Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki sportininkai !

 

Kadangi blog'o neturiu, tai rašysiu sporto temoje, nes kalba ir eis apie sportą :)

Temos pavadinimas ,,Pradžia'' tai ir pradėsiu nuo pradžios :) .

 

Kaip ir aišku, žaidžiau SA:MP, bei kitokius kompiuterinius žaidimus 2 metus su puse. Kažkaip žaidimai pradėjo pabosti, sugalvojau ,,susiveikti'' visų darbų b-list, nes jau buvo atsibodę žaisti. Na retkarčiais prisijungdavau pažaisti, bet ką čia prižaisi, kai visų darbų b-list.

Šį mėnesį, sugalvojau atsiriboti nuo SARG.LT kol baigsis VDB, bet nežinau ar grįšiu kai jis baigsis ar ne, nes nematau prasmės leisti laiką beprasmiškai sėdint prie kompo ir žaidžiant SA:MP'ą. Tai va, to atsiribojimo nuo SARG.LT priežastis yra SPORTAS.

 

Sportuoti troškau nuo seniai, matydavau sportuojančius draugus ir mačiau, kaip jiem patinka tas kuo jie užsiima. Norėjau ir aš sportuoti, bet kažkaip neprisiversdavau. Ieškodavau priežasties pvz kaip: ,,namie sportuoti, tik nusipirkus paprastus hantelius? Kažkaip čia nelabai...'' Tad hantelių nepirkau.

Na ir naujiem metam buvau išvykęs pas pusseserę paatostogauti, sutikti naujus metus (bet netame esmė :D ) . Na grįžom su pussesere iš Danijos ir kažkaip pradėjau bendrauti su jos draugais kurie lanko sporto klubą. Vieną kartą kalbėjom ir kažkaip kalba išėjo apie sportą ir vienas pasiūlė kartu nuvaryti iki sporto klubo, sutikau. Jau kitą dieną nuvarėm į tą sporto klubą ir nesitikėjau, kad taip patiks!

Taigi, prisiminiau vieną demotyvaciją, ,,KAS NORI - DARO, KAS NE - IEŠKO PRIEŽASTIES".

 

Norėčiau jūsų tai pat paklausti klausimo:

  • ,,Kokia buvo jūsų pradžia''?

Peace.

Žėnia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, pas mane paprasta pradžia :D Seniau lankiau irgi sporto salę, bet ilgai neišėjo, nes užsidarė. Vasaros pabaigoje pradėjau vaikščioti ant turnykų, bet užteko mėnesio ir nustojau :D Tęsiant toliau, kažkaip nepatinka man tie rūkantys, daug geriantys ir pnš, tad žinojau jog man iš to jokios naudos, o kaip tik noriu būt “užsipompavęs“ raumenų :D Prieš ~3mėnesius atsidarė nauja sporto salė ir nuo pirmos dienos pradėjau ją lankyti. Motyvacija iki šiol nedingsta, buvo kelios dienos, kai atrodo šiandien tai tikrai neisiu ir nesportuosiu, bet eini ir galvoji, kad tik sunkus darbas padės pasiekti rezultatų. Pirmą mėnesį galima sakyt sportavau, kad tik sportuot :D Pradėjau domėtis viskuo, t.y mityba, programom, kas gerai, kas blogai ir pnš, klausiau trenerio, draugo, kuris sportuoja apie 7 metus ir žinios viena po kitos kaupėsi ir dabar nesakau, kad viską apie sportą išmanau, bet svarbiausia žinau ir tai atsiliepia mano rezultatuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, pas mane paprasta pradžia :D Seniau lankiau irgi sporto salę, bet ilgai neišėjo, nes užsidarė. Vasaros pabaigoje pradėjau vaikščioti ant turnykų, bet užteko mėnesio ir nustojau :D Tęsiant toliau, kažkaip nepatinka man tie rūkantys, daug geriantys ir pnš, tad žinojau jog man iš to jokios naudos, o kaip tik noriu būt “užsipompavęs“ raumenų :D Prieš ~3mėnesius atsidarė nauja sporto salė ir nuo pirmos dienos pradėjau ją lankyti. Motyvacija iki šiol nedingsta, buvo kelios dienos, kai atrodo šiandien tai tikrai neisiu ir nesportuosiu, bet eini ir galvoji, kad tik sunkus darbas padės pasiekti rezultatų. Pirmą mėnesį galima sakyt sportavau, kad tik sportuot :D Pradėjau domėtis viskuo, t.y mityba, programom, kas gerai, kas blogai ir pnš, klausiau trenerio, draugo, kuris sportuoja apie 7 metus ir žinios viena po kitos kaupėsi ir dabar nesakau, kad viską apie sportą išmanau, bet svarbiausia žinau ir tai atsiliepia mano rezultatuose.

Dėkui už atsakymą! ;) .

Pats rūkiau, išgerdavau kartais kokio alučio, bet dabar pagalvojus tai na...

Cigeretės smirda kai nežinau kas, o gerti nesinori nebent mineralimio butelį :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

viskas prasidejo nuo panelės kuri man patinka.Pagalvojau, kad jai būtų maloniau but šalia pasportavusio berniuko nei sudžiūvusio lavono.Taip ir ikišiol motyvuoja, sportuoju ir salei ir namie, pradejau rupintis mityba.Dabar padarau 130 atsispaudimu ant krumpliu, siekiu bent 300, štangu nekilnoju, darau savo susidarytas programas visam kūnui, aišku pats visko nepadariau, padėjo daug draugas.Ai sportuoju kokius 7men, o taip su motyvacija ir užsispyrimu 2-3, bet kokius 4 kartus didesni progresa jaučiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sportuoju truputį vadinamajį ,,Street Workout" - Gatvės gimnastika, smagu šiaip, sportuoju nelabai intensyviai, bet progresas matosi, kai prieš metus padarydavau vos po 1 prisitraukimą, dabar po 5 (Nelabai koks progresas, bet kaip ir sakiau nelabai intensyviai sportuoju). Dar lankau badmintoną jau ketvirtus metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

viskas prasidejo nuo panelės kuri man patikinka.Pagalvojau, kad jai būtų but šalia pasportavusio berniuko nei sudžiūvusio lavono.

Jei nepjauni grybo, o taip yra ištikrųjų (y).

 

Aš sportuoju truputį vadinamajį ,,Street Workout" - Gatvės gimnastika, smagu šiaip, sportuoju nelabai intensyviai, bet progresas matosi, kai prieš metus padarydavau vos po 1 prisitraukimą, dabar po 5 (Nelabai koks progresas, bet kaip ir sakiau nelabai intensyviai sportuoju). Dar lankau badmintoną jau ketvirtus metus.

Kad kažkas pasikeistų žymiai, reikia sportuoti intensyviai ir siekti savo tikslų!

O jei ant turniko tik prie progos prišoki, čia nelabai, siek kažko ! ;) .

Badmintonas, not bad, lankiau lauko tenisą, labiau patiko nei badmintonas. :)

 

Ačiū už jūsų atsakymus! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eh, jeigu visi tai visi. Pradejau sportuot foliuka, nuo 5 metu. Aisku jau lankau futbola 12 metu, tikrai ne mazas laiko tarpas. Per kuri tikrai ismokau zaisti futbola. Nesakau kad jau kaip CR. Bet tikrai savo amziaus moku zaist. Per diena nubegu apie 10-15km, tikrai mazai. (Sporto saleje). Nes ziema nelabai norisi lakstyt kai -13 ar daugiau salcio. Laukiu vasaros kai vel galesiu per diena nubekt kazkur apie 90km, ( Bent jau treneris praso kad 50km, max). Bet jeigu nori kazko pasiekt jau profesisko futbolo, geriau deti daugiau pastangu, ir tada pamatysi rezultatus :). Nestumdau as tu svoriu, nes man nereikia daug raumenuku, uztenka kiek turiu. Daugiau dirbu ant koju, daugiausiai praleidziu sporto saleje ant begimo takelio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Eh, jeigu visi tai visi. Pradejau sportuot foliuka, nuo 5 metu. Aisku jau lankau futbola 12 metu, tikrai ne mazas laiko tarpas. Per kuri tikrai ismokau zaisti futbola. Nesakau kad jau kaip CR. Bet tikrai savo amziaus moku zaist. Per diena nubegu apie 10-15km, tikrai mazai. (Sporto saleje). Nes ziema nelabai norisi lakstyt kai -13 ar daugiau salcio. Laukiu vasaros kai vel galesiu per diena nubekt kazkur apie 90km, ( Bent jau treneris praso kad 50km, max). Bet jeigu nori kazko pasiekt jau profesisko futbolo, geriau deti daugiau pastangu, ir tada pamatysi rezultatus :). Nestumdau as tu svoriu, nes man nereikia daug raumenuku, uztenka kiek turiu. Daugiau dirbu ant koju, daugiausiai praleidziu sporto saleje ant begimo takelio. 

Sporto klubą lankau beveik mėnesį, bet kaip visi žino, pirmas mėnesiukas tik pripratinti raumenis, kad kažkas vyksta :)

Iki vasaros dar laiko yra, žiūrėsim kas bus! :)

 

Dėkoju už tavo atsakymą ;) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na jeigu, tik de vasaros kad del paneliu pasirodyt kiek turi raumeneliu, ir per ziema vel augint lasinius* , tikrai nematau tada tolko sportuot. Jeigu pradejai tai ir toliau eik iki galo. (Iki senatves, arba kol sveikatos turesi). Matau daug senyvo amziaus zmoniu , Apelsine, kad eina sportuoti, ne kad pasirodyt kokie yra bet, palaikyt savo sveika. 

 

Sportas- Sveikata! 

 

 

Esu kalbejas su tikrai senu dieduku. Kuris lanko Apelsina, ir kelis dave patarimus, is sporto ( aisku dar apie paneles :D ) . Linksmas diedas, galim sakyt kiekviena diena su juo susitinku vakarais, paplepam. Ir galim sakyt geriau negu savo amziaus draugais kalbet apie niekus :D 

 

Aisku jeigu jau pradejai tai sekmes!!! Tik nenustok, ka pradejai :) 

 

+ Jeigu jau nusprendei lankyt normaliai, susideliok normalu rezima, katrie daro rezimus :). O ne pagal save, jie daugiau zino ko tau reikia ir ko nereikia :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas mus irgi yra keli vyresnio amziaus, kurie gan neblogoj formoj. O kas kelia didziausia juoka, tai toki ciuvai, kurie yra pasikele ir vienas is tokiu bande man aiskint pratimo technika (koju staklese), bet tokiu net neklausau, nes zinau kaip daryt, o atsisukes paziurejau, kad pats pratima daro belekaip :D Su trenere snekejau, tai sako tokiem net neaiskinu nieko jei neklausia, nes ateina 3-6 snukiai ir visi ratu aplink viena treniruokli :D Ka patarciau, tai nebijokit ir klauskit kas tik neaisku, pats klausinejau menkiausiu dalyku, kaip dabar atrodo, net trenerei atsibode jau buvo ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...