Eiti į turinį
Ula_Zelmyte

Dėl maitinblokio

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi atsinaujinai kompiuterį. Ir šiandien kaip tik atsisiunčiau Counter Strike Global Offensive (čia mano vienas iš galingesnių žaidimų kurį dar spėjau išbandyti), ir kai pažaidžiu jį kokias 2,3 minutes, ventiliatorius pradeda garsiau veikti, o po kokių 20 - 40 minučių kompiuterio dežės viršus būna karštas, ir poto išsijungia pc. Tai čia problema, kad neužtenka maitinblokio vatų ar dar gali būti ir kita problema ? Pc spec : Nvidia Geforce GTX 750 1 gb, AMD FX-3600 3.5 GHz, 8 gb ram 1600 mhz. Maitinimo bloko yra 500 vatų. Tai va :
1.Kame čia problema ? 
2.Kiek vatų maitinimo bloko man reikėtų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, taigi atsinaujinai kompiuterį. Ir šiandien kaip tik atsisiunčiau Counter Strike Global Offensive (čia mano vienas iš galingesnių žaidimų kurį dar spėjau išbandyti), ir kai pažaidžiu jį kokias 2,3 minutes, ventiliatorius pradeda garsiau veikti, o po kokių 20 - 40 minučių kompiuterio dežės viršus būna karštas, ir poto išsijungia pc. Tai čia problema, kad neužtenka maitinblokio vatų ar dar gali būti ir kita problema ? Pc spec : Nvidia Geforce GTX 750 1 gb, AMD FX-3600 3.5 GHz, 8 gb ram 1600 mhz. Maitinimo bloko yra 500 vatų. Tai va :

1.Kame čia problema ? 

2.Kiek vatų maitinimo bloko man reikėtų ?

500w turėtų užtekti jei maitinimo blokas nėra noname, bet kad nekiltų abejonių parašyk tikslų maitinimo bloko modelį. Kitas atvejis, kad greičiausiai problema bus aušinime, kas mano nuomone yra labiau tikėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai ne maitinimo problema, o aušinimo, prastas aušinimas ir kaista, štai pabandyk atsisūsti šią programą http://www.piriform.com/speccy ir pažiūrėk po kokų 10min kai pažaidi kiek procesoriaus temperatūra, na ne vien  procesoriaus, dar ir  gali vaizdo plokštės. Jei temperatūra 30-55 laipsniai dar gerai, bet šjp nuo 55 laipsnių susirūpink aušinimu, jei sakai pc po perrinkimo tai turbūt išvaliai, bent aš jau taip manau, bet jei įdėjas naujus coolerius vistiek temperatūra bus virš 55 bandyk procesoriaus termopastą keist, jei dar jos nekeitei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kompiuterio dežeje yra bent ventiliatoriu?

Kokia kambario temperatūra?

Ir siulyčiau vežti PC pas meistrą.

Tu čia freepostini ar ką? Bl klausimas tai geras, ar pc yra vintiliatorius, pasakyk, tokį pc, kuriam nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu čia freepostini ar ką? Bl klausimas tai geras, ar pc yra vintiliatorius, pasakyk, tokį pc, kuriam nėra.

Nesi girdėjęs apie pasyvų aušinimą? Žinoma mažai tikėtina, kad čia būtų toks variantas, bet tai tikrai nėra neegzistuojantis dalykas ar kažkoks stebuklas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu čia freepostini ar ką? Bl klausimas tai geras, ar pc yra vintiliatorius, pasakyk, tokį pc, kuriam nėra.

Šiaip pažiurėjus kitose temose tu freepostini ir atkartoji kitų atsakymus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...