Eiti į turinį
Sports_Men

Pradžia.

Rekomenduoti pranešimai

Pas mus irgi yra keli vyresnio amziaus, kurie gan neblogoj formoj. O kas kelia didziausia juoka, tai toki ciuvai, kurie yra pasikele ir vienas is tokiu bande man aiskint pratimo technika (koju staklese), bet tokiu net neklausau, nes zinau kaip daryt, o atsisukes paziurejau, kad pats pratima daro belekaip :D Su trenere snekejau, tai sako tokiem net neaiskinu nieko jei neklausia, nes ateina 3-6 snukiai ir visi ratu aplink viena treniruokli :D Ka patarciau, tai nebijokit ir klauskit kas tik neaisku, pats klausinejau menkiausiu dalyku, kaip dabar atrodo, net trenerei atsibode jau buvo ;D

 

Na trenere irgi tada nieko gero. Jeigu tokiems nebeaiskina. Na Apelsino, treneriai, tai galim sakyt visa diena vaiksto prie zmoniu ( naujoku) kurie dar nesugeba taisyklingai atlikti pratimu nera taip, kad nemoka ir atsitraukia. Yra vienas treneris, kuris nepasitrauks nuo zmogaus kuris nemoka, tol kol ismoks normaliai daryt. 

 

P.s Man asmeniskai, labiau patinka diedukai, negu tie 17-20 meciai, kurie ateina i sale parodyt ale " kokie stiprus" . 

 

Siandien, buvau saleje, ir po manes ejo daryt koju pratimu, gulint ant pilvo lenkt kojas*, tai uzsimete 18kg, ir stenedamas lenke.. Nors matosi kad tikrai tiek nesulenkia tu koju. + netaisiklingai.. bet stiek stenedamas daro.. O va diedukas atejo uzsimete pora kg, ir laisvai sau daro.

 

 

O kiek pratimu darot ir po kiek? 

 

Na as jau, visus pratimus po 4x12 darau visus pratimus. Ir kas minute pailsinu kojas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na trenere irgi tada nieko gero. Jeigu tokiems nebeaiskina. Na Apelsino, treneriai, tai galim sakyt visa diena vaiksto prie zmoniu ( naujoku) kurie dar nesugeba taisyklingai atlikti pratimu nera taip, kad nemoka ir atsitraukia. Yra vienas treneris, kuris nepasitrauks nuo zmogaus kuris nemoka, tol kol ismoks normaliai daryt. 

 

P.s Man asmeniskai, labiau patinka diedukai, negu tie 17-20 meciai, kurie ateina i sale parodyt ale " kokie stiprus" . 

 

Siandien, buvau saleje, ir po manes ejo daryt koju pratimu, gulint ant pilvo lenkt kojas*, tai uzsimete 18kg, ir stenedamas lenke.. Nors matosi kad tikrai tiek nesulenkia tu koju. + netaisiklingai.. bet stiek stenedamas daro.. O va diedukas atejo uzsimete pora kg, ir laisvai sau daro.

 

 

O kiek pratimu darot ir po kiek? 

 

Na as jau, visus pratimus po 4x12 darau visus pratimus. Ir kas minute pailsinu kojas.

Aš darau taip:

Užsimetu svorį nuo kurio noriu pradėti, su tuo padarau 1×12

Pailsinu minutę, užsimetu truputį sunkiau, darau 1×10

Ir taip darau 4 serijas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš darau taip:

Užsimetu svorį nuo kurio noriu pradėti, su tuo padarau 1×12

Pailsinu minutę, užsimetu truputį sunkiau, darau 1×10

Ir taip darau 4 serijas :)

 

Nežininau kokia čia programą tu darai, ir kas tau ją patarė, reik daryt taip, Stumimas:Apšilimas su tuščia, dediesi mažiau , daugiau, ir dar daugiau vsio.O ne kaip žydas , pirma daug paskui mažai, gal čia tokia technika, bet pas mus salei tokio šūdo nemala.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežininau kokia čia programą tu darai, ir kas tau ją patarė, reik daryt taip, Stumimas:Apšilimas su tuščia, dediesi mažiau , daugiau, ir dar daugiau vsio.O ne kaip žydas , pirma daug paskui mažai, gal čia tokia technika, bet pas mus salei tokio šūdo nemala.

 

Shuda nemala, bet jeigu zmogus, negali iskelti tiek kiek jis kele, tai dedas mazesnius svorius ir megina su tokiais dirbt. Kol gales su didesniais. O ne iskarto uzsimest 90kg, ir susilauzit kazka kaip koks neveksla. Geriau dirbti is pat pradziu su mazesniais svoriais negu iskarto su didesniais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nežininau kokia čia programą tu darai, ir kas tau ją patarė, reik daryt taip, Stumimas:Apšilimas su tuščia, dediesi mažiau , daugiau, ir dar daugiau vsio.O ne kaip žydas , pirma daug paskui mažai, gal čia tokia technika, bet pas mus salei tokio šūdo nemala.

Kaip žydas nedarau ir nedarysiu. Jei kažką bandai pavaidinti tai laisvas :) .

Čia nėra šūdo malimas, nes sportuoju dar tik pirmą mėnesį, reikia, kad raumenys priprastų o ne iškart daryti kažkaip ,,įpatingai'', kad paskui truktų raumenys ir pz būtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėjau kažkiek sportuot 10 klasėj, kai klasėj buvo vos ne visi rūkantys ir geriantys, tai vienas klasiokas jau kurį laiką lankės rusy (štanginėj) pasiūlė man, nes aš nei rūkiau, nei gėriau, kažkiek laiko palankiau, bet kažkaip nustojau, turėjau namuose hantelius po 7kg, bet man jau buvo maža. Po kurio laiko nusipirkau hantelius 2x15kg tai namų salygom sportavau kiek išėjo. Ne taip seniai papuolė akcija suoliukams, tai nusipirkau jį. Tada po truputį susipirkinėjau štangas, svorius ir dabar namuose turiu suoliuką, 65kg svorių, 2 štangas (1 tiesią, kitą lankstytą). Kai viską turėjau, kaip kada pasportuodavau, kol galiausiai nulėkiau pas pusbrolį pasibandyt maximumą paspaust nuo krūtinės, rezultatas mane nustebino ir įgavau motyvacijos. Pusbrolis sudarė programą, pradėjau sportuot intensyviau ir sunkiau, tačiau (nors ir durnai skamba, bet nieko nepakeisi) man nuo sporto pradeda skaudėt žandikaulį, sutinsta ir kuo daugiau sportuoji, tuo labiau skauda, be vaistų jau sunkiai (gal kam yra tokia situacija buvusi, nes kai buvau persišviest, kas čia per diela, dantistas atrodė jau pirmą kartą susiduria su tokiu atveju). Taigi dabar ilsiuos, kol praeis sutinimas ir vėl kibsiu prie sporto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pradėjau kažkiek sportuot 10 klasėj, kai klasėj buvo vos ne visi rūkantys ir geriantys, tai vienas klasiokas jau kurį laiką lankės rusy (štanginėj) pasiūlė man, nes aš nei rūkiau, nei gėriau, kažkiek laiko palankiau, bet kažkaip nustojau, turėjau namuose hantelius po 7kg, bet man jau buvo maža. Po kurio laiko nusipirkau hantelius 2x15kg tai namų salygom sportavau kiek išėjo. Ne taip seniai papuolė akcija suoliukams, tai nusipirkau jį. Tada po truputį susipirkinėjau štangas, svorius ir dabar namuose turiu suoliuką, 65kg svorių, 2 štangas (1 tiesią, kitą lankstytą). Kai viską turėjau, kaip kada pasportuodavau, kol galiausiai nulėkiau pas pusbrolį pasibandyt maximumą paspaust nuo krūtinės, rezultatas mane nustebino ir įgavau motyvacijos. Pusbrolis sudarė programą, pradėjau sportuot intensyviau ir sunkiau, tačiau (nors ir durnai skamba, bet nieko nepakeisi) man nuo sporto pradeda skaudėt žandikaulį, sutinsta ir kuo daugiau sportuoji, tuo labiau skauda, be vaistų jau sunkiai (gal kam yra tokia situacija buvusi, nes kai buvau persišviest, kas čia per diela, dantistas atrodė jau pirmą kartą susiduria su tokiu atveju). Taigi dabar ilsiuos, kol praeis sutinimas ir vėl kibsiu prie sporto.

Draugas sportuoja, jis mane visada motyvuoja kai nulekiu iki jo.

Jam irgi nuo sporto buvo kažkas su žandikauliu, lyg patinęs, traškėjo.

Gerk geležies :)

 

Dėkoju už atsakymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

Sporto klubą lankau beveik mėnesį, bet kaip visi žino, pirmas mėnesiukas tik pripratinti raumenis, kad kažkas vyksta :)

Iki vasaros dar laiko yra, žiūrėsim kas bus! :)

 

Dėkoju už tavo atsakymą ;) .

 

Ar ilgam ta tavo tokia motyvacija? :) dar mėnesis, du ir manau mesi viską ;)

 

 

Daug žinosi greit pasensi ;)

 

Žmogus normaliai paklausė, o tu čia kaip koks mažvaikis.. Tai jei esi sportininkas tai atskleisk ta svori ir ūgi, nematau čia kažkokios paslaptis

 

pats lankiau krepšinį nuo pirmos iki 8 klasės, tada metus pailsėjau nuo visko ir 10 klasėj pradėjau eiti ant turniko, kol po gerų poros savaičių pasikvietė draugas į savo sporto salę, nedvejodamas sutikau, nuėjas nieko nesusigaudžiau, kas kaip, atrodė paimi pakilnoji ir viskas, bet viskas buvo kitaip, ten sutikau seną pažįstama, kuris man labai daug padėjo, kiekvieną pratima parodydavo, kaip daryt, sudarė programa, motyvavo, jam esu labai dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...