Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tadas_Bugliakovas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki):07-06 - 08-23 (lyg ir taip)

3. Kodėl mus paliekate?Nupiso acc, prišiko, o urlakienė negražino ir sakė negražins.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe?Darbas geras, kolektyvas irgi. Valdžia kokia reta, geresnės nesu mates ir tikriausiai nematysiu :)

Norėčiau paminėt kelis žmones

Ricardas_Kairiukstis - Mldc čiuvelis, aktyvus chat'e draugiškas kiek pastebėjau, retai konfliktuoja.Bendravom mažokai, bet palyginus kiek bendravau su kitais, tj cj daugiausia su tavim :D. Norėčiau palinkėti tau pasiekt 420 o gal net ir įgal.

Kentas_Ultimate - Taip pat mldc čiuvelis, pabendraut teko tik tada kai jau buvai palikęs darbą. Kaip supratau palikai dėl to, jog susivokei kad sarg laiko svaistymas. Axuenai mastai seniuk !!

Vakaris_Kabosiss - Iš pirmo žvilgsnio atrodei kažkoks eilinis sarginis kuris ateina pastumt ar šeip šūda pamalt, pabendravus nuomonė pasikeitė labai į gerą. Esi darbštus (bent jau aš taip manau). Paimk įgal kurio esi vertas.

Adidas_Junior - Geras žmogelis, chate per daug nepastebėjau, teko šiek tiek pabendraut, pavežiot. 

Jakas_Simpson - Geras čiuvelis, aktyvus chate. Šits čiuvelis tirkai paims įgal, tikiu !! Mano žodžiai tau: stenkis, tau nebedaug trūksta iki besto !!!!

Domas_Sliuuzas - Žmogus labai geras, kiek pastebėjau tu vienintelis iš np darbo pastovei darydavai mini event. Bendraut daug neteko, bet susidariau įvaizdį kad esi tankas gyvenime :D

Marlboro_Master - Esi geras žmogus, iš palikimo anketos mačiau kad kažkas stumė, šito nepastebėjau. Buvau aktyvus chate, ir šeip daug minučiu imdavai. Linkiu paimt taxi drk.

Lukas_Mirror - čj - Tikriausiai per tuos mano 2menesius nebuvo progos pabendraut. Tad ir pasakyt neturiu ką, linkiu paimt drk.

Johnas_Sim - Direktorius kokių retą. Sugebi nesivelt į konfliktus ir juos išsprest. Chate esi retas svečias, ir neatsiskleidi kas yra zjbs, np darbe esi neįminta mįslė(Mano nuomonė). Nuo tavęs gavau pirmus įspėjimus, tikiuosi nepyksi kad toliau per bagažą stumdysiu ir jum verslą gadinsiu :D. Linkiu tau laikyt drk dar 420 metus.

Gal būt gryšiu.

Hi, Bugliakovai. Gaila, kad taip atsitiko ir tavo acc buvo pavogtas. :/ Narkotikų prekeiviuose išdirbai kažkur 1,5 mėn. tai yra nemažai (aišku ir toliau tikriausiai būtum dirbęs, jeigu ne tas atsitykimas). Iš pradžių dirbai labai gerai, gal vėliau nebeturėjai tiek laiko ar nebuvo jau tokio noro, bet aktyvumas šiek tiek suprastėjo, bet gi vasara, yra tikrai daug pagundų lauke. Buvai gavęs ir įspėjimų, už prekybą per bagažinę, bet jeigu pamatysim, kad ir vėl stumdai, šį kart įspėjimų uždėti negalėsim, o keliausi iškart į nalogą :D, taip kad atsargiai. Sėkmės Tau, lauksim kažkada dar grįžtant.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jakas_Simpson (best)

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): kzn jei neklystu nuo 07-05 - 08-24

3. Kodėl mus paliekate? Leav sarg, nusibodo čia žaist, gryšiu po keliu menesių gal vėl bus įdomu :D

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko beveik viskas, nepatiko tik keli žmones nesakysiu kas :P Dar parašysiu kai ka, kas mldc buvo...

Johnis - Zdrf k1d, krc daug nerašysiu mldc esi kartais toks dx pasirodai, nu bet laikyk drk grysiu jei dar busi ;* p.s pameni 1.6 kai žaidem ir bana gavai? :D

Mirra - Bazaro meistras, nors vstk aš laimėdavau :D Mldc esi, galima paprikolint su tavim, tik kad isp dėjai :/ Sekmės laikai pav ;*

Sliuuz - sv, nezinau net apie tave ka parasyt :D mldc igl, visada galima paprikolint, reklamu paskelbi kai reik nark parduodi, krc imi pav ;*

Millerius - sv milleriau, best igl, apie tave rasiau ir gp palikime tai zinai kad mldc esi (joke) su tavim galima pakalbėt, bet ir per dažnai bandai paduhint nors žinai kad nesigaus :/

Nokius dx, oj xd

Tss - drg ml tave seniuk, patiko su tavim pasivažinėt ir milleriu :D Tu tik nepalik np plz, imk igl...

Kūliks - nežinau ar dar dirba net bet jis vstk mano drg - v lvl adm ml i tave ;*

Kairys - Volk korišas cj nes nenustoja rašyt "JAKAS NEBEST" nors pats supranta kad meluoja :/ Taip iškart pyktis pradėdavom bet draugiškai sekmės ir tau.

Direol - vos nepamiršau tavęs paminėt :DDD Mldc drg, paimei į taxi, poto ir išmetei :/ Nežinau kodėl bet kai prisijungi i elegy iskart rasau /vaziuoju junior :D Sekmės ;*

Bellyyyy - Omg belliuk drg mano kaip pamiršau tave, gerai kad atsiminiau, krc mldc esi sekmės tau bokse seniuk myl ;***

Nu krč daugiau nepamenu su kuriais taip axujenai pabudavau bet dar va kelis zmones: Kentas (buvęs np) Kentas (buvęs gp :D) Linija, Marlboro, Taspats, i krc visi dirbę su manim np, bei gp su kuriais kalbėdavau iš nuobodulio nes jus neprakalbėdavot :D

AŠ BEST O JUS NE AHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAA

Sveikas, Jakai. (Nebest). Buvai žmogus prie prikolo, nepykdavai jeigu ant tavęs truputį pastumdavo, bandydavai ir pats atsikirst. :D. Išdirbai taip pat virš mėnesio, dar visai nesenai gavai 3 rangą, kas yra šiek tiek mažokai. :/ Maždaug su visais bendradarbiais sutardavai gerai, turėjai nemažai "draugelių" ir iš gp laikų. Taip, kad linkiu po leavinimo susišaudyt vip'ą ir grįžt į prekeivius, nesvarbu ar tai bus gp ar np. Sėkmės tau, lauksim grįžtant. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vakaris_Kabosiss
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015.03.26 - 2015.08.27 ( 5 mėn ir 1 diena)
3. Kodėl mus paliekate? Nemėgstu atsisveikinimų, bet parašysiu viską. Tiesiog pabodo ir nebėr to noro didelio žaist nors šiaip narkotikų prekeivio darbas buvo mano svajonė sargo kaip ir spd, stengiaus visą vasarą išbūti, kad tik nepalikčiau šio darbo, nes jis labai šaunus, buvo visko šiame darbe. Kaip patys matot nesu toks aktyvus, nes negaliu pralošt čia didelio laiko, nes esu neprognozuojamas vis kažką veikiu realybėje tad prie kompo mažai laiko lieka ir pan. Daug kas minėjo jog imčiau įgaliotinį tai tokią pareigą mielai būčiau priglaudęs, bet aktyvumas mano labai mažytis ir buvo geresnių už mane. Iš šio darbo labiausiai turbūt užsibrėžęs buvau tikslą tai pasiekti 420, kad galėčiau sugrįžti kada norėčiau, bet nesisekė taip pat. Kol kas noris pailsėt nuo žaidimo.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Šis darbas man paliko tik gerą įspūdį ir nebuvo blogų.

Kam įdomu pasižiūrėkit :)http://imgur.com/a/n3EI7

Johnas_Sim (Džuonis) - Iš pradžių kaip atėjau į darbą pasirodei toks rimtas, darbštus beveik nebendraudavom. Tavyje linksmumo nebuvau įžvelgęs. Paskui laikui bėgant karts nuo karto vis kažką pabendravęs esam, bet ir tai nedaug. Nesi labai atviras dėl to daug negaliu pasakyt ir beje pats aš nebuvau toks aktyvus jog galėtume pabendraut, bet pravardė šita ,,Džuonis" tikrai išliks ;) Sėkmės valdžioje, Jonai, taip ir toliau laikyk valdžia :)

Lukas_Mirror (veidrodėlis) - Šiaip, Lukai, esam gan senai pažįstami dar nuo swat laikų kai Fokusas valdė swatus tai ten kažkur ir susipažinom tik nelabai atsimenu. Su tavim turim apie ką pakalbėt, pajuokaut tai irgi su tavimi buvo galima. Apie tave tiesiog gerą nuomonę susidaręs ir nemoku išreikšt tiesiog šaunus žmogus esi. Sėkmės valdžioje, Lukai, dėkui už suteiktą šansą dirbti šiame darbe :)

Lukas_Bounder - Su tavimi bendrauti neteko, bet kaip patekau į darbą tu man parašei į /sms tpd ir aš padaręs gavau tavo dalintą premiją, tad dėkui nors už tą :) 

Danielius_Sony - Nors nebedirbi, bet gal užmatysi netyčia. Kai pradėjau dirbti tu man kažkiek padėdavai, o kaip pabendravom TeamSpeak programoje išvis pasirodei geras draugas. Pašnekėdavom apie viską kas tik šaudavo į galvą. Šaunus buvai :)

Lenny_Mob - Sveikas mielas drauge, nors irgi senai nebedirbi, bet pamatysi gal. Dirbti su tavim buvo smagu, dėkoju už pagalba kurią suteikdavai kai paprašydavau. Teko dirbti pas tave kai buvai PD valdžioje tad šaunus žmogus esi. :)

Animal_Pelkiauskas - Dar vienas šaunus žmogus su kuriuo sutardavau gerai irgi nebedirbi, bet buvai geras draugas.

Mantas_Laurutenas - Taip pat nebedirbi, bet paminėti gi reikia, nes sutardavom taip pat šauniai

Lava_Master - dušmankis karts nuo karto pašnekėdavaom per /r.

Armandas_Coolx - Šaunuolis buvai, daug ką buvai pasiekęs, aplenkdavai mane rungtyse, darbštus esi, tad neatsimenu daug ko ir nelabai tekdavo pabendraut.

Lukas_Busma - seniukas, tikiuosi dar loši mano pasiūlytus žaidimus :D Pašnekėdavom apie viską ką tik norėdavom nors ir nebedirbi, bet užmatysi gal :)

David_Dirol - Buvęs įgaliotinis ir taip pat buvęs np kolega, irgi užmatysi gal, kad čia esi paminėtas. Šaunus įgaliotinis buvai padėdavai kai reikėdavo, darbštus, pabendrauti taip pat galmėdavo.

Pauliokas_Andreas - Prisipažinsiu tu tikrai užknisdavai su savo tuo iškv botu, bet ką darysi :D Taip pat nebedirbi, bet gal pamatysi, buvai mldc.

Robertss_Samp (tss) - Atvirai pasakysiu man tas tss kaip gyvatės šnipšimas :D Buvai palikęs, bet vėl sugrįžai į darbą, bet palieku dabar aš. Sėkmės tau pasiekt vėl paskutinį rangą ir daugiau stenkis.

Marlboro_Master - Buvęs įgaliotinis ir np kolega, dabartinis taksiorų pavas jeigu neklystu, Kiek teko pabendrauti tai pasirodei šaunus visai. TeamSpeake taip pat teko pabendraut tai iš bendravimo tikrai su tavimi pabendrauti galima.

Tadas_Bugliakovas - Nemanau jog užmatysi, bet parašysiu. Nesu eilinis sargo žmogus kaip tau atrodė. Puiku jog pakeitei nuomonę apie mane. Tu taip pat šaunus buvai.

Raimis_Belly - Taigi sakysiu trumpai apie tave, nes daug žinau apie tave, bet trumpai tariant esi senas mano pažįstamas taip pat nuo senų laikų ir tikrai esi šaunus žmogus ir šiaip kuriuo galima pasitikėt tiesiog vienas žodis - maladec.

Zaibo_Karalius - Nitrūške nuomonę mano žinai apie save jog esi tikrai normalus bičas su kuriuo galima pabendraut. Sėkmės.

Nokis_Pinokis - Ką, ilganosi, sėkmės tau mldc bahuras esi.

Joker_King - tave taip pat, seniuk, pažįstu nuo seniai. Teko tavo subine traukt, kad nedegtum, bet paskui vėl degei. Džiugu jog prisijungei į np kolektyvą tai čia siek savo tikslų kurių nepasiekei anksčiau. Sėkmės, drauge mielas :)

Tomekas_Bullet - Šaunus įgaliotinis esi, su tavimi taip pat pabendraudavom karts nuo karto. Sėkmės laikant įgaliotinį toliau.

Paulius_Taspats - Man rods sakei man jog nepalikčiau, bet kitaip neišeina, seniuk, sėkmės tau čia būnant.

Domas_Sliuuzas - Visų pirma dėkoju už pagalba kur padėdavai kai reikėjo ir dėkui už tą ištraukimą kai šikna degė kai tau parašiau, tą dalyką žinosim tik aš ir tu žinoma jei tu niekam nesakysi :D Sėkmės tau laikant įgaliotinį ir žinoma manau sieksi aukštumos. :)

Arnas_Milleris - Daug su tavimi neteko bendraut, bet kiek mačiau esi kalbus žmogus toks pleputis kaip ir aš tiesiog mėgsti šnekėti :D Nepagalvok jog čia blogai tiesiog daug kalbantis žmogus kaip ir aš :D Sėkmės.

Ricardas_Kairiukstis - Sėkmės tau, seniuk, šitame darbe. Manau sieksi daugiau negu paskutinis rangas tad sėkmės tau. :)

Adidas_Junior (kiaušinis) - Esi taip pat senai pažįstamas žmogus tad sėkmės siekiant tau šiame darbe savų tikslų, kiaušini :D

Vaidzius_Zamas (Sezamas) - Seniuk esi taip pat senas pažįstamas mano nors ir nebedirbi, bet vistiek gal pamatysi. Tikėkimės dar teks pabendraut, nes su tavim galima šnekėt apie viską ką tik nori :D

Nepykit ko nepaminėjau

SOV čempionas out.

- Vakaris.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vakaris_Kabosiss

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015.03.26 - 2015.08.27 ( 5 mėn ir 1 diena)

3. Kodėl mus paliekate? Nemėgstu atsisveikinimų, bet parašysiu viską. Tiesiog pabodo ir nebėr to noro didelio žaist nors šiaip narkotikų prekeivio darbas buvo mano svajonė sargo kaip ir spd, stengiaus visą vasarą išbūti, kad tik nepalikčiau šio darbo, nes jis labai šaunus, buvo visko šiame darbe. Kaip patys matot nesu toks aktyvus, nes negaliu pralošt čia didelio laiko, nes esu neprognozuojamas vis kažką veikiu realybėje tad prie kompo mažai laiko lieka ir pan. Daug kas minėjo jog imčiau įgaliotinį tai tokią pareigą mielai būčiau priglaudęs, bet aktyvumas mano labai mažytis ir buvo geresnių už mane. Iš šio darbo labiausiai turbūt užsibrėžęs buvau tikslą tai pasiekti 420, kad galėčiau sugrįžti kada norėčiau, bet nesisekė taip pat. Kol kas noris pailsėt nuo žaidimo.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Šis darbas man paliko tik gerą įspūdį ir nebuvo blogų.

Kam įdomu pasižiūrėkit :)http://imgur.com/a/n3EI7

Johnas_Sim (Džuonis) - Iš pradžių kaip atėjau į darbą pasirodei toks rimtas, darbštus beveik nebendraudavom. Tavyje linksmumo nebuvau įžvelgęs. Paskui laikui bėgant karts nuo karto vis kažką pabendravęs esam, bet ir tai nedaug. Nesi labai atviras dėl to daug negaliu pasakyt ir beje pats aš nebuvau toks aktyvus jog galėtume pabendraut, bet pravardė šita ,,Džuonis" tikrai išliks ;) Sėkmės valdžioje, Jonai, taip ir toliau laikyk valdžia :)

Lukas_Mirror (veidrodėlis) - Šiaip, Lukai, esam gan senai pažįstami dar nuo swat laikų kai Fokusas valdė swatus tai ten kažkur ir susipažinom tik nelabai atsimenu. Su tavim turim apie ką pakalbėt, pajuokaut tai irgi su tavimi buvo galima. Apie tave tiesiog gerą nuomonę susidaręs ir nemoku išreikšt tiesiog šaunus žmogus esi. Sėkmės valdžioje, Lukai, dėkui už suteiktą šansą dirbti šiame darbe :)

Lukas_Bounder - Su tavimi bendrauti neteko, bet kaip patekau į darbą tu man parašei į /sms tpd ir aš padaręs gavau tavo dalintą premiją, tad dėkui nors už tą :) 

Danielius_Sony - Nors nebedirbi, bet gal užmatysi netyčia. Kai pradėjau dirbti tu man kažkiek padėdavai, o kaip pabendravom TeamSpeak programoje išvis pasirodei geras draugas. Pašnekėdavom apie viską kas tik šaudavo į galvą. Šaunus buvai :)

Lenny_Mob - Sveikas mielas drauge, nors irgi senai nebedirbi, bet pamatysi gal. Dirbti su tavim buvo smagu, dėkoju už pagalba kurią suteikdavai kai paprašydavau. Teko dirbti pas tave kai buvai PD valdžioje tad šaunus žmogus esi. :)

Animal_Pelkiauskas - Dar vienas šaunus žmogus su kuriuo sutardavau gerai irgi nebedirbi, bet buvai geras draugas.

Mantas_Laurutenas - Taip pat nebedirbi, bet paminėti gi reikia, nes sutardavom taip pat šauniai

Lava_Master - dušmankis karts nuo karto pašnekėdavaom per /r.

Armandas_Coolx - Šaunuolis buvai, daug ką buvai pasiekęs, aplenkdavai mane rungtyse, darbštus esi, tad neatsimenu daug ko ir nelabai tekdavo pabendraut.

Lukas_Busma - seniukas, tikiuosi dar loši mano pasiūlytus žaidimus :D Pašnekėdavom apie viską ką tik norėdavom nors ir nebedirbi, bet užmatysi gal :)

David_Dirol - Buvęs įgaliotinis ir taip pat buvęs np kolega, irgi užmatysi gal, kad čia esi paminėtas. Šaunus įgaliotinis buvai padėdavai kai reikėdavo, darbštus, pabendrauti taip pat galmėdavo.

Pauliokas_Andreas - Prisipažinsiu tu tikrai užknisdavai su savo tuo iškv botu, bet ką darysi :D Taip pat nebedirbi, bet gal pamatysi, buvai mldc.

Robertss_Samp (tss) - Atvirai pasakysiu man tas tss kaip gyvatės šnipšimas :D Buvai palikęs, bet vėl sugrįžai į darbą, bet palieku dabar aš. Sėkmės tau pasiekt vėl paskutinį rangą ir daugiau stenkis.

Marlboro_Master - Buvęs įgaliotinis ir np kolega, dabartinis taksiorų pavas jeigu neklystu, Kiek teko pabendrauti tai pasirodei šaunus visai. TeamSpeake taip pat teko pabendraut tai iš bendravimo tikrai su tavimi pabendrauti galima.

Tadas_Bugliakovas - Nemanau jog užmatysi, bet parašysiu. Nesu eilinis sargo žmogus kaip tau atrodė. Puiku jog pakeitei nuomonę apie mane. Tu taip pat šaunus buvai.

Raimis_Belly - Taigi sakysiu trumpai apie tave, nes daug žinau apie tave, bet trumpai tariant esi senas mano pažįstamas taip pat nuo senų laikų ir tikrai esi šaunus žmogus ir šiaip kuriuo galima pasitikėt tiesiog vienas žodis - maladec.

Zaibo_Karalius - Nitrūške nuomonę mano žinai apie save jog esi tikrai normalus bičas su kuriuo galima pabendraut. Sėkmės.

Nokis_Pinokis - Ką, ilganosi, sėkmės tau mldc bahuras esi.

Joker_King - tave taip pat, seniuk, pažįstu nuo seniai. Teko tavo subine traukt, kad nedegtum, bet paskui vėl degei. Džiugu jog prisijungei į np kolektyvą tai čia siek savo tikslų kurių nepasiekei anksčiau. Sėkmės, drauge mielas :)

Tomekas_Bullet - Šaunus įgaliotinis esi, su tavimi taip pat pabendraudavom karts nuo karto. Sėkmės laikant įgaliotinį toliau.

Paulius_Taspats - Man rods sakei man jog nepalikčiau, bet kitaip neišeina, seniuk, sėkmės tau čia būnant.

Domas_Sliuuzas - Visų pirma dėkoju už pagalba kur padėdavai kai reikėjo ir dėkui už tą ištraukimą kai šikna degė kai tau parašiau, tą dalyką žinosim tik aš ir tu žinoma jei tu niekam nesakysi :D Sėkmės tau laikant įgaliotinį ir žinoma manau sieksi aukštumos. :)

Arnas_Milleris - Daug su tavimi neteko bendraut, bet kiek mačiau esi kalbus žmogus toks pleputis kaip ir aš tiesiog mėgsti šnekėti :D Nepagalvok jog čia blogai tiesiog daug kalbantis žmogus kaip ir aš :D Sėkmės.

Ricardas_Kairiukstis - Sėkmės tau, seniuk, šitame darbe. Manau sieksi daugiau negu paskutinis rangas tad sėkmės tau. :)

Adidas_Junior (kiaušinis) - Esi taip pat senai pažįstamas žmogus tad sėkmės siekiant tau šiame darbe savų tikslų, kiaušini :D

Vaidzius_Zamas (Sezamas) - Seniuk esi taip pat senas pažįstamas mano nors ir nebedirbi, bet vistiek gal pamatysi. Tikėkimės dar teks pabendraut, nes su tavim galima šnekėt apie viską ką tik nori :D

Nepykit ko nepaminėjau

SOV čempionas out.

- Vakaris.

Sveikas, Vakari. Išdirbai tikrai labai ilgą laiko tarpą čia pas mus, narkotikų prekeiviuose, net 5 mėnesius, buvai vienas iš senbuvių, kurie čia dar dirbo. Iš pradžių buvai aktyvus, dirbdavai gerai, per gan trumpą laiko tarpą pasiekei 5 rangą, paskui aktyvumas šiek tiek buvo mažesnis, tačiau suprantu, kad tikrai ne visi vasarą gali būti aktyvūs ir gali pražaisti tiek kiek norėtų. Dar kiek chatinai per /r, girdėjau, kad dirbdavai, todėl to laiko mažai ir turėjai. :/ Manau, kad tikrai esi nusipelnęs to "420" rango, todėl tau jį dabar ir uždėsiu. :). Sėkmės Tau, galėsi čia grįžti, kada tik panorėjas. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Joker_King
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 8.18 - 8.31
3. Kodėl mus paliekate? Nusibodo rutina ir pasiilgau teisėsaugos. Aišku prasideda mokslo metai ir mano aktyvumas sumažės, todėl nėra noro per tas 60-100min rinkti iškvietimus. Galvojau, kad grįžęs į savo seną darbą išdirbsiu ilgai ir bandysiu siekti ko nors, bet noras greitai dingo, nes tai nebebuvo man įdomu kaip prieš 2 metus.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko, puiki valdžia, puikus darbuotojai. Taip pat patiko, kad padarėte "NPČ", prekeivių misijas, taip norėdami įdėti daugiau veiklos į darbą.

Išdirbau per mažai, kad galėčiau pasakyti nuomones apie kiekvieną darbuotoją, bet komanda tikrai gera.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Joker_King

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 8.18 - 8.31

3. Kodėl mus paliekate? Nusibodo rutina ir pasiilgau teisėsaugos. Aišku prasideda mokslo metai ir mano aktyvumas sumažės, todėl nėra noro per tas 60-100min rinkti iškvietimus. Galvojau, kad grįžęs į savo seną darbą išdirbsiu ilgai ir bandysiu siekti ko nors, bet noras greitai dingo, nes tai nebebuvo man įdomu kaip prieš 2 metus.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko, puiki valdžia, puikus darbuotojai. Taip pat patiko, kad padarėte "NPČ", prekeivių misijas, taip norėdami įdėti daugiau veiklos į darbą.

Išdirbau per mažai, kad galėčiau pasakyti nuomones apie kiekvieną darbuotoją, bet komanda tikrai gera.

Sveikas, Jokeri. Išdirbai neilgai, bet ir per trumpą laiko tarpa sugebėjai pasiekti "Barono" rangą. Buvai labai aktyvus, paimdavai daug iškvietimų, buvai vienas iš aktyviausių darbuotojų. Tačiau suprantu, kad darbas gali atsibosti ir reikia pakeisti aplinką. Sėkmės tau teisėsaugoje, galbūt dar kažkada atlėksi į np. Sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Neilas_Rukas
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-08-02 iki 2015-09-02
3. Kodėl mus paliekate? Tesiog leavinu pati sarg.lt projekta nes jau atsibodo šis žaidimas. Tas pats per tapati. O šiaip np darbe tai labai geras darbas jei nebutu atsibodes pats samp būčiau tikrai dirbes ir dar ilgai dirbes šitam darbe. :)
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas šiaip zjbs tik neaktyvumo anketos galetu leisti ne iki 23 o iki 00:00.

P.s norėčiau nuomonės iš direktoriaus apie mano darba np kas buvo blogai ir ka dariau gerai :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Neilas_Rukas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-08-02 iki 2015-09-02

3. Kodėl mus paliekate? Tesiog leavinu pati sarg.lt projekta nes jau atsibodo šis žaidimas. Tas pats per tapati. O šiaip np darbe tai labai geras darbas jei nebutu atsibodes pats samp būčiau tikrai dirbes ir dar ilgai dirbes šitam darbe. :)

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas šiaip zjbs tik neaktyvumo anketos galetu leisti ne iki 23 o iki 00:00.

P.s norėčiau nuomonės iš direktoriaus apie mano darba np kas buvo blogai ir ka dariau gerai :)

Sveikas, Neilai. Narkotikų prekeiviuose išdirbai mėnesį, na manau, tai nėra nei labai daug nei mažai. Iš pradžių buvai dar gana aktyvus, tačiau aktyvumas krito, pildei daug neaktyvumo anketų, kaip ir pats sakei, galbūt atsibodo samp. Manau, kad tikrai nėra sunku surasti bent 1 minutę parašyti neaktyvumo anketai. Tai tiek. Sėkmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Sliuuzas
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-04-13 iki 2015-09-22
3. Kodėl mus paliekate? Laiko stoka ir problemos su PC.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko, puikus kolektyvas, labai daug bendraujančių puikių žmonių. Nerašysiu čia kiekvieno atskirai, kaip kai kurie daro, nes tiesiog šiame darbe buvo labai daug tokių žmonių, kuriuos galėčiau čia paminėt, tai atimtų daug laiko. Sėkmės jums visiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Sliuuzas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-04-13 iki 2015-09-22

3. Kodėl mus paliekate? Laiko stoka ir problemos su PC.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko, puikus kolektyvas, labai daug bendraujančių puikių žmonių. Nerašysiu čia kiekvieno atskirai, kaip kai kurie daro, nes tiesiog šiame darbe buvo labai daug tokių žmonių, kuriuos galėčiau čia paminėt, tai atimtų daug laiko. Sėkmės jums visiems.

Sveikas, Domai. Įgaliotiniai tikrai ne kiekvieną dieną palieka darbus :/ Gaila, kad palikai NP, nes buvai vienas iš aktyviausių bei ilgiausiai dirbančių ne tik darbuotojų, bet ir įgaliotinių. Visas savo pareigas atlikdavai laiku. Darydavai apžvalgas, įvairiausius eventus žaidime, kas tikrai bent šiek tiek paįvairindavo narkotikų prekeivių darbą. Dar prieš tau čia ateinant, žinojau, kad narkotikų prekeiviuose išbūsi tikrai ilgai, prieš tai esi buvęs ir narkotikų prekeivių pavaduotojumi ir manau, kad ir tada tau sekėsi puikiai. Noriu padėkoti už darbą narkotikų prekeiviuose, už puikiai atliktas įgaliotinio pareigas, už pagalbą apklausinėjant žaidėjus, už tas paskelbtas reklamas, bei už neaktyvumo anketų tvarkymą. Linkiu, atrasti daugiau laiko ir susitvarkyti PC, bei grįžti į narkotikų prekeivius. Sėkmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ricardas_Kairiukstis
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-06-20 iki 2015-10-19 be 1d 4men
3. Kodėl mus paliekate? Atsibodo šiek tiek noriu pasiekti vėl dušman topą.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko kolektyvas, valdžia, viskas šiam darbe tiesiog idealu.

Ačiū Johnui ir Mirror už gerą vadovavimą ir kitus geru pasiektus dalykus.

Mldc chebra: Sliuužas, Milleris, Elegy, Bullet, Korniz, Kentas(nedirba), Brūkšnis, Apa, Stepanov(Nolifer), Zaibo(Musu Princese), Taspats, Junior, Noras ir kiti, ko nepaminėjau nepykit pamiršau jus tiesiog arba užstrigot :D Pasiilgsiu Mirroro lievų prikolų, pasiilgsiu tų didelių pinigų kuriuos išsvaiščiau, pasiilgsiu tiesiog visko kas čia buvo ir yra. Sėkmės jums Peace Žhvairys

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ricardas_Kairiukstis

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-06-20 iki 2015-10-19 be 1d 4men

3. Kodėl mus paliekate? Atsibodo šiek tiek noriu pasiekti vėl dušman topą.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko kolektyvas, valdžia, viskas šiam darbe tiesiog idealu.

Ačiū Johnui ir Mirror už gerą vadovavimą ir kitus geru pasiektus dalykus.

Mldc chebra: Sliuužas, Milleris, Elegy, Bullet, Korniz, Kentas(nedirba), Brūkšnis, Apa, Stepanov(Nolifer), Zaibo(Musu Princese), Taspats, Junior, Noras ir kiti, ko nepaminėjau nepykit pamiršau jus tiesiog arba užstrigot :D Pasiilgsiu Mirroro lievų prikolų, pasiilgsiu tų didelių pinigų kuriuos išsvaiščiau, pasiilgsiu tiesiog visko kas čia buvo ir yra. Sėkmės jums Peace Žhvairys

Sveikas, Kairi. Pas mus išdirbai tikrai nemažai, 4 mėnesius, bet visgi suprantu, kad ūkio darbai tau yra svarbiau :D. Dirbai gerai, buvai aktyvus, prikolindavai su kolegomis per /r. Dirbdamas čia pasiekei paskutinį rangą ir gavai 420, taip pat buvai netoli ir įgaliotinio. (Galbūt kitą, jau būtum gavęs tu :/). Suprantu, kad būnant viename darbe ilgesnį laiko tarpą, nebėra motyvacijos čia dirbt ir šiektiek darbas atsibosta. Sėkmės tau dušmanuose, kadangi turi 420, galėsi grįžt kada norėsi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Anketa:

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vladislav_Stepanov
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015.09.19 - 2015.10.26
3. Kodėl mus paliekate? Buvo pageidaujama darbuotojo Kornelijus_Kornis, todėl pageidavimas buvo išpildytas.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? 

Patiko viskas:

• Valdžia.
  • Įvairi veikla. (paketai, treniruotės, teisėsaugos apšaudymai bei trukdymas jiems konfiskuoti krovinius).
  • Bendradarbiai:
  • Arnas_Milleris - Šaunu įgaliotinis kurį sutinku jau nebepirmą kartą prekeiviuose užimant šį postą, visada atsakydavai į užduodamus klausimus,kad ir ko bepaklauščiau, kartais paprikolindavom bei visa kita. Siek daugiau nei esi pasiekęs iki šiol. :)
  • Nokis_Pinokis - Irgi susitinkam nebepirmą kartą prekeiviuose bei manau susitiksime dar ne vieną ir ne du kartus,o žymiai daugiau. Esi Narkotikinis žmogus kuris visada klausinėja į /r kam nark bei visa kita :D Dirbk ir siek to "420" rango, įgaliotinio arba dar aukštesnio posto. SĖKMĖS :)
  • Johnas_Sim - Manau esi vienas iš geriausių direktorių kuris į savo pareigas žiūri atsakingiausiai bei bando laikyt postą kiek įmanoma ilgiau. Nenuleisk rankų ir toliau vadovauk Narkotikų prekeiviams. Ačiū,kad suteikiai šansą padirbėt ;)
  • Lukas_Mirror - Servo šungaudys. :D Ką čia apie tavę bepasakyt, čj nk.

Sėkmės visiems kurie šiuo metu dirbat narkotikų prekeiviuose ir nepykit apie ką nė žodelio neparašiau (galbūt ateis daugiau minčių ir redaguosiu anketą). :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Sony

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-03-05 iki 2015-04-10(1mėn 5 d.)

3. Kodėl mus paliekate? Palieku todėl, kad pasiekiau paskutinį rangą tai ko norėjau. Atsibodo vien tą pačią dieną kelti ridą nori kažko naujo. Ačiū už suteiktą šansą man šis darbas paliko labai dideli įspudį.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas. Visi bendradarbiai buvo malonus. Man su jais buvo tikrai malonu dirbti.

O dabar aprašysiu kelis žmones:

Johnas_Sim - mechanikų ir NP vergas. Ką aš galiu pasakyti buvai labai geras direktorius, tikrai gerai sutarėm, pabendraudavom, pasirašinėdavom, pasivažinėdavom. Kartais aš panardydavau. Jeigu šeip esi mldc direktorius ir linkiu tau jį laikyti kuo ilgiau. Sėkmės tau ;).

Lukas_Mirror - Veidrodėlis mūsų. Esi linksmas daug bendraujantis, tikrai nemažai bendraudavom, susirasdavom abudu veiklos. Manau tikrai tikrai neveltui Johnas paėmė tave į pavaduotojus, nes mano nuomone tu tikrai esi užkietėjusi baryga :). Sėkmės tau veidrodėli laikyk pavaduotoją :).

David_Dirol - mano drg ir guma. NARAS. Šeip ne mldc esi tikrai daug bendravom, kalbėdavom daug, kartais pažvengdavom kartais paliūdėdavom. Net nežinau ką čia ir daugiau parašyti :) Tiesiog esi mldc draugas kartais gal numesk kokį sms OKI? Sėkmės tau su įgaliotiniu.

Marlboro_Master - Cigaretė. Pažįstami esam nuo Silvos laikų kai bandei iš GP pereit į NP ir 2-jame etape susimovei. Kartais pakalbėdavom, pasijuokdavom, beveik visus tavo rengiamus eventus esu laimėjęs. Tu ten žiūrėk padaryk iš rimtų barygų dar rimtesnes barygas. Sėkmės tau taip pat su įgaliotiniu :).

Tomekas_Bullet - Kulka. Esi mldc, bendravom mažai labai daug kartų mačiau tave vežiojamą. Todėl net nežinau ką ir pasakyti daugiau. Sėkmės. :)

Raimis_Belly - Pilvukas. Bendravom ir tikrai nemažai. Pasirodei tikrai esi mldc, kartais pajuokaudavai. Kartais pasiautėdavai. Sėkmės linkiu tau ir nenerk taip Johnui ;).

Pauliokas_Andreas - iškvietimų reaktorius. Bendravom tikrai labai labai daug, beveik visada mane matydavai aš tave taip pat, daug kartų susirašinėdavome. Tu irgi esi mldc kaip ir kiti. Tikiuosi pasieksi aukščiau NP ką nors negul Krikštatėvis ar Baronas Sėkmės.

Paulius_Taspats - Baryga. Taip pat daug esi prisidėjęs prie NP, daug padedi. Tavo dėka pradėjau greičiau imti iškvietimus, todėl kitame darbe į kurį dabar eisiu stengsiuosi visus aplenkti tavo parodytame keybind. Sėkmės tau Pauliau tikiuosi pasieksi Įgaliotinį :).

Mantas_Laurutenas - Maurutėnas(Mauras). Esam pažįstami nuo radistų laikų. Daug dirbom kartu, daug kalbėdavom tiek žaidime tiek TeamSpeak pasirodei tikrai mldc ir esi mldc. Tikiuosi taip pat pasieksi paskutinį rangą ir gal net kažką aukščiau negul paskutinis rangas. Linkiu tau didelės sėkmės :)

O čia parašysiu tuos su kuriais man patiko dirbti.

Gold

Gray

Animal

Eivinas

Lava

Coolx

Vakaris

Asiliukas

Aspect

Lenny(faras)

Gedas

Ir kiti.

AČIŪ VISIEMS KAS BUVO SU MANIM IR MAN DAUG KĄ PADĖJOT. DIDELIS AČIŪ, LINKIU JUM SĖKMĖS IR SAKAU JUMS.

VISO GERO!

tu padla tik pisk greiciau is cia 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...