Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gytis_Driftingas

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): Nuo 2015-11-28 iki 2016-01-08 (41 dieną)

3. Kodėl mus paliekate? Žaisiu per kitą acc, o kadangi neleido persikelt darbo į tą acc, reikia palikt. 

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Lukas_Mirror nepatiko ir kartais Johno ignoravimas (bet pats kaltas buvau)

Šiaip darbas neatsibodo, viskas buvo kaip ir gerai, įdomu, didelis pelnas, neblogi kolegos, ko gero vienintelis darbas, į kurį nepatenka visokie kidai (nu aš išimtis aišku buvau).

2015-11-28

Slpb2Co.png

Kažkas:

Zicbax4.png

Vienintelis iškvietimas, kuriame kažkiek nuskilo:

vTJRElA.png

H5jybdv.png

lwzzsx0.png

Čia šiaip

B0Hw0Zo.png

Kolegos ( iš tų normalių ):

♦ Danielius_Sony

♦ Kornelijus_Kornis

♦ Rokas_Parkour

♦ Lukas_Apa  :wub: 

♦ Lukas_Asiliukas

♦ Arnas_Milleris

♦ Vaskia_Exclusive

♦ Andrius_Karpavicius

♦ Vilius_Nitro

♦ Saras_Finco

♦ Rokas_Parkour

FlpJVbc.jpg

♦ John_Elegy  :wub: 

ysOQrDC.jpg.

PnbPjV7.jpg

keyMIJe.png

7dhsrji.png

Sveikas, Driftingai. Pas mus narkotikų prekeiviuose išdirbai gana nemažai, galbūt galėjai būti šiektiek aktyvesnis, bet suprantu, kad ne visi gali pralošt tiek kiek nori. :/ Jeigu ką aš netaip ir pasakydavau, tai nereikėjo suprasti tiesiogiai, dažniausiai juokaudavau. :D Galbūt dar kažkada grįši atgal. Sėkmės Tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Apa
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-09-19 iki 2016-01-16 4men be poros dienu!
3. Kodėl mus paliekate? Na šitame metu neturiu labai daug galimybes zaisti sarga, reikia mokytis. Užleisiu vietą aktiviems!
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Šitas darbas yra nuostabus, jame negali kažkas nepatikti, nebent mažai iškvietimų. Bendradarbiai nuostabūs valdžią geriausia sargę.

BEST NP

Lukas_Asiliukas

Taisykliu_Sergėtojas

Gedas_Orange

Džiugas_Noras

Maksyymka_Smail

Lukas_Lmn

Gedas_Orange

Nokis_Pinokis

Danielius_Sony

Yellow_Tiger

Rokas_Parkour

Vilius_Nitro

Arnas_Milleris

Johnas_Sim

Lukas_Mirror

Kornelijus_Kornis <3

O čia nuotraukos-http://imgur.com/a/6E1eu

Pro paint master. Bėja ačiū Jonai!!!!!!

0262a1565b60c311d5591f7e0de9b896190.png

Ko nepaminėjau atsiprašau. Sekmės visiems

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Apa

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-09-19 iki 2016-01-16 4men be poros dienu!

3. Kodėl mus paliekate? Na šitame metu neturiu labai daug galimybes zaisti sarga, reikia mokytis. Užleisiu vietą aktiviems!

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Šitas darbas yra nuostabus, jame negali kažkas nepatikti, nebent mažai iškvietimų. Bendradarbiai nuostabūs valdžią geriausia sargę.

BEST NP

Lukas_Asiliukas

Taisykliu_Sergėtojas

Gedas_Orange

Džiugas_Noras

Maksyymka_Smail

Lukas_Lmn

Gedas_Orange

Nokis_Pinokis

Danielius_Sony

Yellow_Tiger

Rokas_Parkour

Vilius_Nitro

Arnas_Milleris

Johnas_Sim

Lukas_Mirror

Kornelijus_Kornis <3

O čia nuotraukos-http://imgur.com/a/6E1eu

Pro paint master. Bėja ačiū Jonai!!!!!!

0262a1565b60c311d5591f7e0de9b896190.png

Ko nepaminėjau atsiprašau. Sekmės visiems

Sveikas, Lukai. Narkotikų prekeiviuose išdirbai tikrai ilgai, net 4 mėnesius. Per juos pasiekei paskutinį rangą. Iš pradžių daug pražaisdavai, paimdavai nemažai iškvietimų, vėliau galbūt ir darbas šiektiek pabodo ar nebematei prasmės dirbti, ar tiesiog nelabai turėjai laiko prisijungti. :/ Už ilgą išdirbimą ir gerą darbą taip pat uždėjau "420" rangą, galėsi grįžt kada tik panorėsi. Sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vaskia_Exclusive (Best np)
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2016-11-28 iki 2016-01-22
3. Kodėl mus paliekate? Privertė Gangsas
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko! Geriausias darbas 4ever!

Parašysiu pora pacaniokų ir panelę <3 kurie labiausiai įsiminė

Johnas_Sim - best drk ever. Tokių kaip tu nėra tu esi mldc, linksmas, draugiškas, stūmikas. :D sorry, kad nepaminėjau kažkaip užmiršau. Sėkmės linkiu, laikyk drg daugiau nei fokusas, nes tu rimts xd

Lukas_Asiliukas - Tu prieki, nes tu mano tikrasis bff, esi žiauriai mldc, jei ne tu čj np net nebučiau, žn, kad dar bendrausim ir filmuosim :D Ir tu irgi leavinsi tai px. Tai žiauriai dėkuj, kad prastūmei. Ml, bučiuoju pas gangsą išvažiuoju.

Voduf_Cornow - 2 mano panele <3. Esi šeip žiauriai mldc, draugiškas linksmas, ankščiau buva visai kitą nuomonė apie tavę. Būtum best, bet pavogei mano 600k :D Imi įgal iš kornio panosės xdddd

Nokis_Pinokis - Mano bestukas, meilia, tikrojį panelė. Pažįstami iš gp, kaip buvai mldc taip ir likai, tikiu, kad gali kažką aukščiau pasiekt! Myliu bučiuoju linkiu sėkmės. P.S eisim kada lolą xd

Lukas_Lmm - 3 panelę :D. Linksmas bachuriokas, visada galima paprikolint irgi iškvietimus kai žaibas imi :D. Linkiu tau sėkmės užsidirb bašlios ir nebelošk monetos :D Vėliau nuversim valdžia k ? :*

John_Elegy - sw drg best įgal :D rimtas kentas. Irgi linkmuolis, eisim dar Nokio pašaudyt kada :D Irgi sėkmės imi pavą :D

Kornelijus_Kornis - Cs go noobas :D aš ir silveris, bet ten px :D Irgi linksmas, stūminkas bšk :D Imk tą jibaną įgaliotini :D Best 420 :D Eisim dar cs go palošt/

Rokas_Parkour Seve parkūrai, va tu tai mldc, esi žr draugiškas iškart man patikai :D Gal dar prisiminsi mane iš PD laikų :D Tu irgi imi įgal. Sėkmės. Irgi cs go eisim :D

Paulius_Taspats - Pirmom dienom vpš nemačiau :D Poto pradėjai lošt, bet nlb bendravom tada pavežiojau bšk ir bšk susibendravom, ir linskmas, draugiškas, protingas jei proto nepisai :DD Sėkmės, melavau Korniui tu best 420 xd.

Maxy_Black - neblošk monetos durnele <3 Jei reikės euriukų /sms, moki gerai stūmt, linkiu sėkmės

Giedrius_Gangs - Privertė palikt :D Mldc bachuriokas, tik, kad vaikas su 0 sėdi :D Nk db turėsim bent jau 40 procentų, dar susitiksim tb, tai, kad sėkmės su acc kitu :D

Tai va visiem linkiu sėkmės, sorry ko nepaminėjau turbūt nelb įsiminėt, aš dar tikrai grįšiu ir tikiuosi, kad chebra nepasikeisk, nes šis kolektyvas yra best <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Sony

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-10-24 iki 2016-01-24(3 mėnesius)

3. Kodėl mus paliekate? Palieku, nes neturiu laiko kada pražaisti. Yra šeima, yra giminės, yra mokslas. Neturiu laiko. Tikrai kažkada žadu sugrįžt. Pagerinau rekordą kas yra gerai.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko. Kolegos, valdžia, įgaliotiniai.

Dabar paminėsiu kelis žmonės kurie man patiko(labai neišsiplėsiu) :).

Johnas_Sim

Lukas_Mirror

Arnas_Milleris

John_Elegy

Nokis_Pinokis

Maksyymka_Smail <3

Tomekas_Bullet

Vaskia_Exclusive

Lukas_Asiliukas

Lukas_Lmn

Gytis_Driftingas

Maxy_Black

Kornelijus_Kornis

Matt_Versace

Lukas_Apa

Rokas_Parkour

Gedas_Orange

Vilius_Nitro

Voduf_Cornow

Paulius_Taspats ir kiti.

Sorry ko nepaminėjau. Visi buvote mldc. Sėkmės jums.

Since 2015-10-24 2016-01-24

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Maxy_Black
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2016.01.04 - 2016.01.25
3. Kodėl mus paliekate? Narkotikų prekeivius palieku dėl šitų priežasčių :

*Mokslai

*Ruošimasis šimtadieniui, vėliau paskutinis skambutis..

*Namų ruošos darbai

*Laiko trūkumas.
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko.

Norėčiau padėkoti keliems kolegoms, be kurių čia man nebūtų buvę linksma. Ačiū Jums !

Voduf_Cornow

Lukas_Mirror

Kornelijus_Kornis

Johnas_Sim

Rokas_Parkour

Lukac_Energy

Maksyymka_Smail

Vilius_Nitro

John_Elegy

Danielius_Sony

Yellow_Tiger

IN52X.png

Team Speak'e tikrai susimatysim, o žaidime nebe. Sėkmės ! <3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vaskia_Exclusive (Best np)

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2016-11-28 iki 2016-01-22

3. Kodėl mus paliekate? Privertė Gangsas

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko! Geriausias darbas 4ever!

Parašysiu pora pacaniokų ir panelę <3 kurie labiausiai įsiminė

Lukas_Asiliukas - Tu prieki, nes tu mano tikrasis bff, esi žiauriai mldc, jei ne tu čj np net nebučiau, žn, kad dar bendrausim ir filmuosim :D Ir tu irgi leavinsi tai px. Tai žiauriai dėkuj, kad prastūmei. Ml, bučiuoju pas gangsą išvažiuoju.

Voduf_Cornow - 2 mano panele <3. Esi šeip žiauriai mldc, draugiškas linksmas, ankščiau buva visai kitą nuomonė apie tavę. Būtum best, bet pavogei mano 600k :D Imi įgal iš kornio panosės xdddd

Nokis_Pinokis - Mano bestukas, meilia, tikrojį panelė. Pažįstami iš gp, kaip buvai mldc taip ir likai, tikiu, kad gali kažką aukščiau pasiekt! Myliu bučiuoju linkiu sėkmės. P.S eisim kada lolą xd

Lukas_Lmm - 3 panelę :D. Linksmas bachuriokas, visada galima paprikolint irgi iškvietimus kai žaibas imi :D. Linkiu tau sėkmės užsidirb bašlios ir nebelošk monetos :D Vėliau nuversim valdžia k ? :*

John_Elegy - sw drg best įgal :D rimtas kentas. Irgi linkmuolis, eisim dar Nokio pašaudyt kada :D Irgi sėkmės imi pavą :D

Kornelijus_Kornis - Cs go noobas :D aš ir silveris, bet ten px :D Irgi linksmas, stūminkas bšk :D Imk tą jibaną įgaliotini :D Best 420 :D Eisim dar cs go palošt/

Rokas_Parkour Seve parkūrai, va tu tai mldc, esi žr draugiškas iškart man patikai :D Gal dar prisiminsi mane iš PD laikų :D Tu irgi imi įgal. Sėkmės. Irgi cs go eisim :D

Paulius_Taspats - Pirmom dienom vpš nemačiau :D Poto pradėjai lošt, bet nlb bendravom tada pavežiojau bšk ir bšk susibendravom, ir linskmas, draugiškas, protingas jei proto nepisai :DD Sėkmės, melavau Korniui tu best 420 xd.

Maxy_Black - neblošk monetos durnele <3 Jei reikės euriukų /sms, moki gerai stūmt, linkiu sėkmės

Giedrius_Gangs - Privertė palikt :D Mldc bachuriokas, tik, kad vaikas su 0 sėdi :D Nk db turėsim bent jau 40 procentų, dar susitiksim tb, tai, kad sėkmės su acc kitu :D

Tai va visiem linkiu sėkmės, sorry ko nepaminėjau turbūt nelb įsiminėt, aš dar tikrai grįšiu ir tikiuosi, kad chebra nepasikeisk, nes šis kolektyvas yra best <3

Nu jo, net direktoriaus palikimo anketoj nepaminėjai, todėl gauni nalogą. (Nu juokauju turbūt). ;d Narkotikų prekeiviuose išdirbai gana nemažai, tačiau man rodos dažniau nieko neveikei, negu dirbdavai, taip pat ir rango didelio nebuvai pasiekęs. Na, bet ne visi gali ir nori tiek žaist. Sėkmės tau, jau mačiau ir VDB užsiprašei. ;d

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Danielius_Sony

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-10-24 iki 2016-01-24(3 mėnesius)

3. Kodėl mus paliekate? Palieku, nes neturiu laiko kada pražaisti. Yra šeima, yra giminės, yra mokslas. Neturiu laiko. Tikrai kažkada žadu sugrįžt. Pagerinau rekordą kas yra gerai.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko. Kolegos, valdžia, įgaliotiniai.

Dabar paminėsiu kelis žmonės kurie man patiko(labai neišsiplėsiu) :).

Johnas_Sim

Lukas_Mirror

Arnas_Milleris

John_Elegy

Nokis_Pinokis

Maksyymka_Smail <3

Tomekas_Bullet

Vaskia_Exclusive

Lukas_Asiliukas

Lukas_Lmn

Gytis_Driftingas

Maxy_Black

Kornelijus_Kornis

Matt_Versace

Lukas_Apa

Rokas_Parkour

Gedas_Orange

Vilius_Nitro

Voduf_Cornow ir kiti.

Sorry ko nepaminėjau. Visi buvote mldc. Sėkmės jums.

Since 2015-10-24 2016-01-24

Sveikas, Sonikai. Narkotikų prekeiviuose jau dirbai nebe pirmą kartą, jau buvai šio darbo senbuvis. Ateina tas laikas, kai visi nebus tokie aktyvūs, gerės orai, kaip kam artėja egzaminai ir t.t, todėl puikiai suprantu, kad surasti laiko darosi vis sunkiau. Pas mus išdirbai 3 mėnesius, kas yra gerai. Buvai jau pasiekęs paskutinį rangą ir žinau, ko labai norėjai, todėl tą dabar ir gausi. Galėsi grįžt kada tik panorėjas. Sėkmės tau. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Maxy_Black

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2016.01.04 - 2016.01.25

3. Kodėl mus paliekate? Narkotikų prekeivius palieku dėl šitų priežasčių :

*Mokslai

*Ruošimasis šimtadieniui, vėliau paskutinis skambutis..

*Namų ruošos darbai

*Laiko trūkumas.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko.

Norėčiau padėkoti keliems kolegoms, be kurių čia man nebūtų buvę linksma. Ačiū Jums !

Voduf_Cornow

Lukas_Mirror

Kornelijus_Kornis

Johnas_Sim

Rokas_Parkour

Lukac_Energy

Maksyymka_Smail

Vilius_Nitro

John_Elegy

Danielius_Sony

Yellow_Tiger

IN52X.png

Team Speak'e tikrai susimatysim, o žaidime nebe. Sėkmės ! <3

Hi, Maxy. Tikrai negalvojau, kad taip greit paliksi narkotikų prekeivius, nes dar vakar ieškojai ten su kuo nors palošti KF? :/ Na, bet nesvarbu. Pas mus išdirbai apie 20 dienų, kas yra vidutiniška, buvai pasiekus antrą rangą. Dar vis prisimenu, kaip laukei visą dieną atrankos prie mano namo ;d. Mėgdavai paprikolint per /r, ir širdutes būtų gerai, kad užmestum ant visų. :D Sėkmės tau. (K1D)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Nitro aka Nitruškė

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nuo 2015-11-28 iki 2016-01-28

3. Kodėl mus paliekate? Palieku ne dėl to kad čia nesmagu buvo dirbti ar nebuvo veiklos ir t.t,palieku dėl to jog grįžtu ten kur man ir vieta į GP. Šiame darbe viskas buvo smagu,treniruotės,bendravimas,kolegos,valdžia,premijos ir visa kita kas susiyje su šiuo darbu. Taip pat pasikėliau paskutinį rangą per 14 dienų,kas man buvo pasiekimas ir taip pat bandžiau kažko daugiau siekti nei "Krikštatėvis" rango,bet čia jau kaip Johnas norės #RKS.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas kaip ir pavardinau,o nepatiko - tokio žodžio šiame darbe neturiu.

Šiek tiek norėčiau padėkoti šiems žmonėms:

1. Maxy_Black - Sveika, Aukse.Esi darbšti,faina,bendraujanti ir visada padėdanti kolegė kuri tikrai padėjo ir labai mėgo žaisti moneta :D,nors ir nebedirbi,bet tu buvai šio darbo panelė ir įkvėpimas. Sėkmės tau kitur.

2. Lukas_Asiliukas - zdr Lukai. Kai įstojai buvai labai aktyvus,bendraujantis,humoro gerą jausmą turintis žmogus,bet dabar tavo aktyvumas ir bendravimas dingo tai tiek galiu apibendrinti :D. Sėkmės

3. Lukac_Energy - sw Lukai. Aš mačiau kaip tu stengiesi,dirbi,renki iškvietimus būni aktyvus taip pat ir paketas mėgsti parinkti kartais :D. Esi šaunus žmogus,nors ir neteko bendraut,sėkmės tau ir siek čia aukštumų.

4. Tomekas_Bullet - Zdr Tomai. Esi šio darbo žmogus,nors tave visas dienas vežioja,bet ankščiau tu buvai labai aktyvus tiek iškvietimais ir minutėmis,esi bendraujantis,visada padedantis ir savimi pasitikintis žmogus,linkiu tau ir toliau tokiu išlikt ir tariu sėkmės toliau būnant NP.

5. Paulius_Taspats - Pauliukai sw. Mes su tavimi bendraudavom ir kai aš dirbau gp,todėl apie save nuomonę žinai ir esi mldc kentas,kad bendrauji ir palaikai gerą darbą būdamas np. Linkiu tau ir toliau tokiu būt Dw.

6. Arnas_Milleris - Sw Arnai. Su tavimi mes pažystami vo jėzus marija kaip senai :D Ir tu nei kiek nepasikeitėj nuo tų laikų kai budavai gp. Esi bendraujantis,malonus,mandagus,linksmas ir rimtas kentas. Sėkmės tau čia np ir siek kažko daugiau negu įgl,nes tu tai gali :D.

7. John_Elegy - Sveikas Zipai. Kai sužinojau kas žaidžia už šį acc supratau,kad tai geras mano pažystamas ir su kurio sukdavai geras varkes supranti gi :D. Esi šaunus,mandagus,padedantis,linksmas,malonus kentas kuris visada pagelbėja. Sėkmės tau čia kaip ir Milleriui.

8. Nokis_Pinokis - Sveikas Pinoki. Atėjas į np pamačiau,kad mėgsti tvarką ir kruopštumą,bei moki vadavau komandai. Esi malonus,mandagus ir visoks kitoks žmogus. Linkiu sėkmės tau čia.

9. Andrius_Karpavicius - zdr Karpa. Esi mldc kentas,kad dirbi np ir pagaliau pasikėlei paskutinį rangą :D. Esi šiaip geras žmogus,padedantis,bendraujantis,malonus ir ahujena humoro jausmą turintis kentas. Sėkmės tau čia siekti gal daugiau negu paskutinio rango :D

Valdžia:

1. Lukas_Mirror - Sveikas Lukai. Kai atėjau į np pamačiau tikrąjį tave :D. Šiaip esi linksmas,mėgstantis prikolinti žmogus,bei humoro jausmą turintis žmogus. Mėgstantis į raciją padainuot ir kartais pastumt,bet čia jau toks esi :D. Šiaip padedantis,bendraujantis pavaduotojas,koks ir turi būti,atlieki pareigas gerai,ir tariu tau sėkmės.

2. Johnas_Sim - Sveikas Jonai. Kaip ir rašiau tau atėjau tik laikinai,o ne visam,tai ir išaušo to laikinimo valanda :D. Šiaip esi šaunus direktorius,nes visada padėsi,ir atsakysi į darbuotojo arba serverio žaidėju užduodamus klausimus. Esi mandagus,malonus,suprantantis np darbą žmogus "tikras prekeivis" :D. Linkiu tau ir toliau taip šauniai direktoriau,siekti jau net nebežinau ko daugiau :D. Tikiuosi dar atsiras dirbti pas tave kada nors ir kokia nors galimybė.

Čia žmonės kurie taip pat buvo mldc kentai: Taisyklių_Sergėtojas,Matt_Versace,Kornelijus_Kornis,Yellow_Tiger,Rokas_Parkour,Voduf_Cornow,Saras_Finco,Orange,Lmn,Smail,Sony,Vaskia. Ačiū kas man padėjot ir mane palaikėt.

Tariu Sudie!.

• Patinka 1
  • Už 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vilius_Nitro aka Nitruškė

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): nuo 2015-11-28 iki 2016-01-28

3. Kodėl mus paliekate? Palieku ne dėl to kad čia nesmagu buvo dirbti ar nebuvo veiklos ir t.t,palieku dėl to jog grįžtu ten kur man ir vieta į GP. Šiame darbe viskas buvo smagu,treniruotės,bendravimas,kolegos,valdžia,premijos ir visa kita kas susiyje su šiuo darbu. Taip pat pasikėliau paskutinį rangą per 14 dienų,kas man buvo pasiekimas ir taip pat bandžiau kažko daugiau siekti nei "Krikštatėvis" rango,bet čia jau kaip Johnas norės #RKS.

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas kaip ir pavardinau,o nepatiko - tokio žodžio šiame darbe neturiu.

Šiek tiek norėčiau padėkoti šiems žmonėms:

1. Maxy_Black - Sveika, Aukse.Esi darbšti,faina,bendraujanti ir visada padėdanti kolegė kuri tikrai padėjo ir labai mėgo žaisti moneta :D,nors ir nebedirbi,bet tu buvai šio darbo panelė ir įkvėpimas. Sėkmės tau kitur.

2. Lukas_Asiliukas - zdr Lukai. Kai įstojai buvai labai aktyvus,bendraujantis,humoro gerą jausmą turintis žmogus,bet dabar tavo aktyvumas ir bendravimas dingo tai tiek galiu apibendrinti :D. Sėkmės

3. Lukac_Energy - sw Lukai. Aš mačiau kaip tu stengiesi,dirbi,renki iškvietimus būni aktyvus taip pat ir paketas mėgsti parinkti kartais :D. Esi šaunus žmogus,nors ir neteko bendraut,sėkmės tau ir siek čia aukštumų.

4. Tomekas_Bullet - Zdr Tomai. Esi šio darbo žmogus,nors tave visas dienas vežioja,bet ankščiau tu buvai labai aktyvus tiek iškvietimais ir minutėmis,esi bendraujantis,visada padedantis ir savimi pasitikintis žmogus,linkiu tau ir toliau tokiu išlikt ir tariu sėkmės toliau būnant NP.

5. Paulius_Taspats - Pauliukai sw. Mes su tavimi bendraudavom ir kai aš dirbau gp,todėl apie save nuomonę žinai ir esi mldc kentas,kad bendrauji ir palaikai gerą darbą būdamas np. Linkiu tau ir toliau tokiu būt Dw.

6. Arnas_Milleris - Sw Arnai. Su tavimi mes pažystami vo jėzus marija kaip senai :D Ir tu nei kiek nepasikeitėj nuo tų laikų kai budavai gp. Esi bendraujantis,malonus,mandagus,linksmas ir rimtas kentas. Sėkmės tau čia np ir siek kažko daugiau negu įgl,nes tu tai gali :D.

7. John_Elegy - Sveikas Zipai. Kai sužinojau kas žaidžia už šį acc supratau,kad tai geras mano pažystamas ir su kurio sukdavai geras varkes supranti gi :D. Esi šaunus,mandagus,padedantis,linksmas,malonus kentas kuris visada pagelbėja. Sėkmės tau čia kaip ir Milleriui.

8. Nokis_Pinokis - Sveikas Pinoki. Atėjas į np pamačiau,kad mėgsti tvarką ir kruopštumą,bei moki vadavau komandai. Esi malonus,mandagus ir visoks kitoks žmogus. Linkiu sėkmės tau čia.

9. Andrius_Karpavicius - zdr Karpa. Esi mldc kentas,kad dirbi np ir pagaliau pasikėlei paskutinį rangą :D. Esi šiaip geras žmogus,padedantis,bendraujantis,malonus ir ahujena humoro jausmą turintis kentas. Sėkmės tau čia siekti gal daugiau negu paskutinio rango :D

Valdžia:

1. Lukas_Mirror - Sveikas Lukai. Kai atėjau į np pamačiau tikrąjį tave :D. Šiaip esi linksmas,mėgstantis prikolinti žmogus,bei humoro jausmą turintis žmogus. Mėgstantis į raciją padainuot ir kartais pastumt,bet čia jau toks esi :D. Šiaip padedantis,bendraujantis pavaduotojas,koks ir turi būti,atlieki pareigas gerai,ir tariu tau sėkmės.

2. Johnas_Sim - Sveikas Jonai. Kaip ir rašiau tau atėjau tik laikinai,o ne visam,tai ir išaušo to laikinimo valanda :D. Šiaip esi šaunus direktorius,nes visada padėsi,ir atsakysi į darbuotojo arba serverio žaidėju užduodamus klausimus. Esi mandagus,malonus,suprantantis np darbą žmogus "tikras prekeivis" :D. Linkiu tau ir toliau taip šauniai direktoriau,siekti jau net nebežinau ko daugiau :D. Tikiuosi dar atsiras dirbti pas tave kada nors ir kokia nors galimybė.

Čia žmonės kurie taip pat buvo mldc kentai: Taisyklių_Sergėtojas,Matt_Versace,Kornelijus_Kornis,Yellow_Tiger,Rokas_Parkour,Voduf_Cornow,Saras_Finco,Orange,Lmn,Smail,Sony,Vaskia. Ačiū kas man padėjot ir mane palaikėt.

Tariu Sudie!.

Sveikas, Viliau. Narkotikų prekeiviuose išdirbai gana nemažai, greitai pasiekei paskutinį rangą, gerai dirbai, na bet buvo ir "prikolų" dėl iškvietimų, teamspeake (manau pats žinai, apie ką kalbu) :/ Į narkotikų prekeivius įsidarbinai jau labai ilgai išbuvęs ginklų prekeiviuose, todėl jau buvai patyręs prekeivis, apie darbą daug ką jau žinojai. Na, gal vėliau šiek tiek aktyvumas ir krito, tačiau tai nėra blogai. Sėkmės tau GP, galbūt ten pasieksi daugiau negu pas mus. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kornelijus_Kornis
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): Nuo 2015-09-16 iki 2016-02-03
3. Kodėl mus paliekate? Manau visiems suprantama priežastis :) Grįšiu ten, kur esu labiausiai prisirišęs :)
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas, humoras, bendravimas, draugiška komanda, pinigai. Nepatiko gal kartais kai tie visi nesąžiningi NP.  Iš tikro liūdna, kad nebespėjau gauti to įgaliotinio, nors pats jaučiau, kad buvau prie pat, tik vietos nebuvo.

Palieku su dideliu pliusu sau, nes nuoširdžiai sakau, jog nebuvau užpildęs nei vienos spintos, nei vienos bagažinės. Viską pardavinėjau per /p komandas pagal tikras kainas. Nebuvo jokių varkių sukimo. Taip pat pats sau paneigiau tą mitą, kad į np galima patekti tik per pažintis. Užpildžiau pats, praėjau pats, patekau pats, pasiekiau pats.

Trumpos nuomonės ir palinkėjimai:

Johnas_Sim - rimtas, puikus, atsakingas direktorius, mokantis pajuokauti, turintis puikų humorą. Ačiū, už tą 420, kurį gavau už tai, kad padariau namų darbus xd Sekmės tau.

Lukas_Mirror - bazarintojas 2k16, nebeateini į ts. :/ Kažkur iš vis dingai. Na bet esi tikrai linksmas, kartais piktas, griežtas, bet irgi su humoru žmogus. Ačiū už viską ir sekmės.

Arnas_Milleris - šaunus, bendraujantis, draugiškas, darbštus, turbūt dažniausiai darantis /dpzu įgaliotinis. Taip ir toliau! Sekmės.

John_Elegy - draugas iš seniai seniai, šaunus žmogus, linksmas, turintis mane /draugai sąraše :D Broliukas. Sekmės.

Nokis_Pinokis - neaktyvusis įgaliotinis :D Draugiškas, atsimenu abu SOV darėm. Padėjom neblogai vienas kitam. Sekmės ir tau.

Rokas_Parkour - nuomonę žinai. Pasiek tai, ko čia siekiau aš.

Daugiau nerašysiu, nes esu labai pavargęs, buvo ilga ir sunki diena, net nebespėjau šiandien pražaisti 60 min, kadangi buvau ekskursijoje. 

Žmonės, kurie taip pat buvo šaunūs ir man įsiminė: Tomekas_Bullet, Paulius_Taspats, Matt_Versace, Saras_Finco, Voduf_Cornow, Andrius_Karpavicius, Gedas_Orange,  Lukas_Lmn, Maksyymka_Smail, Lukac_Energy, Tomas_Evil, Maxy_Black, Vilius_Nitro, Danielius_Sony, Vaskia_Exclusive, Lukas_Apa, Ricardas_Kairiukštis, Gintaras_Mickus ir t.t. Ačiū jums visiems.

Mano atminimai:

Ups :/

9229f0d6ac5b28aa90596b05f36508af700.png

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matt_Versace
2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-04-13 iki 2016-02-03 (beveik 10 mėnesių)
3. Kodėl mus paliekate? Nėra laiko, atsibodo pats žaidimas
4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko, jokių trūkumų, tiesiog geriausias darbas

Kad ir kaip bebūtų gaila, palieku darbą, nes noriu užleisti vietą aktyviems žaidėjams, kurie duos daugiau naudos nei aš. Paskutiniu metu esu visiškai neaktyvus, nes atėjo laikas, kai pradėjau daugiau laiko skirt mokslui, draugams, teisių laikymui, todėl visiškai nelieka laisvo laiko, o jeigu ir lieka, jį norisi praleisti tikrai ne prie kompiuterio. Taip pat nebėra reikalo man toliau likti darbe ir sėdėt ant neaktyvumo anketų. Nerašysiu tų nuomonių apie kiekvieną atskirai, tiesiog visi iki vieno buvot nuostabūs,  nebuvo jokių pykčių ar kitų nesusipratimų. Kolektyvas tikrai nerealus, draugiškas, linksmas, geresnio turbūt ir nėra! Didelis ačiū Johnui, už suteiktą šansą padirbėti, tikiuosi labai nenuvyliau (neskaitant neaktyvumo) . Žaidime kol kas nepasirodysiu, o jei kada užeis noras vėl pradėt žaist, būtinai sugrįšiu atgal. Ačiū už viską ir sėkmės Jums, šaika!  ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kornelijus_Kornis

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): Nuo 2015-09-16 iki 2016-02-03

3. Kodėl mus paliekate? Manau visiems suprantama priežastis :) Grįšiu ten, kur esu labiausiai prisirišęs :)

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Patiko viskas, humoras, bendravimas, draugiška komanda, pinigai. Nepatiko gal kartais kai tie visi nesąžiningi NP.  Iš tikro liūdna, kad nebespėjau gauti to įgaliotinio, nors pats jaučiau, kad buvau prie pat, tik vietos nebuvo.

Palieku su dideliu pliusu sau, nes nuoširdžiai sakau, jog nebuvau užpildęs nei vienos spintos, nei vienos pagažinės. Viską pardavinėjau per /p komandas pagal tikras kainas. Nebuvo jokių varkių sukimo. Taip pat pats sau paneigiau tą mitą, kad į np galima patekti tik per pažintis. Užildžiau pats, praėjau pats, patekau pats, pasiekiau pats.

Trumpos nuomonės ir palinkėjimai:

Johnas_Sim - rimtas, puikus, atsakingas direktorius, mokantis pajuokauti, turintis puikų humorą. Ačiū, už tą 420, kurį gavau už tai, kad padariau namų darbus xd Sekmės tau.

Lukas_Mirror - bazarintojas 2k16, nebeateini į ts. :/ Kažkur iš vis dingai. Na bet esi tikrai linksmas, kartais piktas, griežtas, bet irgi su humoru žmogus. Ačiū už viską ir sekmės.

Arnas_Milleris - šaunus, bendraujantis, draugiškas, darbštus, turbūt dažniausiai darantis /dpzu įgaliotinis. Taip ir toliau! Sekmės.

John_Elegy - draugas iš seniai seniai, šaunus žmogus, linksmas, turintis mane /draugai sąraše :D Broliukas. Sekmės.

Nokis_Pinokis - neaktyvusis įgaliotinis :D Draugiškas, atsimenu abu SOV darėm. Padėjom neblogai vienas kitam. Sekmės ir tau.

Rokas_Parkour - nuomonę žinai. Pasiek tai, ko čia siekiau aš.

Daugiau nerašysiu, nes esu labai pavargęs, buvo ilga ir sunki diena, net nebespėjau šiandien pražaisti 60 min, kadangi buvau ekskursijoje. 

Žmonės, kurie taip pat buvo šaunūs ir man įsiminė: Tomekas_Bullet, Paulius_Taspats, Matt_Versace, Saras_Finco, Voduf_Cornow, Andrius_Karpavicius, Gedas_Orange,  Lukas_Lmn, Maksyymka_Smail, Lukac_Energy, Tomas_Evil, Maxy_Black, Vilius_Nitro, Danielius_Sony, Vaskia_Exclusive, Lukas_Apa, Ricardas_Kairiukštis, Gintaras_Mickus ir t.t. Ačiū jums visiems.

Mano atminimai:

Ups :/

9229f0d6ac5b28aa90596b05f36508af700.png

Sveikas, Korni, vis dar laukių tų 100m. ;d + namų darbų man nepadarei, nes iki 12 klasės tau dar toli, girdėjau penktoks esi. Narkotikų prekeiviuose išdirbai tikrai ilgą laiko tarpą, dirbdavai gerai, prikolindavai per /r, buvai gavęs ir 420 rangą ir iki įgaliotinio trūko mažai, na galima sakyt kad ir netrūko, nes tikriausiai atsilaisvinus vietai, būtum gavęs jį tu, beet čia NP, ir įgaliotiniai keičiasi rečiau, nei kai kuriuose darbuose pavaduotojai. :/ Taip pat, dėkui už tuos 2 filmukus, įdomu buvo pažiūrėt. Sėkmės tau kitur, galbūt ten greičiau pasieksi tai ko nori, kadangi turi 420, galėsi grįžt kada tik norėsi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matt_Versace

2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 2015-04-13 iki 2016-02-03 (beveik 10 mėnesių)

3. Kodėl mus paliekate? Nėra laiko, atsibodo pats žaidimas

4. Kas patiko ir nepatiko darbe? Viskas patiko, jokių trūkumų, tiesiog geriausias darbas

Kad ir kaip bebūtų gaila, palieku darbą, nes noriu užleisti vietą aktyviems žaidėjams, kurie duos daugiau naudos nei aš. Paskutiniu metu esu visiškai neaktyvus, nes atėjo laikas, kai pradėjau daugiau laiko skirt mokslui, draugams, teisių laikymui, todėl visiškai nelieka laisvo laiko, o jeigu ir lieka, jį norisi praleisti tikrai ne prie kompiuterio. Taip pat nebėra reikalo man toliau likti darbe ir sėdėt ant neaktyvumo anketų. Nerašysiu tų nuomonių apie kiekvieną atskirai, tiesiog visi iki vieno buvot nuostabūs,  nebuvo jokių pykčių ar kitų nesusipratimų. Kolektyvas tikrai nerealus, draugiškas, linksmas, geresnio turbūt ir nėra! Didelis ačiū Johnui, už suteiktą šansą padirbėti, tikiuosi labai nenuvyliau (neskaitant neaktyvumo) . Žaidime kol kas nepasirodysiu, o jei kada užeis noras vėl pradėt žaist, būtinai sugrįšiu atgal. Ačiū už viską ir sėkmės Jums, šaika!  ;) 

Sveikas, Matt. Pas mus išdirbai tikrai įspūdingą laiko tarpą, buvai vienas iš ilgiausiai dirbančių darbuotojų, be jokių privilegijų tik su paskutiniu rangu išbūti viename darbe tiek laiko yra labai sunku. Na, paskui jau pastebėjau, kad pradėjo daugėti neaktyvumo anketų iš tavo pusės ir buvai ne toks aktyvus, bet suprantu, kad žaidimas ėmė atsibosti ir atsirado daugiau naudingesnės veiklos nei žaisti sampą. Sėkmės tau, išsilaikyk teises, gerai pabaik pusmetį ir grįžk atgal į np, nes turi 420. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...