio'' rango.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Šiame darbe patiko viskas ,nieko neišskirčiau ,kadangi jei kažkam nepatikau ,tik dėl to ,kad kišausi į ginčus ir pykčius. Atleiskite visi ,kam nepatikau.

Kolegų sąrašas su kuriais buvo dirbti nuostabu:

Kentas_Ultimate - Su tavimi susibendravau tik įsidarbinęs darydami visokias nesamones NP bazėje :D Aišku ,tu jau palikai šį darbą ,bet turėjau tave paminėti.

Justas_Linija - Tu taip pat jau palikai darbą ,bet apie tave turiu taip pat ką pasakyti. Tu buvai puikus kolega ,su kuriuo taip pat darydavome visokias nesamones tiek mieste ,tiek bazėje .Su tavimi susipažinau Kento dėka.

Ričardas_Kairiukštis - Kolega su kuriuo daug kartų esame apsižodžiame ,bet viskas tuojau pat pereidavo į prikolus ir taip pat į nesamonių darymus.

Lukas_Mirror - NP pavaduotojas ,su kuriuo buvo nemažai pykčių dėl ,,jointų'' :D ,(suprasi apie ką aš) ,kurie perėjo net į įspėjimus ,bet po to viskas susitvarkė. Šiaip esi puikus pavaduotojas ,nes turi dvi puses : Pirma pusė - griežtas ir negailestingas pavaduotojas ,kurio nuomonė yra aukščiau kitų ,Antra pusė - prikolnas ,bei neieškantis kišenėje žodžio kolega. Taip ,pat nestygo su tavimi ir per treniruotes ir tiek pat DM nesamonių darymo. Dėkui tau.

Johnas_Sim - NP direktorius turintis santurumo . Niekada nesikiša į ginčus ir pykčius ,vietoj to ,jis juos sprendžia ,bet pats nesivelia. Esi ganėtinai paslaptingas žmogus ,bent jau man taip atrodo ,nes atsiskleisti nesinori. Kartas nuo karto pasiūlydavau tau ateiti pakalbėti į TS ,bet tu atsisakydavai. Su tavimi mažiausiai bendravau ,nebent jei prašydavau kuo greičiau pakelti rangą ,ar turėdamas kokių klausimų apie NP darbą. Dėkui tau ,jog davei galimybę dirbti tarp šių nuostabių žmonių pelningiausiame serverio darbe.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Turnikas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 06.20 - 08.20

3. Kodėl mus paliekate? Nebeturiu laiko ,tad atsibodo ir pildyti neaktyvumo anketą. Bandžiau pasiekti ,,420'' rangą pildydamas neaktyvumo anketas ,nes kaip ir minėjau pirmąjąme sakinyje nebeturiu laiko ,bei pradėjo slėgti NP ta pati rutina ,kuri prasidėjo nuo pirmos savaitės būnant jau ,,Krikštatėvio'' rango.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Šiame darbe patiko viskas ,nieko neišskirčiau ,kadangi jei kažkam nepatikau ,tik dėl to ,kad kišausi į ginčus ir pykčius. Atleiskite visi ,kam nepatikau.

Kolegų sąrašas su kuriais buvo dirbti nuostabu:

Kentas_Ultimate - Su tavimi susibendravau tik įsidarbinęs darydami visokias nesamones NP bazėje :D Aišku ,tu jau palikai šį darbą ,bet turėjau tave paminėti.

Justas_Linija - Tu taip pat jau palikai darbą ,bet apie tave turiu taip pat ką pasakyti. Tu buvai puikus kolega ,su kuriuo taip pat darydavome visokias nesamones tiek mieste ,tiek bazėje .Su tavimi susipažinau Kento dėka.

Ričardas_Kairiukštis - Kolega su kuriuo daug kartų esame apsižodžiame ,bet viskas tuojau pat pereidavo į prikolus ir taip pat į nesamonių darymus.

Lukas_Mirror - NP pavaduotojas ,su kuriuo buvo nemažai pykčių dėl ,,jointų'' :D ,(suprasi apie ką aš) ,kurie perėjo net į įspėjimus ,bet po to viskas susitvarkė. Šiaip esi puikus pavaduotojas ,nes turi dvi puses : Pirma pusė - griežtas ir negailestingas pavaduotojas ,kurio nuomonė yra aukščiau kitų ,Antra pusė - prikolnas ,bei neieškantis kišenėje žodžio kolega. Taip ,pat nestygo su tavimi ir per treniruotes ir tiek pat DM nesamonių darymo. Dėkui tau.

Johnas_Sim - NP direktorius turintis santurumo . Niekada nesikiša į ginčus ir pykčius ,vietoj to ,jis juos sprendžia ,bet pats nesivelia. Esi ganėtinai paslaptingas žmogus ,bent jau man taip atrodo ,nes atsiskleisti nesinori. Kartas nuo karto pasiūlydavau tau ateiti pakalbėti į TS ,bet tu atsisakydavai. Su tavimi mažiausiai bendravau ,nebent jei prašydavau kuo greičiau pakelti rangą ,ar turėdamas kokių klausimų apie NP darbą. Dėkui tau ,jog davei galimybę dirbti tarp šių nuostabių žmonių pelningiausiame serverio darbe.

Sveikas, Turnikai. Narkotikų prekeiviuose išdirbai 2 mėnesius, iš pradžių dirbai gerai, buvai aktyvus, vėliau aktyvumas krito, pražaisdavai vos minimumą, pildei daug neaktyvumo anketų, tačiau dėl to tavęs nekaltinu, suprantu, kad vasarą tikrai ne visi gali būti aktyvus. Ir tas tavo klausinėjimas, ko reikia 420 rangui, tikrai nebūtų padėje, su laiku galbūt ir būtum jį gavęs. Sėkmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tadas_Bugliakovas
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki):07-06 - 08-23 (lyg ir taip)
3. Kodėl mus paliekate?Nupiso acc, prišiko, o urlakienė negražino ir sakė negražins.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe?Darbas geras, kolektyvas irgi. Valdžia kokia reta, geresnės nesu mates ir tikriausiai nematysiu :)

Norėčiau paminėt kelis žmones

Ricardas_Kairiukstis - Mldc čiuvelis, aktyvus chat'e draugiškas kiek pastebėjau, retai konfliktuoja.Bendravom mažokai, bet palyginus kiek bendravau su kitais, tj cj daugiausia su tavim :D. Norėčiau palinkėti tau pasiekt 420 o gal net ir įgal.

Kentas_Ultimate - Taip pat mldc čiuvelis, pabendraut teko tik tada kai jau buvai palikęs darbą. Kaip supratau palikai dėl to, jog susivokei kad sarg laiko svaistymas. Axuenai mastai seniuk !!

Vakaris_Kabosiss - Iš pirmo žvilgsnio atrodei kažkoks eilinis sarginis kuris ateina pastumt ar šeip šūda pamalt, pabendravus nuomonė pasikeitė labai į gerą. Esi darbštus (bent jau aš taip manau). Paimk įgal kurio esi vertas.

Adidas_Junior - Geras žmogelis, chate per daug nepastebėjau, teko šiek tiek pabendraut, pavežiot. 

Jakas_Simpson - Geras čiuvelis, aktyvus chate. Šits čiuvelis tirkai paims įgal, tikiu !! Mano žodžiai tau: stenkis, tau nebedaug trūksta iki besto !!!!

Domas_Sliuuzas - Žmogus labai geras, kiek pastebėjau tu vienintelis iš np darbo pastovei darydavai mini event. Bendraut daug neteko, bet susidariau įvaizdį kad esi tankas gyvenime :D

Marlboro_Master - Esi geras žmogus, iš palikimo anketos mačiau kad kažkas stumė, šito nepastebėjau. Buvau aktyvus chate, ir šeip daug minučiu imdavai. Linkiu paimt taxi drk.

Lukas_Mirror - čj - Tikriausiai per tuos mano 2menesius nebuvo progos pabendraut. Tad ir pasakyt neturiu ką, linkiu paimt drk.

Johnas_Sim - Direktorius kokių retą. Sugebi nesivelt į konfliktus ir juos išsprest. Chate esi retas svečias, ir neatsiskleidi kas yra zjbs, np darbe esi neįminta mįslė(Mano nuomonė). Nuo tavęs gavau pirmus įspėjimus, tikiuosi nepyksi kad toliau per bagažą stumdysiu ir jum verslą gadinsiu :D. Linkiu tau laikyt drk dar 420 metus.

Gal būt gryšiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jakas_Simpson (best)
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): kzn jei neklystu nuo 07-05 - 08-24
3. Kodėl mus paliekate? Leav sarg, nusibodo čia žaist, gryšiu po keliu menesių gal vėl bus įdomu :D
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko beveik viskas, nepatiko tik keli žmones nesakysiu kas :P Dar parašysiu kai ka, kas mldc buvo...

Johnis - Zdrf k1d, krc daug nerašysiu mldc esi kartais toks dx pasirodai, nu bet laikyk drk grysiu jei dar busi ;* p.s pameni 1.6 kai žaidem ir bana gavai? :D

Mirra - Bazaro meistras, nors vstk aš laimėdavau :D Mldc esi, galima paprikolint su tavim, tik kad isp dėjai :/ Sekmės laikai pav ;*

Sliuuz - sv, nezinau net apie tave ka parasyt :D mldc igl, visada galima paprikolint, reklamu paskelbi kai reik nark parduodi, krc imi pav ;*

Millerius - sv milleriau, best igl, apie tave rasiau ir gp palikime tai zinai kad mldc esi (joke) su tavim galima pakalbėt, bet ir per dažnai bandai paduhint nors žinai kad nesigaus :/

Nokius dx, oj xd

Tss - drg ml tave seniuk, patiko su tavim pasivažinėt ir milleriu :D Tu tik nepalik np plz, imk igl...

Kūliks - nežinau ar dar dirba net bet jis vstk mano drg - v lvl adm ml i tave ;*

Kairys - Volk korišas cj nes nenustoja rašyt "JAKAS NEBEST" nors pats supranta kad meluoja :/ Taip iškart pyktis pradėdavom bet draugiškai sekmės ir tau.

Direol - vos nepamiršau tavęs paminėt :DDD Mldc drg, paimei į taxi, poto ir išmetei :/ Nežinau kodėl bet kai prisijungi i elegy iskart rasau /vaziuoju junior :D Sekmės ;*

Bellyyyy - Omg belliuk drg mano kaip pamiršau tave, gerai kad atsiminiau, krc mldc esi sekmės tau bokse seniuk myl ;***

Nu krč daugiau nepamenu su kuriais taip axujenai pabudavau bet dar va kelis zmones: Kentas (buvęs np) Kentas (buvęs gp :D) Linija, Marlboro, Taspats, i krc visi dirbę su manim np, bei gp su kuriais kalbėdavau iš nuobodulio nes jus neprakalbėdavot :D

AŠ BEST O JUS NE AHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAA

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...