Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Kažkaip aš irgi netikiu, kad jis sportuoja 7 mėn... :/

+ nuo kada bl 50eurų supis*** abonementas į sporto klubą ?

Na mano pradžia irgi nuo Sporto salės prasidėjo o street workout kažkaip nelabai domina... 

 

Dėkoju už tavo atsakymą.

nesportuoju sako :DDDDDDDD MEDIS KOKS NU NAFIK :D 50€ taip. duokit snapus fotke atsiusiu :DDDDDD ar cia man imest :Ddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi, sportas visuomet bus geriausias dalykas gyvenime , padės ir fiziniam ir vidiniam jėgom ateityje , ir žinoma išvaizda pasikeis. Visuomet esu linkęs prie sporto , nežinau gyvenimo be sporto O.o , Esu ėjęs į daug sporto šakų labiausiai patiko Futbolas ir boxas , boxas labai geras dalykas ant ištvermės. O sportuojant susipažįsti su daug naujų žmonių, išmoksti objektyviai vertinti save, išmoksti bendrauti ir gerbti kitus, per daug neaukštinti savęs ir nežeminti kitų. Dabar pradėjau vaikščioti prie skersinio ir labai patinka. Taip kad sportuokit netingėkit ir siekit rezultatų , žinoma rezultatai nepasirodys po 1 savaitės ar mažiau, svarbu kantrybės , stiprybės ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki visi, sportas visuomet bus geriausias dalykas gyvenime , padės ir fiziniam ir vidiniam jėgom ateityje , ir žinoma išvaizda pasikeis. Visuomet esu linkęs prie sporto , nežinau gyvenimo be sporto O.o , Esu ėjęs į daug sporto šakų labiausiai patiko Futbolas ir boxas , boxas labai geras dalykas ant ištvermės. O sportuojant susipažįsti su daug naujų žmonių, išmoksti objektyviai vertinti save, išmoksti bendrauti ir gerbti kitus, per daug neaukštinti savęs ir nežeminti kitų. Dabar pradėjau vaikščioti prie skersinio ir labai patinka. Taip kad sportuokit netingėkit ir siekit rezultatų , žinoma rezultatai nepasirodys po 1 savaitės ar mažiau, svarbu kantrybės , stiprybės ir t.t

 

Boxą norėjau pats lankyt, bet gaila pas mane mieste nėra..

Pritariu prie tavo žodžių , kuriuos pažymėjau raudonai :)

 

Dėkoju už tavo atsakymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

fotke kaip dabar atrodau , patikesi :DD

Nerodo fotkės. O apie kainas, tai gali būt, kad 50e. Yra sporto klubas garliavoj, tai ten be 100litų gali nė neit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip per 7mėn. Manau neblogai :) .

Tatto normali? Tikra ?

Kiek mokėjai? :D

tatto netikra laikosi 3men,jei žinai palangoi yra laikinos tatiuruotės, tai pasiemiau tik čia iš kito miesto, čia kaip pavizdys.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...